sobota, 27 listopad 2010 10:11

Światło i Ciemność by Style

Społeczność PUA to rozgałęziona droga. Mogę poprowadzić cię w kierunku światła albo ciemności. Wybór zostawiam Tobie.

Kiedykolwiek rozmawiam z obcymi ludźmi, to ciągle padają te same pytania. I nie ma tu jasnej odpowiedzi na nie. Wielu ludzi chce wydać przeróżne opinie o nas, jeżeli wiedzą o naszej działalności. Ale ja na pewno wiem, że to wyrabia we mnie o WIELE lepszą osobę. Kiedy ludzie oglądają filmy i fotografie dawnego mnie i dzisiejszego, to nie mogą uwierzyć, że to nadal ta sama osoba.

Ale są także ludzie, którzy na prawdę byli wspaniałymi gośćmi, kiedy wstępowali w szeregi społeczności. A teraz są nadal społecznymi zombie.

Dlatego teraz dostrzegam, że społeczność PUA to wiele dróg. Mogę poprowadzić cię w kierunku światła albo ciemności. Wybór zostawiam tobie.

Światło to takie miejsce, gdzie jesteś przy najlepszych cały czas. To jest, gdy w końcu znajdujesz siebie i przenosisz poza cała indywidualność, zapał, urok, humor i talent to, co o tobie wiedziała twoja matka przedtem. To, gdzie całe szkoły uwodzenia przygotowują do podróży w samorealizacji. Ale to prawda: kobiety są NADZWYCZAJNIE przyciągane do mężczyzn, którzy robią coś – nawet mały gest, który jest całkowicie pierwotny, czysty i nieświadomy w każdym uroczym momencie. Skoro społeczność wyjawia tobie instrukcję postępowania, ulepsza społeczne umiejętności w całych sferach życia, wyrabia poruszanie się przez świat z pewnością siebie, tworzy z ciebie mistrza swojej rzeczywistości, ulepsza wygląd fizyczny, poszerza grono przyjaciół, znajomości, kobiet i w ostateczności tworzy z ciebie szczęśliwą osobę – wtedy jesteś na świetlanej drodze.

Natomiast ciemność jest miejscem, gdzie gubisz się. Gdzie, niczym niewolnik imitujesz i modelujesz innych ludzi. Gdy głęboko nienawidzisz siebie i nie wierzysz, że ludzie polubią cię jak pokażesz prawdziwego siebie. Zaczynasz zadawać ból lub oszukiwać ludzi – mężczyzn, kobiet, kogokolwiek. To gdzie spoglądając w lustro dostrzegasz Tylera Durden-a, Mystery'ego, Style'a, albo Badboy'a w głównej roli. Zatracasz kontakt z rodziną, przyjaciółmi i trzymasz się tylko podrywu. I jedyną racją jest podrywanie kobiety, by zdobyć szacunek u innych podrywaczy. To gdzie uczycie się stawiać na ilość w życiu i lekceważyć rzeczy, które prowadzą do prawdziwej kariery. To gdzie patrzycie na świat martwymi oczyma, ponieważ straciłeś duszę.

Zatrzymaj się na moment i popatrz na swoje doświadczenie w społeczności PUA. Zdobądź pewność, że idziesz dobrą drogą – drogą światła. Jeżeli nie, to odłącz się od swoich społecznych przyjaciół, ciesz się niektórymi czynnościami, które nie mają powiązania z podrywem albo obierz drogę na plażę i wtedy wróć odżywiony i gotowy, by zacząć intensywny kurs samodoskonalenia.

Mam nadzieję, że pomoże, co nie jest też oczywiste...

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Tłumaczenia Światło i Ciemność by Style