sobota, 27 listopad 2010 10:01

Teoria Negów Mysterego (Neg Theory by Mystery)

Widzisz HB otoczoną przez swoich przyjaciół. Gra rolę suki, ale czy naprawdę nią jest? To mało prawdopodobne. Wszystkie moje dziewczyny były cudownymi osobami. Piękni ludzie mają łatwiej, ponieważ są piękni i często dzięki temu lepiej ich wychowano.

ALE – jeżeli jakiś przeciętny gość przystawia się do niej, ona musi mieć sposób, by go odstraszyć, więc jej wartość wzrasta, to zrozumiałe. Kiedy podchodzi od niej facet i mówi „Czy mogę postawić ci piwo?” irytuje ją. W tym samym momencie jemu wydaje się, że proponując piwo był dla niej miły – tylko ona otrzymuje takie propozycje cały czas. Jest na to wyczulona. Mogłeś być ósmym takim gościem dzisiejszego dnia!

Suczy się po to by spławić tych wszystkich przeciętniaków. Ona musi taka być, nie może przecież pójść z nimi wszystkimi do łóżka! Dlatego może powiedzieć NIE albo się zirytować, wtedy gość pomyśli, że jest suką i odejdzie, olany, z poczuciem poniesionej porażki. Tak to działa. Czasami kiedy dziewczyna umie dobrze panować nad sytuacją (jak w klubie, gdzie ma przygotowaną barierę „antyguy”, propozycje ze strony facetów to jest przecież coś, co pojawia się tak często, że kiedy ich nie ma to tęskni, zaakceptuje piwo i dopiero wtedy cię oleje. Jeżeli gość jest na tyle głupi by kupić jej bro, ona może go przyjąć.

Kiedy już wydasz kasę na alkohol dla niej, ona powie do ciebie coś takiego: „Nie znam Cię i w ogóle mnie nie obchodzisz. Jesteś kolejnym, typowym facetem dlatego nie masz mojego szacunku. Wezmę od ciebie to piwo przed tym jak cię upokorzę.”

Jeżeli HB jest na tyle dobra, by wyśmiać twój podryw, musisz nauczyć się jak jej subtelnie dopieprzyć. Nie możesz ubliżać jej, ponieważ przywykła do tego, że zranieni przeciętniacy jej ubliżają („nie jesteś lepsza od pierdolonej latarniary!”), więc spłynie to po niej jak woda po tyłku piżmaka.

Jak więc sprawić by nie czuła się taka pewna siebie? Cóż, powiedz jej, że jej paznokcie pewnie są takie długie, bo są sztuczne. Niby po co 10-tki ubierałby się w te idealnie dopasowane sukienki, gdyby nie chciały zwrócić na siebie uwagi? Czasami HB lubią mieć nad wszystkim kontrolę. Siedzą w klubach z przyjaciółmi, pragną przewodzić w grupie i rzeczywiście uwaga wszystkich skupia się na nich. Faceci przychodzą kupują im drinki, a one rzucają ich na kolana i wycierają nimi parkiet. Całymi dniami tak się nimi bawią. Co z tego, że ze sztucznymi paznokciami wygląda lepiej! Większość facetów powiedziałaby: „Wow, jesteś taka piękna!” – NUDA, typowe, a jej mózg już o tym WIE.

Wyobraź sobie, podchodzi do niej gość i mówi „Niezłe paznokcie. Czy są prawdziwe?”. Musi przyznać „Nie, są z akrylu”. Wtedy on mówi (jakby nie zauważył, jak ją właśnie poniżył) „Aha, cóż wydaje się, że ciągle wyglądają całkiem nieźle” i odwraca się do niej plecami.

Co to dla nie tak naprawdę znaczy? Nie potraktował jej przecież jak gówno i nie ubliżył. Właściwie skomplementował ją, ale w rezultacie uderzył w jej samoocenę, poczuła się niepewnie. Pomyślała sobie, „JESTEM ZAJEBISTA, JESTEM PIĘKNA” – (po to by nie stracić pewności siebie) – „ale nie wygrałam z tym facetem. Jestem za dobra, by mógł mnie tak potraktować. Poprawię to małe niedociągnięcie w moim wyglądzie, którego się dopatrzył”.

Wtedy ty kontynuujesz przedstawienie „nie rusza mnie to jak wyglądasz” kierując rozmowę na neutralny temat, na przykład życie Elvisa (???). W tym czasie ona będzie chciała obrobić cię jak wszystkich innych kolesi, by odzyskać kontrolę a później cię olać.

Zadaj kolejny NEG HIT powiedzmy taki: „Czy to peruka? Cóż, całkiem schludna... jak nazywasz tą fryzurę? Na wafla?:)” Uśmiechnij się i popatrz na nią z serdecznością, jakbyś naprawdę był rozbawiony, a nie chciał ją obrazić. Jesteś miły, ale zupełnie obiektywnie odnosisz się do jej urody.

To ją zaintryguje, ponieważ ona ZNA się na facetach, a to nie jest normalne. Musisz mieć naprawdę wybredny gust lub być przyzwyczajonym do towarzystwa pięknych kobiet tudzież mieć żonę lub coś. Te pytania, które pojawiły się w jej głowie sprawią, że będzie zaciekawiona, a dzięki temu zaczniecie flirtować. Ona zaserwuje Ci kilka Negów, żeby przetestować twoje umiejętności. Zdasz test odpłacając się tym samym. Po tym nie będziesz miał ochoty kontynuować przedstawienia. Ale... dlaczego?

Chcąc znów przejąć kontrolę, ona zapyta: „Może kupisz mi coś do picia?” Zauważ jakich sztuczek próbuje teraz! W gruncie rzeczy chce tylko wydoić cię na tyle, by móc cię później olać. To jej jedyna strategia, która na ciebie nie działa, więc stara się być górą w tej sytuacji. W tym samym czasie do końca nie rozumiejąc dlaczego nie myślisz „tych wszystkich rzeczy”. (?)

Ty mówisz: „To takie zabawne... twój nos marszczy się kiedy mówisz....” – (punkt dla ciebie, a przy tym jesteś słodki) – „o znów to zrobiłaś... to takie... dziwne.. hheeee zobacz.” Ona: „Ohh przestań! :) [rumieniec]. Teraz sprawiłeś, że jest zakłopotana i jest w takim stanie do jakiego chciałeś ją doprowadzić. Użyłeś pomyślnie 3 Negów, zainteresowałeś ją (wzbudziłeś ciekawość) i zrzuciłeś ją z piedestału (usunąłeś jej „bitch shield”.) Byłeś zabawny, uśmiechnięty, jesteś dobrze ubrany, pewny siebie i masz wszystko czego może chcieć od mężczyzny.

Nie potraktowałeś jej jak gówno. Aha i jak poprosiła cię o piwo powiedziałeś „Nie. Nie kupuję drinków dziewczynom, ale jeżeli chcesz możesz mi jednego kupić.” Teraz ty ją sprawdzasz. Jeżeli kupi ci piwo, będzie to oznaka szacunku jakim cię darzy.

Jeżeli tego nie zrobi powiedz: „Miło cię było poznać” (bez sarkazmu) i odwróć się do niej plecami. Nie odchodź, tylko się odwróć. Znegujesz ją raz jeszcze, w chwili, gdy ona myślała, że znegowała ciebie. W ten sposób się testujecie. To pierwszy krok w kierunku udanego flirtu. Tak piszą psychologowie w swoich książkach.

NEG jest kwalifikatorem. Dziewczyna musi udowodnić, że sprosta twoim wymaganiom.

NEG nie jest formą obelgi, tylko formą wyrażenia własnego zdania. Z lepiej wyglądającymi dziewczynami, używając negów, musisz być bardziej agresywny. Na 10-tki trzeba użyć 3 negów, zaś na 8-ki czasami wystarczy jeden lub dwa. Możesz popłynąć, jeżeli któraś pomyśli, że czujesz się od niej lepszy. Może się zdarzyć sytuacja, w której to ty załatwisz laskę jak 10-tka faceta, a to na pewno nie będzie dobre. Musisz się do niej zbliżyć, nie przekraczając niebezpiecznej linii. Gdy już się tam znajdziesz możesz zacząć ją doceniać (nigdy jej wygląd). Uzyskasz tym samym wzajemny respekt. Coś czego większość facetów nigdy nie dostaje.

W ten sposób usuniesz „bitch shield”. 3 negi w czasie około 2 lub 3 minut neutralnej pogawędki. Gdy będziesz to miał za sobą i zdobędziesz obustronny respekt - uwiedź ją.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Tłumaczenia Teoria Negów Mysterego (Neg Theory by Mystery)