środa, 24 listopad 2010 19:02

Podryw Uliczny by Flash

Dostrzegasz ją idąc ulicą. Jest niewiarygodnie, piękna. Tylko musisz ją poznać. Wiesz, że polubiłaby cię jeślibyś ją tylko poznał. Więc, co robisz dalej? To sytuacja, która zainspirowała mnie, by nauczyć się jak spotkać i przyciągnąć kobiety. Dostałem się do punktu, gdzie było zbyt bolesne spacerowanie ulicą, ponieważ zobaczyłbym mnóstwo pięknych kobiet i nie wiedziałbym, co zrobić. Jednego dnia w końcu się przełamałem i postanowiłem wziąć się do działania.

Ten artykuł będzie w szczególności o pierwszych 60 sekundach i zbliżania się do kobiety na ulicy. Dam ci ważne wskazówki, by być w takiej sytuacji bardziej na luzie, podrywając w skuteczny i wpływowy sposób, który spowoduje powstanie większej mobilności spotkania. Te informacje są przydatne dla zbliżania się do samotnych kobiet lub grup, bez względu na to czy znajdujesz się w centrach handlowych na ulicy, czy w innych miejscach.
Wierzę, że istnieją 3 klucze do radykalnego ulepszania twoich sukcesów związanych z podejściami na ulicy i omówię każdy szczegółowo. Te trzy klucze są tak ważne, że kiedy używam ich wszystkich mogę konsekwentnie pójść na randkę z około jedną na każde trzy kobiety, do których zagaduję. Kiedy nie użyję choćby jednego, skutki są mniej pozytywne.

Trzy klucze do podejść ulicznych to:
1. Kieruj swoim osobistym magnetyzmem
2. Drobiazgowy rozwój swojego języka ciała
3. Spraw, aby znalazła się w twojej rzeczywistości

Reguła # 1 – Kieruj Swoim Osobistym Magnetyzmem
Sprecyzujmy to - w większości przypadków kobieta decyduje, czy chce z tobą rozmawiać, zanim nawet otworzysz usta. Nie ma znaczenia, czy jesteś w klubie albo na ulicy. Zdarza się to tak szybko, że faceci, którzy są tego nieświadomi, nigdy tego nie zauważą. Kiedy wchodzisz na górę, do niej, ona przez ułamek sekundy myśli sobie: "OK, ten facet wygląda jakby chciał ze mną porozmawiać, chcę z nim gadać czy go spławić?". Podobnie, jeśli zbliżasz się do grupy kobiet, instynktownie patrzą po sobie. W jednej chwili – nie komunikują się werbalnie (prawie podświadomie) czy chcą z tobą rozmawiać, czy nie. To tak jakby myślały, "Czy ten facet jest spoko? Czy chcemy z nim rozmawiać?".
Więc, najpierw najważniejsze rzeczy. Jeśli chcesz, by ludzie byli przyciągani do ciebie jak magnes wtedy musisz stać się swoim własnym osobistym towarzyskim magnesem. Kiedy tak się stanie, będą cię wciągać do kręgu przyjaciół i będą chcieli usłyszeć, co masz do powiedzenia. Zostanie towarzyskim magnesem jest właściwie bardzo łatwe, ponieważ robiłeś to tak wiele razy w przeszłości. Jednakże, dla większości ludzi stanie się magnesem jest tylko przypadkiem. Nauka wywoływania tego stanu jest dość łatwa i kiedy możesz to zrobić, staje się to tylko łatwiejsza i szybsza.
Stajesz się towarzyskim magnesem przez wewnętrzny stan: "frajda jest wszędzie dookoła". Jeśli jesteś szczęśliwy, bawiąc i masz dobry nastrój, to naturalnie odbija się to na fizjologii. Kiedy tak się zdarza ludzie ogólnie dobrze na ciebie reagują i są pozytywnie nastawieni na twoją osobę. Będziesz jak magnes, ponieważ ludzie lubią przebywać z innymi, którzy są rozrywkowi. Wierzę, że dużo jest prawdy w stwierdzeniu: "nie ma niczego tak atrakcyjnego jak szczęśliwy człowiek." To zupełnie naturalne, ponieważ środowisko, w którym przebywasz pomaga określić twoją osobowość. Jeśli jesteś w dobrym nastroju to występuje tendencja do przenoszenia dobrego humoru na środowisko. Podobnie, jeśli jesteś w złym nastroju albo twój poziom energii jest niski, jesteś przygnębiony, poważny, znudzony albo w znajdujesz się w swoim świecie - ludzie nie odpowiedzą na ciebie dobrze.
Jak zwiększyć obroty własnego magnetyzmu? Istnieje rytuał, taki, że kiedy go dokonam pozwala mi to dojść do właściwego stanu. Słucham muzyki, która sprawia, że czuję się dobrze i szczęśliwie (słucham ścieżki dźwiękowej Top Gun i / albo Rocky). Odkryj, co pomaga tobie. Zrób to zanim opuścisz dom.
Inny sposób do pozbycia się złego nastroju to odtworzenie czegoś, co Tony Robbins nazywa „Ruchami mocy”. To bardzo proste ruchy, które każdy może odtworzyć, tak, że nastawienie automatycznie zmieni ci się na pozytywne, a ty wprowadzisz się w fajny i wesoły stan. Twoja fizjologia jest jedną z najpotężniejszych dróg polepszania twojego wewnętrznego stanu. Jest dużo ruchów, które możesz zrobić. Na przykład podnieś ręce nad głowę pod kątem i powiedz "tak". Kiedy to zrobisz, spróbuj sobie wyobrazić, że wygrałeś złoty metal na Olimpiadzie i jesteś najszczęśliwszym człowiekiem na Świecie. Świętuj. Nie powstrzymuj się. Zrób to kilka razy. Jest niemożliwym, by robiąc to, nie doprowadzić się do pozytywnego stanu. Zrób to właśnie teraz, by dowiedzieć się jak to działa.
Czasami możesz doprowadzić się do dobrego stanu, przez rozgrzewające ćwiczenia. Najbardziej rozgrzewające ćwiczenia są proste. To może być proste powitanie pierwszej osoby, którą widzisz wychodząc przez drzwi (" dzień dobry", " która godzina", zapytaj o kierunki, mówiąc Cześć albo Halo i uśmiechaj się, zastosuj szybki otwieracz na opinię, etc.) Jeśli powtórzysz to kilka razy wtedy rozgrzejesz się naprawdę szybko. Ta technika jest naprawdę pomocna nieśmiałym osobą, aby sprawić, żeby stali się bardziej rozmowni i otwarci.
Najlepiej jest, praktykować wszystkie te techniki, posiąść właściwy stan do zbliżenia się do kobiet. Jeśli będziesz to praktykował, zauważysz dużą poprawę w swojej skuteczności.

Reguła # 2 – Drobiazgowy Rozwój Swojego Języka Ciała
Jeśli twój język ciała jest słaby kiedy otwierasz kobietę idącą w twoim kierunku na ulicy, ona często będzie tylko to kontynuowała, czyli odejdzie. Wierzę, że jest to jeden z największych problemów facetów, który mają otwierając na ulicy. W przeciwieństwie do tego co myślą ludzie, kobiety nie robią tego, bo są niegrzeczne albo złośliwe, tylko dlatego, że one też mają swoje życie. One też mają dużo rzeczy do zrobienia i nie mają wystarczająco dużo czasu, by zatrzymać się i rozmawiać z każdym, kto tego chce.
Trzy elementy potrzebne do skutecznego otwierania:
1) Używanie właściwych poziomów energii.
2) Dobra synchronizacja.
3) Właściwy rodzaj języka ciała, który zatrzymuje, ale nie powoduje że czują się zagrożone.
Kilka miesięcy temu byłem w centrum handlowym z moim skrzydłowym – otwierał zestawy. Otworzył około 5 zestawów i nie mógłby ich otworzyć nie przestając mówić. Powiedział, że było tak prawdopodobnie, ze względu na to, że ludzie w tym centrum handlowym nie byli przyjaźnie nastawieni albo było za późno i ludzie chcieli tylko dostać się do domu. Więc, zrobiłem mały eksperyment. Użyłem tego samego otwieracza, którego on używał i zrobiłem to 3 razy pod rząd i wszystkie 3 wyszły bardzo dobrze. Jedyna różnica to taka, że zdołałem zauważyć, że używałem właściwej ilości energii, po to, żeby ich otworzyć, otwierałem ich we właściwym czasie i wprost wyrażałem co miałem do zakomunikowania (przez język ciała) i byłem pochłonięty rozmową z nimi (w przyjazny sposób).
Skutecznemu komunikowaniu się za pomocą języka ciała służy wzorcowanie. Zaczyna się zanim nawet zaczniesz podejście i zabiera ułamek sekundy. Wszystko, czego potrzebujesz to skalibrowanie jak dużo energii jest ci potrzebne do jej otworzenia. Jeśli jest to głośne, lub dynamiczne środowisko, wtedy potrzebujesz dużo energii (rozmawiaj głośniej i bądź bardziej ożywiony). Jeśli jest to spokojniejsze, statyczne otoczenie, potrzebujesz mniej energii (rozmawiaj ciszej i bądź mniej aktywny). Jeśli kobieta, którą zatrzymujesz będzie szła naprawdę szybko wtedy będziesz musiał użyć większej ilości energii, rozmawiaj głośniej i bądź ożywiony. Jeśli użyjesz zbyt dużo energii będzie zaskoczona i będzie chciała odejść. Jeśli użyjesz zbyt małej ilości energii ona nie będzie chciała kontynuować rozmowy z tobą, ponieważ musiałaby zwolnić obroty. Idealnie, musisz wejść wykazując niewiele więcej energii niż ona. Będziesz musiał to trochę popraktykować.
Synchronizacja też jest ważna. Jeśli czekasz, aż ona będzie tuż obok to czekasz zbyt długo. Wiele razy będzie szła dalej i wtedy będzie dużo trudniej, zatrzymać ją kiedy już cię minęła. To też jest wykonalne – ale po co przysparzać sobie roboty. Jeśli będzie szła szybko będziesz musiał zatrzymać ją wkrótce po tym jak zwolni. Zajmie ci trochę czasu zanim nauczysz się synchronizacji.
Wreszcie, bardzo pewny język ciała, który komunikuje, że jesteś zaangażowany w rozmowę z nią, jest bardzo ważny. Można zakomunikować to w prosty sposób, podchodząc małymi kroczkami od frontu ( nie blokując jej ścieżki, ale raczej stąpając nieznacznie w jej kierunku) i trzymając ręce z przodu na wysokości talii. Jeśli podejdziesz zbyt szybko to wtedy ją wystraszysz i będzie czuła się zagrożona. Nie rób tego. Jeśli twoja ręka jest zbyt wysoko, istnieje ryzyko, że spowodujesz, że będzie czuć się niepewnie.
W końcu możesz użyć otwieracza – „Hej...”.

Reguła # 3 – Spraw, aby Znalazła się W Twojej Rzeczywistości
Nowy problem pojawia się kiedy stajesz się dobry w podrywie ulicznym. Problem wydaje się być podwójny. Jak dla mnie, połowa z otwartych zestawów, miała naprawdę krótki moment współdziałania, a druga połowa spowodowała powstanie naprawdę fajnych i nieco przydługich rozmów. Jednakże, wszystkie zestawy mają część wspólną – wszystko zakończyło się zbyt szybko. Chciałem kontynuować rozmowę i na podstawie tego jak ze mną rozmawiali, wnioskowałem, że także chcieli kontynuować rozmowę. To było jak jakiś rodzaj presji społecznej, by zakończyć rozmowę natychmiast, po odpowiedzeniu na pytanie lub wyrażeniu swojej opinii. Zazwyczaj pojawiała się niezręczna przerwa, która pociągała za sobą usprawiedliwienia ( musimy już iść, miło się z tobą rozmawiało, mamy nadzieję, że to pomoże, etc.).
Rozwiązanie jest tak banalne, że nigdy by mi do głowy nie przyszło. Myślę, że jest to jedna z najpotężniejszych technik w moim arsenale podrywu ulicznego, której możesz użyć w pierwszych 60 sekundach działania. Rozwiązaniem jest oderwanie ich od własnej rzeczywistości i wprowadzenie w twoją.

Oto moja teoria jak to zrobić i jak to działa:
Kiedy kobieta idzie w ulicą jest skupiona na jakimś celu, który sobie postawiła. Na naszym przykładzie, powiedzmy, że idzie do centrum handlowego. Jeśli idzie do centrum handlowego i ktoś zatrzymuje ją i pyta o czas, daje automatyczną odpowiedź. To nie zabiera jej dużo czasu żeby spojrzeć na zegarek, odpowiada na pytanie i kontynuuje dążenie do jej celu. Kiedy ktoś prosi ją o wskazanie drogi, zatrzyma się, by pokazać, uśmiechnie się i kontynuuje dążenie do celu. To jest tak automatyczna odpowiedź, że nawet nie musi myśleć. Wierzę, że jest to ta automatyczna, łączona, uwarunkowana reakcja wraz z presją społeczną, że niemal zmusza kobietę do szukania wymówki żeby szybko zakończyć rozmowę. Tak będzie działo się w większości – nawet, jeśli ona naprawdę jest zainteresowana rozmową z tobą i chce ją kontynuować.
Rozwiązanie tego problemu to wyciągnięcie jej ze swojej rzeczywistości i wprowadzenie w twoją. Najlepiej zrobić to odwracając jej ciało o 90 stopni albo i więcej. Należy zrobić 3 rzeczy równocześnie:
1 – Przerwać jej proces myślenia ( pójścia do centrum handlowego).
2 – Odwrócić uwagę od celu, ponieważ nie widzi już ścieżki, na której była.
3 – Zmienić dynamika interakcji, tak, że nie jest już dłużej pod działaniem presji " odpowie na twoje pytanie i wtedy pójdzie". Teraz zamiast udzielenia szybkiej odpowiedzi i kontynuowania swojej drogi, rozpoczęła rozmowę z tobą i została wybita z dążenia do zamierzonego celu. To jest tak jakbyś wyciągnął ją z jej świata (idącą do centrum handlowego) i wciągając ją do twojej rzeczywistości.
Więc, nasuwa się oczywiste pytanie: "jak zawrócić jej ciało (zupełnie obcego człowieka) i wciągnąć ją w mój świat?". Istnieje dużo strategii by tego dokonać. Zbudowałem to prawo jako pierwszy i umieściłem je w zbiorze schematów/procedur. Działa naprawdę naturalnie, więc nie muszę myśleć o następnym posunięciu. Naprawdę łatwą drogą dla początkującego to zrobienie zwrotu ciała zaraz po tym jak wyjeżdżasz jej z otwieracza. Robię kilka kroków dokoła jej tak, że musi się obrócić o około 90 albo i więcej stopni, by stać do mnie twarzą kiedy mówię jakąś historię lub schemat. To naprawdę łatwa i potężna technika dla ludzi, by nabyć biegłości. Niestety, jest nieco trudniej przekazać, jak to zrobić wyjaśniając to poprzez tekst. Uczymy wielu sposobów jak zrobić zwrot ciała na naszych warsztatach w Projekcie San Francisco. Zaraz po tym jak zaczniesz opowiadać pierwszą historię to najlepszy moment, by zawrócić jej ciało. Jest tak, ponieważ niegrzecznie, odciąć się od ciebie kiedy jesteś w połowie historii. Inna postawa jest towarzysko niewygodna. Czy kiedykolwiek utknąłeś jak ktoś opowiadał ci długą i dupną historię, tak, że w ogóle nie chciałeś tego słuchać, ale jednak zostałeś? Teraz możesz użyć tego społecznego zjawiska na twoją korzyść. Oczywiście, będziesz chciał się upewnić, że twoje działanie jest w porządku, zarówno dla ciebie, jak i dla niej.
Pewnie jesteś ciekawy statystyk w otwieraniu kobiet na ulicach, zachowując wszystkie trzy z technik zadziałały w 62% przypadków, z czego 80% dało mi swój numer telefonu i 75% z tych doprowadziło do randki. Rezultat końcowy to około 37% z moich zimnych podejść prowadziło do randki albo z grubsza 1 na 3 kobiety wyrwane na ulicy (albo w centrum handlowym). Jeśli chcesz radykalnie polepszyć twoje rezultaty w podrywaniu, po prostu poświęć kilka minut na włączenie twojego magnetyzmu, użyj języka ciała i wciągnij ją w twoją rzeczywistość.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Tłumaczenia Podryw Uliczny by Flash