środa, 24 listopad 2010 18:54

Manipulacja IOI by Juggler

Oto intrygujący pomysł manipulowania dziewczynami w taki sposób, aby dawały ci IOIs. Przeznaczony jest dla facetów, takich jak ja, którzy są niecierpliwi z natury i nie lubią tracić czasu przez czekanie na IOIs.

Możesz wybrać dowolny IOIs, który chcesz uzyskać i wtedy prostą 'sztuczką' nakłonić dziewczynę do dania ci tego IOI. Dla przykładu masz tu kilka IOIs, które możesz wymusić:

* Postawa ciała - Powiedz, aby usiadła z właściwą postawą. Nogi skrzyżowane w twoją stronę, ręce zniżone, itd... Daj, jej do zrozumienia, że siedzenie w inny sposób jest niegrzeczne.

* Kino - Powiedz jej, by położyła ręke na twoim ramieniu i poczuła energie, która płynie przez specjalny nerw. Powiedz jej, żeby głaskała twoją rękę. Daj jej swoje ramię na początku spotkania i wtedy oczekuj, od niej odwzajemnienia.

* Użyj konwersacyjnych haków i zagraj na jej ciekawości, by dać jej powód do zadawania ci pytań.

* Nakłoń ją do wydobycia twoich wartości.

* Naucz ją akceptować twoje rozkazy: zacznij od drobnych rzeczy, by potem przejść do poważniejszych rozkazów.

Jest tego o wiele więcej. Praktycznie każdy IOIs, który przyjdzie ci do głowy może być sprytnie wymuszony. Wymuszone IOIs są tak samo skuteczne jak te niewymuszone, ponieważ ona i tak zachowa się zgodnie ze swoją podświadomością, nawet jeżeli to nie był jej pomysł. Z doświadczenia wiem, że jeżeli wymusisz IOIs właściwie, to nie będzie żadnych problemów z domknięciem.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Tłumaczenia Manipulacja IOI by Juggler