piątek, 19 listopad 2010 22:56

Demonstracje VS Werbalizacje by Woodhaven

Wydaje się, że manifestowanie wysokiej i niskiej wartości to chaos, kiedy w ogóle ich używać i co właściwie można przez to osiągnąć? Chaos ten dotyczy także właściwej demonstracji wysokiej wartości. Widziałem facetów, którzy próbowali być zabawni i próżni, ale robiąc to czuli się niepewnie. W tym poście zilustruję, dlaczego tak się zdarza, jak tego uniknąć i jak właściwie użyć techniki DHV (demonstrating high value).

Istnieją pewne rzeczy, które demonstrujesz i te które werbalizujesz.

Demonstracja wysokiej wartości przybiera wiele form. Schematy, zmrażacze, humor, "demonstracje" z dziewczynami, które cię obserwują, kiedy wykonujesz jakiś pokaz, pieprząc o jakimś shicie, etc.

Demonstracja Wyższej wartości jest ZAWSZE dobra. Jeśli jest wykonana prawidłowo i pewnie, nie powinna ci zaszkodzić.

SPECYFICZNYM typem DHV jest zwerbalizowanie niższej wartości. Niektórzy nazywają to "DLV". Jest to niewłaściwa nazwa. Właściwie nie demonstrujesz niższej wartości, po prostu werbalizujesz to (mówiąc). To OGROMNA różnica.
Werbalizowanie niższej wartości ukazuje, że rezultat jest ci obojętny, nie próbujesz jej zaimponować, co ona mogłaby sobie pomyśleć, masz poczucie humoru / ironii, być może pokazuje, że jesteś pokorny... jakikolwiek. Wszystko to DEMONSTRUJE, że W RZECZYWISTOŚCI masz wysoką wartość. Więc technika logicznie powinna być nazywana werbalizacją niższej wartości – VLV (verbalizing low value). VLV jest jedynie osobliwą odmianą DHV.

Porządkując akronimy:
DHV: schematy, eksponowanie poczucia humoru, emanowanie inteligencją. Będąc dostrzeżonym z inną dziewczyną / dziewczynami. Dziewczyna wyczuwa twoje perfumy, ale nie jest całkiem co do tego pewna. Jesteś właściwie zajęty, ale uspokajasz laskę, że znajdziesz dla niej czas. Twój fiut pachnie prezerwatywami, ale odwracasz to przeciwko sobie. Laska znajduje plamę na twojej koszulce, ale nie pamięta pieprzenia się z tobą w tej koszulce ( apropos przydarzyło mi się wczoraj;) ) dziewczyna zauważa inne, które machają i wołają cię, widzi cię z innymi dziewczynami, które są "tylko przyjaciółkami"...etc łapiesz o co chodzi. To jest DHV i to zawsze będzie wpływało na twoją korzyść.

DLV: Będąc niezdarnym, wykazując brak inteligencji i / albo będąc społeczniakiem, srając w gacie etc. Pokazując dziewczynie, że jesteś obrzydliwie nieśmiały i bojaźliwy, ona dostrzeże, że nie robisz nic ze swoim życiem, ona właściwie zaczyna zdawać sobie sprawę, że NIE POTRAFISZ poderwać innych lasek i pracujesz przy zwijaniu tortilli w tanim barze.
DLV zwykle działa przeciw tobie, dopóki nie staje się drugorzędne i wypracowałeś już sobie trochę wartości.

VHV ( verbalisation low value): "Jestem naprawdę inteligentny. Chodzę do szkoły X", "Jestem super, bo jeżdżę samochodem X.", "Jestem zajęty w poniedziałek i wtorek, więc wybierzmy się gdzieś w Sobotę na dwie godziny." " Widzę wiele innych lasek właśnie teraz." "Wszystkie laski mnie pragną, bo jestem extra seksowny." " Zarabiam $ X na rok." "Jestem naprawdę dobry w seksie, laska X miała przy mnie pięciokrotny orgazm."
To wszystko powinno zostać zademonstrowane. Słowa zwykle odpadają, jak niepewność, chyba, że one były przyzwyczajone, do podkreślania demonstracji wysokiej wartości w ten sposób: "Nie chcę twojego shit’u, nie mam na to czasu” ; powiedziane stanowczo demonstruje twoją wyższość. Wszystko to - jestem zbyt zajęty, dostaję laski... shit powinien zostać zademonstrowany, a nie wypowiedziany. Język ciała, tonacja i mimika twarzy jest najlepszą drogą, by zakomunikować / zademonstrować tę rzecz.

VLV: "Jestem nieśmiały." "Jestem biedny" "I nie potrafię wyrywać dziewczyn" "Mój fiut ma dwa cale." "Tak kotku, wszystko, co tylko chcesz kotku" "Jasne maleńka, dla ciebie wszystko, kupię ci drinka" ( Nie kupując jej tego drinka) "Tak mała, uwielbiam spędzać z tobą czas" ( Nie spędzając z nią zbyt dużo czasu). W pewnym sensie jest to "wodzenie cię za nos". " Kotku jesteś jedną jedyną i nie mam innych dziewczyn" etc.
Te rzeczy zadziałają TYLKO, jeśli równocześnie zademonstrujesz przeciwne działanie wyższej wartości. Jeśli równocześnie VLV i demonstrujesz także trochę niższej wartości, jedynie nadajesz tempo rzeczywistości. To nie jest dobre.

W domykaniu: zawsze demonstruj swoje pozytywne cechy - osiągasz sukcesy, masz pieniądze, masz dużo dziewczyn, jesteś zajęty robieniem zajebistych rzeczy. Unikaj demonstracji niepotrzebnych rzeczy o ile to tylko możliwe. Wysłów niższą wartość w formie humoru i ironii. Wysławiaj wyższą wartość rzadko, jednak cały czas ją demonstrując, by stworzyć silny komunikat, że chcesz laskę zabrać na jej chatę, albo stwierdź prawdę – ale ona powinna o tym wiedzieć tak czy owak, albo była zbyt głupia, żeby to sobie uświadomić.

Naturszczycy mają te wskazówki w dupie, w sumie... naturalnie – jest to kierowane ich pozycją. W stosunku do twojej osoby: przeciwnie, wskazówka polepszy twoją pozycję.
Jeśli nie możesz nic zrobić z demonstracją niższej wartości ( jesteś tłusty, łysiejesz, masz gówniany samochód etc.) najlepszy sposób: olej to! VHV wygląda źle i nieudolnie, VLV tylko to uwidacznia.

 

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Tłumaczenia Demonstracje VS Werbalizacje by Woodhaven