poniedziałek, 08 listopad 2010 21:41

Przewodnik po Direct Game by Woodhaven

Aktualnie, gra bezpośrednia jest równoznaczna stwierdzeniom: “Lubię cię" i "BĄDŹ ALPHA" – So let’s rock and, roll!;)

WSN jest pełen równocześnie niezależnych od siebie wzorów, które mogą zostać skutecznie użyte, jeśli są stosowne. Wszyscy używamy wielu modelów postępowania, a ich siła przeważnie jest określona przez ich zgodność z naszą osobowością. Ludzie mają tendencję, do opierania się na modelach, które naturalnie pojawiają się w naszych umysłach, albo nabierają natychmiastowo znaczenia. Ogólnie to jest ok, jeśli pracuję z początkującym, zwykle zachęcam go, by zaczął od swoich modeli, żeby czuł się komfortowo. ALE, w większości uwielbiam cały czas próbować nowych rzeczy i eksperymentować z wieloma rodzajami stylów. Ponadto, eksperymentowanie z czymś nowym, do czego nie byłeś przyzwyczajony, pozwoli ci rozwinąć twoje zdolności, poszerzyć horyzonty i zmusi cię do rozwoju w nowych kierunkach.

Na przykład, kiedy pierwszy raz spotkałem Dimitri’ego, byłem zszokowany. Pierwsze, co sobie powiedziałem: "Nie ma mowy, że to jest Dimitri." (Bez obrazy, tylko pierwsze wrażenia!;)) Mój własny sukces w większości narodził się z naturalnego stylu, podobnego do WSN-ów, to, co zobaczyłem całkowicie zmieniło mój punkt myślenia. Jego styl był unikalny i świeży. Całkowicie spontaniczny i zupełnie oryginalny, nie mógłbym porównać pojedynczej części jego gry z grą nurtu WSN-ów. On naruszył wszystkie reguły i zupełnie nie obchodziły go aktualne modele i trendy. Otworzylibyśmy zestaw trójkowy i kiedy demonstrowałem mu konsekwencję otwieraczy opinii, Dimitri włączył się, WYRWAŁ JEDNĄ Z DZIEWCZYN I ZAKRĘCIŁ JĄ DOOKOŁA! Ale im to się SPODOBAŁO! Ludzie przechadzający się po centrum handlowym byli wstrząśnięci, ale on SIĘ NIE PRZEJMOWAŁ – nikt wokoło się nie liczył, TYLKO ON. To się nazywa być Alfą - robiąc dokładnie to, co chcesz, bez wahania i coś, co zawsze będzie działać.

Więc większość lata spędziliśmy na weekendowym podrywie. Zaczynając w piątkowy wieczór, kończyliśmy sobotnimi popołudniami – spoglądanie w przeszłość nie jest na pewno dobra rzeczą w przypadku S-mistrza, ale nauczyłem się od niego bardzo wiele i mam nadzieję, że on nauczył się wiele także ode mnie. Większość czasu spędziliśmy w centrach handlowych i na ulicach Bostonu - to był rasowy, niczym nieskażony dzień wypasu. W rezultacie, musiałem wymyślić nowe modele, aby dokładnie zrozumieć, co takiego robił Dimitri. Przez cały czas, zapisywałem modele dla wszelkiego rodzaju rzeczy - modele dla naturalnych stylów, "okrężnych" sposobów, rola alfonsa ( jest częścią postu Demonstracje, vs Werbalizacje, wraz z robieniem z siebie fizycznie nieudolnego, będąc bardziej zainteresowanym dostawaniem od niej niekoniecznie seksualnych sygnałów), asortyment różnych stylów podejść, etc..., ale wszystkie te sprawy to materiał na następnego posta!;)

Więc tutaj bez zbędnych kłopotów, przedstawiam intensywny kurs dla stylu pick up’u, który najbardziej preferuję:

DIRECT GAME:

 

I. Kto może używać direct game? Dlaczego używać direct game?
Bezpośrednia gra jest grą opartą na zaletach i samo-szacunku oraz uczciwości i lekceważeniu konstrukcji społecznych. Jest to nieobce dla zamierzających manipulować zainteresowaniem i brakiem szacunku. Sugerowałbym, użycie bezpośredniej gry przez CAŁKOWICIE początkującego, z powodu jej prostoty, wydajności i zgodnością z zamiarami tegoż żółtodzioba. Ludzie zazwyczaj lubią direct game, ponieważ to pozwala im, utrzymywać się pewnymi siebie bez udawania że jest się trudnym do zdobycia.
Jest to bardzo efektywne przy sztukach, które mają wysokie moralne standardy i jeszcze nigdy nie wpadły w pułapkę na laski. Zwykle dziewczyny są namiętnie pochłonięte czymś w ich życiu i miały jeden lub dwa związki długoterminowe. Występuje tendencja, że nie działa to na laski które zostały emocjonalnie „znieczulone” przez niezliczone ilości innych podrywaczy, którzy stosowali technikę opartą na zainteresowaniu w jednej chwili i jego braku w następnej. One już zostały wystawione na intensywny proces niszczenia atrakcyjności przyciągania i pomimo faktu, że wiedziały, że jest to dla nich złe, nie mogły się oprzeć. Jest też również wiele lasek które tego doświadczyły, ale zdecydowały, że nie chcą tego odczuwać nigdy więcej i właśnie ta metoda będzie na nie skuteczna.
Na marginesie, direct game jest DOBRYM FUNDAMENTEM dla stworzenia przyjaźni. Może ona także być dobrą podstawą przy przechodzeniu z inner game albo stylu alfonsa stworzonego poprzez pocztę elektroniczną. Odwrotnie, jeśli zaczynasz z inner game to jest mniej niemożliwym, by przejść z powrotem do direct.

II. Indirect Vs. Direct Game
Główne różnice między pośrednią i bezpośrednią grą to różnice TECHNICZNE. Właśnie dlatego direct jest tak efektywny, ale w wielu sytuacjach skuteczniejszy niż indirect game. Jedna z różnic to konstrukcja otwieracza. Wczesne teorie popierające skuteczność otwieraczy stwierdzały, że prawie używasz laski żeby pozyskać jej opinię, przy czym demonstrowałeś jej swoją wartość w jakiś sposób. Bezpośrednie otwieracze OBEJMUJĄ już założenie, że masz wyższą wartość i twój język ciała, styl, ton głosu i mimika twarzy muszą być z tym zgodne. Zazwyczaj demonstrujesz swoje bezpośrednie ZAINTERESOWANIE dziewczynie. Nie jest to czysto seksualne albo czysto platoniczne, ale zawiera te dwie cechy. Jeśli nie zdołasz RÓWNOCZEŚNIE wykazać zainteresowania seksualnego i platonicznego, wtedy ona pomyśli, że jesteś albo zbyt twardy, albo że jesteś ciotą.
IMO (in my opinion) są dwie drogi, by stosować otwieracze na opinię. Pierwsza to FAŁSZYWY BRAK ZAINTERESOWANIA - wydajesz się być bardziej skupiony na tym żeby faktycznie wyraziła swoją opinię niż kontaktem z nią. Inną metodą jest FORMALNE użycie otwieracza, zaledwie dostarczając kontekstu, dzięki któremu dwoje ludzi może się porozumieć. Tak więc biorąc pod uwagę ten drugi przykład, widać że jedyna różnica w bezpośredniej i pośredniej technice otwieraczy to różnica techniczna.
Wyraźniejsza różnica w indirect i direct game to taka, że nie dajesz jej złudzeń kto jest na POZYCJI WŁADZY. Przejmujesz inicjatywę, by pozwolić toczyć się wydarzeniom i powodujesz, że uwodzenie nabiera rozpędu. Jeśli oczekujesz, że ona odpowie pozytywnie na twoją obojętność, nie możesz ODPOWIADAĆ pozytywnie na jej obojętność! Jeśli grasz w direct game i ona próbuje manipulować twoim zainteresowaniem, próbuje z tobą grać albo w inny sposób okazuje brak szacunku, nie MOŻESZ ODPOWIADAĆ NA TO POZYTYWNIE! Wtedy jest to błaganie, a ono nie jest częścią ani dobrej direct ANI indirect game. Ogólnie także, muszę dodać, że bezpośrednie i pośrednie style nie wykluczają się wzajemnie, a niekiedy się pokrywają. Dobra gra jest dobrą grą!
Direct: -Techniki, zgodne z okazywaniem zainteresowania. – Współgrające z pewnością siebie i stawiające cię na pozycji władcy.
Indirect: -Techniki zgodne z brakiem zainteresowania. -Pozwalające jej uganiać się za tobą. – Na wynos i z manipulowaniem atrakcyjnością.

III. Przekonania / Nastawienie / Ramy
Jak pisałem wcześniej, pewność siebie i samo-szacunek odgrywają ważną rolę przy direct game. Bez nich zrobisz pomyłkę przy kwalifikowaniu sztuki na słabszej pozycji. Będziesz tolerował jej gry i kontynuował pomimo jej braku szacunku. Posiadanie nieprzekonywujących poglądów jest tym co skłania ludzi, by robić takie błędy jak podlizywanie się, będąc nadmiernie pochlebnym i tolerowanie jej shit’u, kiedy myślisz, że to ty kierujesz sytuacją. To wcale nie jest tym, czym myślisz, że jest. Musisz zachować równowagę.
Najlepsze nastawienie dla direct game to bycie Alfą. Stwierdzono wiele razy, że jest to KLUCZ do direct game. Podczas gdy stwierdziłem, że jest to ważny element, wiedziałem, że nie jest to kompletna metodologia. Bycie Alfą znaczy brać to co chcesz BEZ JAKIEGOKOLWIEK WAHANIA. Zastanów się, kiedy jesteś w domu i chce ci się jeść. Czy wahasz się choćby chwilę żeby tworzyć lodówkę, jeżeli jesteś naprawdę głodny? NIE. Zazwyczaj po prostu podchodzisz i ją otwierasz. Kiedy centrum handlowe jest pełne kobiet, staje się swoistym rodzajem lodówki, która częstuje cię tym co ma w środku, więc mój przyjacielu, po prostu bierz z niej co chcesz.
Używam nieznacznie różniącej się ramy na dziewczynach, na których decyduję się użyć model direct. Podczas gdy rama o irytującej bliźniaczej siostrze jest dobra przy indirect game, "Słodka siostrzyczka, którą się opiekuję i którą chronię" – ta rama jest DOSKONAŁA przy direct game. Jesteś silny, ale delikatny, współczujący i troskliwy.

IV. Język ciała / Ton głosu / Mimika twarzy
Tutaj sprawdzają się „techniki” WSN-ów, powolne ruchy, rozluźnienie i odpowiedni dla tego język ciała jest ważny. Jedyna różnica to otwieracz, należy być zwróconym ku sztuce, kiedy się z nią komunikujesz. Jest to zgodne z twoim zainteresowaniem, skierowanym ku niej. Ton głosu powinien być głęboki i dźwięczny. Mimika twarzy urozmaicona i ciekawa, ale rozluźniona.

V. Otwieracze
Istnieją trzy różne typy otwieraczy, których używam: 1. Cześć, jak się masz? 2. Jesteś piękna, chciałbym cię poznać / mogę do ciebie dołączyć? (Shark) 3. Twoja bluzka... ( Zaczekaj na odpowiedź) świetnie się zgrywa z twoim stylem! (Uznanie za ten otwieracz należy się Razorjack’owi). Bezsłowna komunikacja powinna być zgodna z twoimi zamiarami. Oczywiście końcowy zamiar jest oczywisty w każdym z trzech otwieraczy. Zapamiętaj: RÓWNOCZESNE SEKSUALNE I PLATONICZNE ZAINTERESOWANIE. Wyrecytuj otwieracz i kontynuuj przy pomocy swojej aury.

VI. Porozumienie i Kontakt
A. Tradycyjne Porozumienie
Porozumienie to energia zawarta w chwili. Jest to raczej uczucie współdziałania niż zadowolenia. Porozumienie ze sztuką sprawia jakbyście mieli oczywisty kontakt. Dzieje się tak przez rozmowę o CZYMKOLWIEK albo opowiadaniem historii, dowcipów, nawet rozmowa o pracy. TAK możesz rozmawiać o swojej pracy, jeżeli potrafisz się porozumieć. To obciąża twoją interakcję emocjami i napięciem.
B. Opowiadanie historii / Demonstracja wartości.
Typowe opowiadanie historii i DHV (demonstration high value) spisuje się tutaj całkiem nieźle. Zwykle namawiam społeczność, abyście sięgali po post Wilder’a „storytelling” jako przewodnik.
C. Emitowanie aury
Powinieneś zademonstrować, że jesteś wybiórczy, masz inne opcje, ale WYBIERASZ JĄ, tworzysz wokół siebie ogromne znaczenie i przysposabiasz ją równocześnie. Odsyłam do postu Neo – Rio po więcej.
D. C + F (??)
Tutaj pojawia się spór, czy można używać C + F i inne mniej ważne techniki w strukturze direct. Ja UŻYWAM C + F z moją metodą bezpośrednią. Należy zapamiętać dwie rzeczy. Po pierwsze, sukces C + F jest bardziej zależny od sztuki niż od stylu. (Wtedy, zazwyczaj sztuka jest zależna od stylu; nie zawsze, ale tak jest). Jeżeli sztuka wydaje się odpowiadać dobrze na C + F, używam tego. Po drugie, C + F powinno być używane w delikatnej, figlarnej ramie. Twoja rama nie może wyglądać - "Robię to by zwiększyć przyciąganie." Co więcej - "Uśmiecham się do niej, bo mi na niej zależy." Twoje słowa nie muszą mieć głębokiego znaczenia, ale powinny być ZABAWNE, a twój ton głosu CIEPŁY z odpowiednią mimiką twarzy.

VII. Kwalifikacja

Kwalifikacja to WAŻNA część direct game. Dobrze jest, kwalifikować na poziomie nie – fizycznym jak jej gust, humor, albo fakt, że ona jest prawdziwa i autentyczna. Klucz do kwalifikacji musi BYĆ ZGODNY Z TYM CO PRZEKAZUJESZ. Kiedy mówisz jej, że czujesz się z nią lepiej niż z innymi dziewczynami, które ostatnio spotkałeś, twój ton głosu, język ciała i działanie powoduje, że się COFASZ. Ponadto, posiadanie nadzwyczajnego porozumienia ze sztuką jest właściwie bardziej efektywne niż wszystko co możesz jej POWIEDZIEĆ. Mówisz jej, że ją lubisz i ona ci wierzy, bo czuje się w ten sam sposób!

VIII. Synchronizacja / Upór / Przestrzeń
Próbuję opisać synchronizację dla kontaktów i natrafiam na określenie "zimny upór". Konfrontujesz się z twoim seksualnym i platonicznym zainteresowaniem, ale nie jesteś zbytnio przywiązany do rezultatu. Jest to uporczywe przy twoim harmonogramie i nie ma większego znaczenia jeżeli chodzi o pojedyncze sztuki. Ogólnie, spotkaj się z nią raz albo dwa razy w tygodniu i zadzwoń dwa albo trzy razy na tydzień. Jeżeli choć raz stanie się inaczej, ona podejmie wysiłek, żeby skontaktować i zobaczyć się z tobą, i nie będzie miało znaczenia co będziesz robił dalej. Ale przed zamianą, jeżeli ona lekceważąco nie – odpowiada na twoje wiadomości i telefony, zrób jej kilkutygodniową przerwę i spróbuj ponownie.
Nie bój się, że ten upór uwidoczni się zarówno jak potrzeby. To nie jest technika direct game, która obniża twoją wartość. Rzecz, która obniża twoją wartość to zakomunikowanie swoich potrzeb. Jakiekolwiek zastępcze ukazywanie emocji niższego stopnia takie jak strach, gniew, oburzenie, albo wrogość zostanie zakomunikowana dzięki twojemu tonowi głosu i działaniu. Tak długo jak przedsiębierzesz środki, by oczyścić się z tych negatywnych emocji, twoja komunikatywność pójdzie w parze z siłą i pewnością siebie.
Będąc fizycznie wytrwałym kiedy w obecności dziewczyn MOŻE powieść się zarówno będąc w potrzebie, jak i jeśli jesteś jej poddany i nie wystarczająco wesoły. Zazwyczaj przedstawienie wyżej wymienionych negatywnych emocji, podczas bycia natarczywym zrani cię pod tym względem. Najlepiej, robić postępy z absolutną pewnością, że jej się to spodoba. A, jeśli jej się nie spodoba - nie pozwól żeby oddziaływała na twój stan wewnętrzny. Zrelaksuj się, baw się dobrze i następnie spróbuj jeszcze raz.
Przestrzeń jest sposobem, dzięki któremu wątpliwości pojawiają się w umyśle sztuki. Nie jest bezpośrednio techniką unieważniania. Przestrzeń wzmacnia pozytywne uczucia, które jej przekazałeś, kiedy byliście razem. Jest to także sposób, aby „wyprodukować” dowód społeczny. Najpierw baw się z nią świetnie i nagle bądź zajęty własnym życiem. Zdejmij z niej twoje odczucia. Pozwól jej uczuciom wzrastać dla ciebie

IX. Odwrócenie
Odwrócenie jest tym co dzieje się kiedy uprawiałeś z nią seks wystarczającą ilość razy ( powiedziałbym, gdziekolwiek pomiędzy 1, a 5 razem) taki, że fizyczna przyjemność, jaką ona z tobą łączy zyskuje społecznie programowany strach i wątpliwości pojawiają się będąc intymnym. Jeśli użyłeś direct game, po odwróceniu ona już na ogół nie będzie chciała dłużej stawiać oporu. Dzieje się tak, ponieważ, jeżeli użyłeś direct game, twój sukces jest zależny w dużej mierze od twojej wartości. (Znów odsyłam do mojego postu na temat atrakcji i wartości).
Piękno polega na tym, że możesz zacząć z założeniem stworzenia direct game, a dalej poruszasz się w kierunku jaki tylko wybierzesz. Jeśli chcesz pieprzyć się z innymi kobietami, możesz przejść do indirect game i pozwolić jej się ubiegać o odzyskanie początkowej uwagi jaką jej powierzyłeś. Jeśli chcesz wyłudzić od niej pieniądze i prezenty, przejdź do odwrotnego typu gry. Jeśli chcesz kultywować zdrowy związek i spełniać się w nim, zagraj direct i dodaj trochę napięcia jeżeli będzie potrzebne. Ten typ wszechstronności jest obecny nie tylko w innych stylach gry.

X. Wniosek

Wniosek, moi przyjaciele, jest jeden zasadniczy, zgodność z modelem direct. Nie ma żadnych pytań!

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Tłumaczenia Przewodnik po Direct Game by Woodhaven