sobota, 27 listopad 2010 10:11

Światło i Ciemność by Style

Społeczność PUA to rozgałęziona droga. Mogę poprowadzić cię w kierunku światła albo ciemności. Wybór zostawiam Tobie.

Kiedykolwiek rozmawiam z obcymi ludźmi, to ciągle padają te same pytania. I nie ma tu jasnej odpowiedzi na nie. Wielu ludzi chce wydać przeróżne opinie o nas, jeżeli wiedzą o naszej działalności. Ale ja na pewno wiem, że to wyrabia we mnie o WIELE lepszą osobę. Kiedy ludzie oglądają filmy i fotografie dawnego mnie i dzisiejszego, to nie mogą uwierzyć, że to nadal ta sama osoba.

Widzisz HB otoczoną przez swoich przyjaciół. Gra rolę suki, ale czy naprawdę nią jest? To mało prawdopodobne. Wszystkie moje dziewczyny były cudownymi osobami. Piękni ludzie mają łatwiej, ponieważ są piękni i często dzięki temu lepiej ich wychowano.

ALE – jeżeli jakiś przeciętny gość przystawia się do niej, ona musi mieć sposób, by go odstraszyć, więc jej wartość wzrasta, to zrozumiałe. Kiedy podchodzi od niej facet i mówi „Czy mogę postawić ci piwo?” irytuje ją. W tym samym momencie jemu wydaje się, że proponując piwo był dla niej miły – tylko ona otrzymuje takie propozycje cały czas. Jest na to wyczulona. Mogłeś być ósmym takim gościem dzisiejszego dnia!

środa, 24 listopad 2010 19:02

Podryw Uliczny by Flash

Dostrzegasz ją idąc ulicą. Jest niewiarygodnie, piękna. Tylko musisz ją poznać. Wiesz, że polubiłaby cię jeślibyś ją tylko poznał. Więc, co robisz dalej? To sytuacja, która zainspirowała mnie, by nauczyć się jak spotkać i przyciągnąć kobiety. Dostałem się do punktu, gdzie było zbyt bolesne spacerowanie ulicą, ponieważ zobaczyłbym mnóstwo pięknych kobiet i nie wiedziałbym, co zrobić. Jednego dnia w końcu się przełamałem i postanowiłem wziąć się do działania.

środa, 24 listopad 2010 18:54

Manipulacja IOI by Juggler

Oto intrygujący pomysł manipulowania dziewczynami w taki sposób, aby dawały ci IOIs. Przeznaczony jest dla facetów, takich jak ja, którzy są niecierpliwi z natury i nie lubią tracić czasu przez czekanie na IOIs.

piątek, 19 listopad 2010 23:07

Wysoka Samoocena by Magnus

Budowanie nieproporcjonalnie wysokiej samooceny - Jedną z moich największych broni w podrywie i przeciw innym PUA jest niewzruszona pewność siebie. Często jest ona nieproporcjonalnie wysoka w porównaniu z tym co mógłbym oczekiwać od siebie, od swojego wyglądu, finansów, inteligencji itd.

piątek, 19 listopad 2010 22:56

Demonstracje VS Werbalizacje by Woodhaven

Wydaje się, że manifestowanie wysokiej i niskiej wartości to chaos, kiedy w ogóle ich używać i co właściwie można przez to osiągnąć? Chaos ten dotyczy także właściwej demonstracji wysokiej wartości. Widziałem facetów, którzy próbowali być zabawni i próżni, ale robiąc to czuli się niepewnie. W tym poście zilustruję, dlaczego tak się zdarza, jak tego uniknąć i jak właściwie użyć techniki DHV (demonstrating high value).

Istnieją pewne rzeczy, które demonstrujesz i te które werbalizujesz.

Demonstracja wysokiej wartości przybiera wiele form. Schematy, zmrażacze, humor, "demonstracje" z dziewczynami, które cię obserwują, kiedy wykonujesz jakiś pokaz, pieprząc o jakimś shicie, etc.

Strona 1 z 2

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Tłumaczenia