Wyszukiwanie recenzji

Dawid

Dawid

Kolejna książka Gray'a o Marsjana i Wenusjankach. Czyżby kolejne odgrzewanie kotleta? Nic z tych rzeczy! Powtórzeń w stosunku do wcześniejszego bestsellera prawie nie było, a jeśli były to wyłącznie w miejscach gdzie było to absolutnie konieczne.

wtorek, 31 styczeń 2012 05:51

Adrian Kołodziej - "System drani"

Dobrą książkę aż chce się czytać. Poradnik napisany przez Undera o tyle się różni od innych pozycji o podrywaniu, że w praktycznie każdym miejscu czuć, że rady są pisane z własnego doświadczenia.

wtorek, 31 styczeń 2012 05:45

Andy Collins - "Mowa ciała"

Klasyczny przykład sytuacji gdy jakiś czas po przeczytaniu świetnej książki czyta się inną pozycję na ten sam temat, która jest dużo, dużo gorsza. Gdybym tę recenzję zakończył w tym miejscu wyrządziłbym tej pozycji wielką przysługę.

wtorek, 31 styczeń 2012 05:42

Pickup Club - "MEN2 Workbook"

Od razu przyznaję, że nie czytałem jeszcze nigdy dobrego workbooka (coś jak zeszyt ćwiczeń w szkole). I tutaj również nie spodziewałem się pozytywnego zaskoczenia.

wtorek, 31 styczeń 2012 05:38

Pickup Club - "Ty, facet którego chcę"

Nowa książka Pickup Clubu to bardziej zbiór różnego rodzaju przemyśleń i wniosków niż typowy posuwnik. To fajnie, bo bardzo często w takich właśnie refleksjach kryją się bardzo wartościowe informacje. I nie inaczej było w tym przypadku.

wtorek, 31 styczeń 2012 05:34

MJ DeMarco - "Pas szybkiego ruchu milionera"

Książka polecana przez autora rentier bloga, bo uczy jak stać się bogatym jeszcze za młodu. Czy książkę o finansach można lepiej zachwalić? Chyba nie. Ale taki marketing to miecz obusieczny. Jeśli nie spełni się obietnicy to książka zostanie niechybnie zrównana z ziemią przez krytykę.

Słynny ebook Davida X czytywałem już wielokrotnie. Nie to żebym był takim jego fanem - chodzi o to, że polski ebook krążący po sieci (w różnych wersjach) jest w tak beznadziejnej i pomieszanej formie, że robił go chyba sam David X żeby zniechęcić ludzi do ściągania książek z Internetu.

wtorek, 31 styczeń 2012 05:23

Blek - "Skuteczna nauka uwodzenia"

Muszę szczerze przyznać, że ebook Bleka, współpromowany przez pualifestyle, mi się nie podobał. Zresztą, jak sam autor przyznał, początkowo nie miał to być ebook a jedynie kolejny post na bloga.

Ta książka to powiew świeżości na temat finansów, pracy, kreowania stylu życia i zarządzania sobą i czasem.

wtorek, 31 styczeń 2012 05:08

Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus

Ogólnie powiem: światowy bestseller. A od siebie dodam: i nie ma co się temu dziwić. Gdyby każdy młody mężczyzna i kobieta zadali sobie trud przeczytania tej jednej książki to świat z pewnością byłby lepszy.

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać