Wyszukiwanie recenzji

środa, 09 marzec 2011 08:19

Stephen R. Covey - "7 nawyków skutecznego działania"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
7 nawyków skutecznego działania 7 nawyków skutecznego działania PUA Lifestyle

Książka niezwykle zaawansowana. Ściślej mówiąc - posiada mega zaawansowane fragmenty dotyczące uskuteczniania działań. Ich poziom zaawansowania rośnie wraz z lekturą, czyli kolejnymi nawykami.

Ale od początku a początek jest.... niezachęcający. Autor ma momentami tak filozoficzne brzmienie, że aż ciężko je czytać. Znam osobę, która właśnie dlatego przerwała czytanie na 60. stronie - a to tam zaczyna się najlepsze.

Ogólnie książka jest (poza wstępem) podzielona na 3 części (3 nawyki + 3 nawyki + 1 nawyk) - zwycięstwo prywatne, zwycięstwo publiczne i ostrzenie piły. Autor wyjaśnia już na wstępie, że aby przejść do kolejnych nawyków trzeba opanować wcześniejsze. I tak powiem: szczerze się zastanawiam czy kiedykolwiek opanuje nawyki zwycięstwa publicznego, NATOMIAST moim skromnym zdaniem opanowanie nawyków zwycięstwa prywatnego podniesie skuteczność działania w twoim życiu o co najmniej kilkaset procent. Nie muszę chyba już pisać ze warto? Nie jestem zwolennikiem czytania fragmentów książek, dlatego powiem tak: przeczytajcie całość ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM pierwszych trzech nawyków. I nie zniechęcajcie się wstępem...

Dodatkowe informacje

  • Autor: Stephen R. Covey
  • Tytuł: 7 nawyków skutecznego działania
Czytaj 22519 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:14

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Stephen R. Covey - "7 nawyków skutecznego działania"