Wyszukiwanie recenzji

piątek, 18 luty 2011 15:11

Anne Moir, David Jessel - "Płeć mózgu. O prawdziwej różnicy między mężczyzną a kobietą"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Anne Moir, David Jessel - "Płeć mózgu" Anne Moir, David Jessel - "Płeć mózgu" PUALifestyle

Jak sama nazwa wskazuje książka opisuje prawdziwe różnice miedzy mężczyznami a kobietami. Dokładniej: miedzy typowym mężczyzną a typowa kobietą.

Różnice te istnieją od samego początku życia (od zapłodnienia) aż do okresu starości gdzie dopiero stopniowo ulegają zatarciu. Jeśli ktoś ciągle uważa, że kobiety i mężczyźni są jednakowi, maja jednakowe możliwości i szanse (wynikające z biologii) niech koniecznie przeczyta ta pozycje. A skoro mężczyźni i kobiety są przez praktycznie cale życie rożni to dlaczego w sferze społecznej darzy się do ich ujednolicenia? Książka dobra, pisana w podobnym stylu do Czerwonej królowej. Jej wartość ze względu na PU jest średnia, przy czym jest to bardziej ocena pozytywna niż negatywna. Czy mozg jest ośrodkiem seksu u kobiet? Kto ma więcej wytrysków tygodniowo - basy czy tenory? Czy kobiety maja mniejszy mozg od mężczyzn? Czy władza może być afrodyzjakiem? Co bardziej wola kobiety - szerokie ramiona muskularny tors, wąskie biodra czy długiego penisa? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania to powinieneś/powinnaś przeczytać tą książkę.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Anne Moir, David Jessel
  • Tytuł: Płeć mózgu. O prawdziwej różnicy między mężczyzną a kobietą
Czytaj 16758 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:03

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Anne Moir, David Jessel - "Płeć mózgu. O prawdziwej różnicy między mężczyzną a kobietą"