Wyszukiwanie recenzji

środa, 12 styczeń 2011 10:07

Sherry Argov - "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Dlaczego mężczyźni kochają zołzy Dlaczego mężczyźni kochają zołzy PUA Lifestyle

Interesująca pozycja adresowana do kobiet. Zawiera dokładnie 100 zasad atrakcyjności (już nie mogę się doczekać lektury książek Davida DeAngelo) dzięki którym kobieta możne się stać super-babka zamiast być popychadłem mężczyzny.

Książka m.in. o tym jak nie popełniać grzechów nadgorliwości, skończyć ze zrzędzeniem, wykorzystać siłę swojej seksualności, wskrzesić na nowo "tę iskrę". Autorka pisze w sposób dobitny, momentami rozbrajający (patrz: anonimowy poradnik jak udawać orgazm) ale z pewnością prawdziwy. Pokazuje błędy popełniane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, czasami bardzo dosadnie, ale nie po to żeby kogoś urazić ale raczej skłonić do przemyśleń. Z książki z pewnością wyniosłem kilka wartościowych informacji, odniosłem się z innej perspektywy do pewnych faktów, a jedno zdanie nie tylko dało do myślenia ale wpłynęło na ogólną filozofię podejścia do kobiet. I choć książka sugeruje prowadzenie pewnej gry w relacjach damsko-męskich, której kiedyś bardzo nie lubiłem, to polecałbym każdej kobiecie zapoznanie z ta wartościowa pozycja.

 

Dodatkowe informacje

  • Autor: Sherry Argov
  • Tytuł: Dlaczego mężczyźni kochają zołzy
Czytaj 10248 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:02

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Sherry Argov - "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"