Wyszukiwanie recenzji

środa, 12 styczeń 2011 09:54

Robert Greene - "48 praw władzy"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
48 praw władzy 48 praw władzy PUA Lifestyle

Kolejna niebanalna książka autorstwa Greene'go. Musze przyznać ze do jej lektury podszedłem z bardzo dużą rezerwa - "potęga władzy i manipulacji" czytamy na okładce.

Tradycyjna mądrość chińskiej sztuki wojennej i prawa w stylu "udawaj przyjaciela, pracuj jak szpieg" - tego typu zagadnienia dosyć mocno kloca się z moja filozofia życiowa. Jednak z miarę czytania kolejnych praw zacząłem się przekonywać do prawd w nich zawartych. Greene podaje wiele przykładów pochodzących z rożnych epok. Książka mówi prawdę, a najlepszym chyba tego przykładem jest 27me prawo, które z niesamowitym powodzeniem stosuje pewien admin jednego forum o uwodzeniu w Polsce. W trakcie czytania tej książki po raz pierwszy kiedykolwiek pomyślałem sobie ze jest to pozycja, do której będzie trzeba kiedyś powrócić. W skrócie: kolejne wiekopomne dzieło Greene'go.

 

Dodatkowe informacje

  • Autor: Robert Greene
  • Tytuł: 48 praw władzy
Czytaj 19031 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:00

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Robert Greene - "48 praw władzy"