Wyszukiwanie recenzji

środa, 12 styczeń 2011 09:54

Mateusz Grzesiak - "AlphaMale"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
AlphaMale AlphaMale PUA Lifestyle

Spec od NLP i sprzedaży napisał książkę o byciu mężczyzną i uwodzeniu kobiet. Grzesiak świetnie buduje obrazy (rozdziały o jaskiniowcach) a książkę się dobrze czyta.

Poza tym bardzo dobitnie, niekiedy mocnym językiem, stara się wpłynąć na mężczyzn by zachowywali się jak mężczyźni. To na pewno wpływa książce na plus. Z lektury dowiedziałem się ciekawego motywu z zadawaniem pytań, mianowicie o zadawaniu pytań, które zawsze dają korzystna dla ciebie odpowiedz. Chodzi o presupozycje bodaj chociaż nie pamiętam żeby Grzesiak o tym otwarcie wspomniał. Jeśli chodzi o merytoryczne aspekty uwodzenia to powiedziałbym ze tak sobie - sporo, niekoniecznie wnikliwie i szczegółowo, bardziej akcentując pewne fakty niż je dokładnie wyjaśniając. Jedno co mi się nie podobało to ze Grzesiak rzuca wielokrotnie rożnymi nazwami, których nie wyjaśnia. Mnie to nie zabolało, ale nie każdy musi wiedzieć co to attraction, rapport, meta model z nlp itd. Na koniec standard w tego typu książkach - misje, słowniczek (większości zwrotów nie zastosował) i oferta warsztatów. Z ciekawostek - z książki możemy się dowiedzieć, że Grzesiak był na szkoleniu u Mysterego. Podsumowując - zapewne niejeden z was byłby w stanie (po przygotowaniu) napisać taka książkę, co wcale nie znaczy ze ta była kiepska.

 

Dodatkowe informacje

  • Autor: Mateusz Grzesiak
  • Tytuł: AlphaMale
Czytaj 23604 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 14:58

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Mateusz Grzesiak - "AlphaMale"