Wyszukiwanie recenzji

środa, 12 styczeń 2011 09:48

Mystery - "Revelation"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Revelation Revelation PUA Lifestyle

Najnowsza książka Mysteryego, Matadora i Lovedropa. Obszernie przedstawia najnowsze spostrzeżenia związane nie z całym procesem podrywania kobiety ale również innymi istotnymi dziedzinami życia.

Gdybym napisał, że książka jest o komunikacji interpersonalnej, psychologii ewolucyjnej, inteligencji towarzyskiej wraz z elementami samorozwoju to z pewnością byłby to wybrakowany opis. Mystery (i spółka) dużo miejsca poświecą rożnym aspektom życia, które wydawałoby się nie maja takiego wpływu na sam proces uwodzenia. Jeśli natomiast chodzi o sam proces to został on ujęty w nieco inny sposób niż w Sztukach wenusjańskich. Tam opierał się przede wszystkim na modelu M3 (Attraction, Comfort, Seduction), tutaj natomiast zdecydowanie najwięcej miejsca poświecą się sposobowi bycia i ogólnemu podejściu do tematu a nie samym poszczególnym fazom. Bardzo spodobało mi się w książce to, że czarno na białym zostało wylistowanych wiele, wiele rzeczy np. czynniki budujące atrakcyjność, rzeczy budujące poleczenia emocjonalne z kobieta itd. I chociaż rzeczywistość czasem boleśnie pokazuje, że listy te nie są kompletne to w żaden sposób nie umniejsza to wartości samej książki. Gorąco polecam każdemu, zwłaszcza tym, którzy czytali już wcześniejszą pozycje Mysteryego.

 

Dodatkowe informacje

  • Autor: Mystery
  • Tytuł: Revelation
Czytaj 37128 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 14:53

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Mystery - "Revelation"