Wyszukiwanie recenzji

środa, 12 styczeń 2011 08:46

Adrian Kołodziej i Grzegorz Głuś - "Tajemnice największych uwodzicieli"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(1 Głosuj)

Gdy przeglądałem spis treści książki od razu w oczy rzuciła mi się cześć dotycząca uwodzenia na odległość i przez internet co sprawiło, że od razu miałem bardzo sceptyczne podejście do niej.

Jednak dopiero w trakcie czytania jej strona po stronie przekonałem się jak bardzo wartościową pozycją jest ona. Niech się schowają Tajemnice i Alchemia Uwodzenia! Tajemnice Największych Uwodzicieli są w moim odczuciu najlepsza pozycja z tego gatunku z jaka się do tej pory spotkałem, a co więcej ich autorzy maja bardzo zdrowe podejście do tematu. A jest niezwykle ważne i dopiero niedawno się o tym przekonałem. Autorzy (Under i Squid) bardzo rzetelnie przedstawiają poszczególne aspekty gry - znaczna cześć tego co można się dowiedzieć z forów. Unikają prezentowania konkretnych tekstów czy technik - bardziej tłumaczą zasady działania pewnych schematów zamiast je podawać na tacy. W swych radach można się doszukać elementów rożnych szkół uwodzenia. Książka polecam każdemu ze społeczności, na pewno powinna się znaleźć w pierwszej trójce książek do przeczytania. Nie spodziewałem się tego wcześniej ale teraz gorąco polecam!

 

Dodatkowe informacje

  • Autor: Adrian Kołodziej, Grzegorz Głuś
  • Tytuł: Tajemnice największych uwodzicieli
Czytaj 10674 razy Ostatnio modyfikowano: poniedziałek, 24 styczeń 2011 06:47

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Adrian Kołodziej i Grzegorz Głuś - "Tajemnice największych uwodzicieli"