Wyszukiwanie recenzji

sobota, 20 listopad 2010 20:03

Shark - "Attract and Date"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Attract and Date Attract and Date PUALifestyle

Nie wiem jak to jest, ale najwyraźniej wszyscy Chorwaci, stawiają sobie za cel nr 1 uświadomienie wszystkich wszem i wobec czy jest programowanie społeczne i jak bardzo wpływa na nas wszystkich.

Ok, można o tym poczytać, ale jak przypominanie o tym pojawia się non stop w książce to staje się to odrobinę nużące. Książka z pewnością będzie miała pozytywny wpływ na początkujących w uwodzeniu bo nakłania do podchodzenia "żeby nie być jak ci wszyscy excuserzy wokół". Jednak mam poważne zastrzeżenia co do sposobu, który Shark bardzo zaleca - podchodzenie w linii prostej dokładnie z miejsca oddalonego 10m na wprost od dziewczyny. Poza tym przydałoby więcej informacji o tym, jak i o czym rozmawiać już po otwarciu. Książkę czytało mi się dziwnie, ciężko, nie wiem czy to ze względu na wersje (polskie tłumaczenie z uwo.pl) czy poziom angielskiego Sharka. Również duża cześć jego rad i stwierdzeń ma się nijak do polskich realiów, nie wszystkie kobiety w związkach są sfrustrowane bo nie znalazły nikogo lepszego i wbrew temu co twierdzi Shark jest wielu mężczyzn, którzy potrafią sobie dobrze radzić z kobietami. Ćwiczenia które na koniec proponuje pozostawię bez komentarza - w mojej opinii lepiej ten czas poświecić na rozmowę z jakakolwiek kobieta.

 

Dodatkowe informacje

  • Autor: Shark
  • Tytuł: Attract and Date
Czytaj 8421 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 14:35

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Shark - "Attract and Date"