Wyszukiwanie recenzji

poniedziałek, 15 listopad 2010 00:12

Dariusz Tarczyński - "Zrozumieć człowieka z wyglądu"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Zrozumieć człowieka z wyglądu Zrozumieć człowieka z wyglądu PUALifestyle

Ksiazka dotyczy psychologii ubioru. Stara sie wytlumaczyc jaki zwiazek ma to, w co sie przyodziewamy z naszym stanem wewnetrznym.

Tlumaczy znaczenia poszczegolnych czesci ludzkiego ciala, kolorow w jakie czlowiek sie ubiera, dodatkow i uzdob jakie wybiera. Ksiazka mnie ani troche nie przekonala. Autor potrafi z koloru spodni danej osoby wyciagnac wnioski dotyczace konfliktow z jej najblizsza rodzina. Dla mnie to nadinterpretowanie czego sie tylko da. Ksiazka nie przyda sie nawet do rozwijania umiejetnosci coldreadingowych (prawienie truizmow) ze wzgledu na styl w jaki zostala napisana. Cala ksiazka jest napisana w jakims takim dziwnie negatywnym nastawieniu. W kolko tylko czytamy ze costam stanowi o czyichs problemach z matka lub ojcem, z proba ukrycia swoich ubogich zdolnosci intelektualnych, trudnosciami w sferze seksualnej itp. Nawet kolory z natury pozytywne, np. zolty, sa tlumaczone jako "proba ukrycia problemow z (...)". Pozycje zdecydowanie odradzam.

Czytaj 21719 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 14:27

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Dariusz Tarczyński - "Zrozumieć człowieka z wyglądu"