Wyszukiwanie recenzji

poniedziałek, 15 listopad 2010 00:10

Allan & Barbara Pease - "To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie PUALifestyle

Recenzja ksiazki na jej tylnej okladce z pewnoscia zacheci kazdego PUA do jej przeczytania. Podobnie bylo ze mna, z tym ze mialem dosc duze oczekiwania przed jej lektura.

Za najwiekszy plus moim zdaniem nalezy uznac styl jej pisania - krotko i na temat. Bez zbednego rozwlekania sie i niepotrzebnego lania wody. Merytorycznie tez bylo calkiem poprawnie, calkiem, bo jednak liczylem na wiecej. Wiele technik, sugestii i porad ktore rzeczywiscie moga sie przydac w podrywie. Fajne rozdzialy o usmiechu, zadawaniu pytan i rozpoczynaniu rozmow. Najwiekszym zaskoczeniem byla mozliwosc poczytania o tym co nazywamy programem spolecznym. Ksiazka naprawde warta polecenia z powodu bogactwa tresci na niewielkim rozmiarze i kilka przydatnych uwag ktore mozna sobie wlozyc do glowy.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Allan & Barbara Pease
Czytaj 20603 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 14:24

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Allan & Barbara Pease - "To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie"