Wyszukiwanie recenzji

poniedziałek, 15 listopad 2010 00:08

Allan & Barbara Pease - "Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwilę, a kobiety mają wszystko zapięte na ostatni guzik"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwilę, a kobiety mają wszystko zapięte na ostatni guzik Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwilę, a kobiety mają wszystko zapięte na ostatni guzik PUALifestyle

Kolejna ksiazka opisujaca roznice w sposobie zachowan kobiet i mezczyzn w roznych zyciowych sytuacjach.

Tym razem jest to opisane na przykladzie konfliktow pojawiajacych sie miedzy partnerami podczas swiat Bozego Nardzenia i okresu przedswiatecznego. Zdecydowana wiekszosc rzeczy zawartych w ksiazce mozna przeczytac w innych publikacjach autorow wiec nie polecam tej lektury dla kogos kto czytal juz jakies ich pozycje. Wczesniejsze historie, opowiadania i badania zostaly umiejetnie zaadaptowane do swiatecznego otoczenia. Jednak czytanie po raz ktorys o tych samych sprawach jest raczej pozbawione wiekszego sensu a i do najprzyjemniejszych zajec nie nalezy.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Allan & Barbara Pease
Czytaj 19828 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 14:00

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Allan & Barbara Pease - "Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwilę, a kobiety mają wszystko zapięte na ostatni guzik"