Wyszukiwanie recenzji

wtorek, 31 styczeń 2012 05:54

John Gray - "Marsjanie i Wenusjanki na randce"

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Marsjanie i Wenusjanki na randce Marsjanie i Wenusjanki na randce PUA Lifestyle

Kolejna książka Gray'a o Marsjana i Wenusjankach. Czyżby kolejne odgrzewanie kotleta? Nic z tych rzeczy! Powtórzeń w stosunku do wcześniejszego bestsellera prawie nie było, a jeśli były to wyłącznie w miejscach gdzie było to absolutnie konieczne.

Książka opowiada nie tyle o randkowaniu co o kolejnych etapach związku między mężczyzną a kobietą - a tych powinno być wg autora 5: atrakcyjność, niepewność, wyłączność, intymność i narzeczeństwo. Można się nie zgadzać z używanym nazewnictwem, ale w książce jest wiele prawdy m.in. o tym, że faceci myślą, że związek oparty na wyłączności oznacza sukces podczas gdy jest to jedynie kolejny etap (3 z 5) randkowania. Sam jestem tego świetnym przykładem bo gdy byłem w związku z Perwersyjnym Skarbem dokładnie tak to wyglądało i niestety źle się skończyło. Czyli po raz kolejny okazuje się, że świat byłby lepszym miejscem gdyby ludzie czytali książki Gray'a. Książka co prawda nie jest idealna, zawiera sporo rad zupełnie nie przystających do polskich realiów np. pomysły jak rozpocząć rozmowę z kobietą, kompletnie chybiony przykład z "podwójnym" otwieraniem sobie drzwi czy sugestia by zainteresować się byłym partnerem przyjaciela (brrrr..!). Jeśli szukasz pomysłów na randkę to też się zawiedziesz bo książka jest nazbyt idealistyczna i pomysł na randkę to sama nuda: restauracja + kino. Z kolei bardzo na plus można zaliczyć omówienie poziomów atrakcyjności u kobiet (dlaczego trzeba być inteligentnym) oraz wyjaśnienie dlaczego nie można być zbyt dostępnym. Dlatego jeśli myślisz o związku - ta pozycja jest dla ciebie.

Dodatkowe informacje

  • Autor: John Gray
  • Tytuł: Marsjanie i Wenusjanki na randce
Czytaj 41568 razy

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy John Gray - "Marsjanie i Wenusjanki na randce"