Wyszukiwanie recenzji

wtorek, 31 styczeń 2012 05:51

Adrian Kołodziej - "System drani"

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(1 Głosuj)
System drani System drani PUA Lifestyle

Dobrą książkę aż chce się czytać. Poradnik napisany przez Undera o tyle się różni od innych pozycji o podrywaniu, że w praktycznie każdym miejscu czuć, że rady są pisane z własnego doświadczenia.

Jest trochę podstaw, sporo rad, kilka sztuczek i dużo wyjaśnień. Duży plus moim zdaniem należy się za wprowadzenie do flirtu, w tym za fragment jak dodać sobie wzrostu. Under zaraża nas swoją filozofią, która mówi m.in. o tym, że lepiej jest umrzeć na stojąco, niż żyć na kolanach. Książka mimo niedużych rozmiarów (nieco ponad 120 stron) zawiera w sobie sporo treści czy rad dotyczących poszczególnych zagadnień. Odpowiadając na zadane pytania autor często stosuje wyliczenia co pozwala na małej przestrzeni skondensować sporo wiedzy. Książka Undera to pozycja na miarę Tajemnic Uwodzenia, uwzględniająca polskie realia.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Under
  • Tytuł: System drani
Czytaj 22588 razy

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Adrian Kołodziej - "System drani"