Wyszukiwanie recenzji

wtorek, 31 styczeń 2012 05:42

Pickup Club - "MEN2 Workbook"

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)
MEN2 Workbook MEN2 Workbook PUA Lifestyle

Od razu przyznaję, że nie czytałem jeszcze nigdy dobrego workbooka (coś jak zeszyt ćwiczeń w szkole). I tutaj również nie spodziewałem się pozytywnego zaskoczenia.

Może dlatego, że workbook to najczęściej po prostu kolejna wydawana pozycja i wartościowe informacje były zostały już wcześniej odpublikowane a może z powodu samej formy jaką jest workbook. Po lekturze wciąż mam mieszane uczucia. Przyznaję - informacji zawartych tam jest bardzo dużo i w dużej mierze są to informacje nowe. Model odwróconych zalotów, choć go jeszcze nie stosowałem wydaje się być bronią bardzo dużego kalibru przy podrywaniu. Podobnie implikacja tożsamości. Te informacje (a to jedynie dwie z naprawdę wielu), wraz z licznymi przykładami, to coś nowego i bardzo pożądanego przez PUA. Z tym się zgadzam. Natomiast mieszane uczucia mam dlatego, że demonstrowanie wyższej wartości (DHV) zostało wymienione dopiero pod koniec książki. Według mnie jest to wręcz fundamentalna sprawa dla całego uwodzenia i bez tego powyższe techniki nie będą się sprawdzać po prostu dlatego, że nie będziemy mieć zbudowanej w oczach kobiety odpowiedniej wartości. To tyle merytorycznie. Poza tym fajnie, że zostało opisanych kilka rutyn które miałem okazję już kiedyś słyszeć. Co do misji aka treningu praktycznego to nie wypowiadam się bo misje to po prostu coś nie dla mnie. Podsumowując - workbook jak workbook, ale moim zdaniem warto go przeczytać dla tych licznych przykładów każdej techniki/otwarcia/reakcji. Bo w końcu "jeden taniec albo 7 tygodni pecha z facetami!" db-_-db

Dodatkowe informacje

  • Autor: PickUp Club
  • Tytuł: MEN2 Workbook
Czytaj 324527 razy

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Pickup Club - "MEN2 Workbook"