Wyszukiwanie recenzji

wtorek, 31 styczeń 2012 05:38

Pickup Club - "Ty, facet którego chcę"

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Ty, facet którego chcę Ty, facet którego chcę PUA Lifestyle

Nowa książka Pickup Clubu to bardziej zbiór różnego rodzaju przemyśleń i wniosków niż typowy posuwnik. To fajnie, bo bardzo często w takich właśnie refleksjach kryją się bardzo wartościowe informacje. I nie inaczej było w tym przypadku.

Przede wszystkim wiele spojrzeń z perspektywy kobiety z czym niestety od zawsze w Polandii były problemy. Gwiazdka ma fajny styl pisania i potrafi oddziaływać tam gdzie zechce. Jeden z rozdziałów nazywa się "Czy zrobiłabym ci loda?" i to chyba bardzo trafnie oddaje charakter książki. Zawiera ona sporo informacji jak to wszystko wygląda z perspektywy kobiety, co z pewnością przyda się dla dobrych uwodzicieli. Co jeszcze mi się spodobało to fragment o szkołach uwodzenia. Zasada nieobycia, iluzja zmiany, wrażenie przykładu, aura szkolenia a przede wszystkim zasada statystyki - to są fakty, które szkołom uwodzenia na rękę nie są, a mimo to znalazły swoje miejsce w tej książce. Co z tego wynika dla ewentualnych kursantów? Z pewnością gwarancja, że dostają tu prawdę, nawet tę niewygodną. Fajne, a w świecie wszechogarniającego marketingu jakże rzadkie. Z rzeczy które bym zaliczył na minus to drobne błędy stylistyczne, składniowe i bodaj jeden logiczny. Jeszcze jedna korekta (najlepiej przez osobę która książkę widzi po raz pierwszy) bardzo by się przydała. Podsumowując: pozycja może nie obowiązkowa, ale na pewno wartościowa (zwłaszcza dla osób wybierających się na kurs).

Dodatkowe informacje

  • Autor: PickUp Club
  • Tytuł: Ty, facet którego chcę
Czytaj 7341 razy

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Pickup Club - "Ty, facet którego chcę"