Wyszukiwanie recenzji

wtorek, 31 styczeń 2012 05:34

MJ DeMarco - "Pas szybkiego ruchu milionera"

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Pas szybkiego ruchu milionera Pas szybkiego ruchu milionera PUA Lifestyle

Książka polecana przez autora rentier bloga, bo uczy jak stać się bogatym jeszcze za młodu. Czy książkę o finansach można lepiej zachwalić? Chyba nie. Ale taki marketing to miecz obusieczny. Jeśli nie spełni się obietnicy to książka zostanie niechybnie zrównana z ziemią przez krytykę.

A jak było w tym przypadku? Dokładnie tak jak było to zachwalane - książka tłumaczy jak stać się bogatym będąc jednocześnie młodym. Nieprawdopodobne? Nic z tych rzeczy, co z matematyczną precyzją pokazuje DeMarco. Autor zaczyna od rozprawienia się z tezami głoszonymi przez innych "guru finansów" - m.in. syna który miał dwóch ojców albo promotora 4-godzinnego tygodnia pracy - tego samego którego autor tej recenzji jeszcze niedawno sam zachwalał. Krytyka ta jednak nie bierze się z nikąd - MJ demaskuje hipokryzję osób, która dorobiła się w inny niż opisywany przez siebie sposób. W trakcie lektury zastanawiałem się czy tytułowy pas szybkiego ruchu będzie równie dobry jak sposób w jaki autor rozprawia się (skądinąd słusznie) z kolejnymi modelami na zdobycie bogactwa. Ale nie zawiodłem się ani trochę! MJ pokazuje mechanizmy finansowe na własnym przykładzie - bo swoje Lambo kupił za przychodów opisywanych w książce. Dokładnie, ze szczegółami i nader analitycznie - czyli to co pandunie lubią najbardziej. Książka jest aktualna, na czasie, a jej bohaterami są m.in. LeBron James, wujek Google i kryzys w USA z lat 2008-2009. The Millionaire Fastlane to ogrom wiedzy którą przekazuje DeMarco, porównałbym ją do koncepcji DHV Mystery'ego w uwodzeniu, czyli czegoś wręcz fundamentalnego. Szybkie bogacenie się praktycznie zawsze u mnie kulało, dlatego tak wielkie nadzieje przykładałem do tej pozycji. Jeśli podrywania można się nauczyć z książek, to i elementarza finansowego, który zaprowadzi do wymarzonego, pomrańczowego Lamborghini Gallardo również.

Dodatkowe informacje

  • Autor: MJ DeMarco
  • Tytuł: Pas szybkiego ruchu milionera
Czytaj 58123 razy

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy MJ DeMarco - "Pas szybkiego ruchu milionera"