Wyszukiwanie recenzji

wtorek, 31 styczeń 2012 05:08

Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus PUA Lifestyle

Ogólnie powiem: światowy bestseller. A od siebie dodam: i nie ma co się temu dziwić. Gdyby każdy młody mężczyzna i kobieta zadali sobie trud przeczytania tej jednej książki to świat z pewnością byłby lepszy.

A dokładniej: świat związków, bo o tym dokładnie traktuje ta książka. Przede wszystkim bombowy pomysł Gray'a na porównanie ludzi do mieszkańców innych planet którzy w pewnym momencie się spotkają. Muszę przyznać, że wszelkie takie porównania czyta się świetnie i tylko w drugiej połowie lektury można mieć lekkie pretensje, że tych odniesień jest już mniej. Główną myślą autora jest stwierdzenie, że mężczyźni i kobiety są od siebie różni. Nie lepsi, nie gorsi, tylko właśnie różni. I przez to naturalne dla jednej z płci zachowania są przez drugą traktowane zupełnie na opak. A to przecież nie było niczyim zamiarem. Ucząc się o ukrywaniu w jaskini przez mężczyznę lub o domowym komitecie ulepszeń wykształcamy w sobie zrozumienie dla postępowania drugiej strony i wiemy jak komunikować jej nasze myśli i zamiary. Gray tłumaczy wszystko jak przysłowiowej krowie na miedzy, czasami aż zbyt obszernie, ale dzięki temu nie ma ryzyka niewłaściwego zrozumienia tematu. Dlatego książkę Graya polecam gorąco wszystkim w związkach - tym aktywnie podrywającym już trochę mniej.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus
  • Tytuł: John Gray
Czytaj 15969 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 31 styczeń 2012 05:18

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus