Wyszukiwanie recenzji

wtorek, 09 listopad 2010 13:45

Anrzej Batko, Lech Dębski, Paweł Sowa - "Alchemia uwodzenia"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Alchemia uwodzenia Alchemia uwodzenia PUALifestyle

Niby ksiazka o NLS ale wszystkiego w niej po trochu. Wszystkiego co prowadzi do celu autorow - seksu z dziewczyna. Pierwsze pol ksiazki moglaby napisac wiekszosc z was.

Taka sobie marna podrobka tajemnic uwodzenia. Pozniej jest marna podrobka seksualnego klucza. Marna, bo ktos kto uwodzenie dziewczyn zaczyna od tej ksiazki z pewnoscia nie bedzie w stanie sobie wyobrazic jak opowiadac dziewczynie o emocjach. A na koniec jest o kursach. Wlasciwie powinienem, zgodnie z zalozeniem autorow, napisac ze ten fragment stanowia relacje "uczniow". Powinienem, jednak przepisane slowo w slowo rozmowy z kursow albo (moim zdaniem podkoloryzowane) czyjesc posty z bloga niebardzo mnie przekonuja. Ksiazka krotka, i to chyba jest jej najwiekszym atutem. Bo jak na zmiane podejscia do uwodzenia kobiet albo nauke NLS to zdecydowanie za malo.

 

Dodatkowe informacje

  • Autor: Anrzej Batko, Lech Dębski, Paweł Sowa
  • Tytuł: Alchemia uwodzenia
Czytaj 15937 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 13:43

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Anrzej Batko, Lech Dębski, Paweł Sowa - "Alchemia uwodzenia"