Wyszukiwanie recenzji

czwartek, 24 marzec 2011 22:30

PickUp Club - "Sztuka flirtu"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(1 Głosuj)
Sztuka flirtu Sztuka flirtu PUA Lifestyle

Szczerze powiedziawszy przystępowałem do lektury książki PickUp Club'u z dużymi obawami. Bynajmniej nie dlatego, że obawiałem się o jej poziom merytoryczny bo grupa trzyma go już od dłuższego czasu.

Obawiałem się, czy książka nie okaże się po prostu kolejnym przesuwnikiem napisanym przez kolejna szkole uwodzenia - jak chociażby "Alchemia Uwodzenia". Czytasz taka książkę, niby wszystko jest ok, niby nie ma się do czego przyczepić. Ale jak przychodzi co do czego nie ma "tego czegoś", co po takiej lekturze być po prostu powinno. Moje obawy się jednak nie sprawdziły. Przede wszystkim już na początku wielki plus za rozdział "Twoje własne atrakcyjne JA" - nikt w Polsce o tym nie pisał (a przynajmniej ja nie znalazłem), a jest to wręcz fundamentalna sprawa dla całego PU. Ebooka dobrze opisują tytuły kolejnych rozdziałów - sztuka flirtu, uwodzenia i związku. Pierwszy jest opisany wzorowo, drugi mógłby być dłuższy a do trzeciego mi się jeszcze nie spieszy. Poza tym w każdym z nich są uwagi pisane z kobiecej perspektywy, co jest wartością deficytowa w Polandii. Żeby nie było - książka nie jest idealna, jest trochę literówek czy błędów redakcyjnych. Przydałoby się żeby ktoś trzeci przeczytał ebooka od deski do deski i je wynotował aby w kolejnej edycji się już nie pojawiły. Poza tym nie rozumiem podpisywania każdego podrozdziału nickiem autora. Podsumowując: solidnie, na poziomie, warte wydanych pieniędzy. Przeczytajcie koniecznie trzeci rozdział, punkt 9!

Dodatkowe informacje

  • Autor: PickUp Club
  • Tytuł: Sztuka flirtu
Czytaj 20393 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:26

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy PickUp Club - "Sztuka flirtu"