Wyszukiwanie recenzji

czwartek, 24 marzec 2011 15:55

Norman V. Peale - "Entuzjazm zmienia wszystko"

Napisane przez  Wingman.pl
Oceń ten wpis
(1 Głosuj)
Entuzjazm zmienia wszystko Entuzjazm zmienia wszystko Norman V. Peale

"Entuzjazm jest zaraźliwy" - to jedno zdanie Mystery'ego sprawiło, że zagadnieniu entuzjazmu warto się przyjrzeć bliżej.

Książka z założenia dokładnie o tym, sprawia wrażenie pozycji idealnej, niestety okazuje się inaczej. Słowo entuzjazm, z braku synonimów, jest w niej odmieniane przez wszystkie możliwe przypadki...  a jakichś konkretniejszych wniosków - niewiele. W zasadzie to nawet można by powiedzieć, że w połowie przypadków można by te słowo zastąpić słowem wiara. Autor wszak jest duchownym i zarówno o wierze jak i o Bogu pisze sporo. A co do entuzjazmu - ciężko się nie zgodzić z tytułowym stwierdzeniem, niemniej jednak również ciężko jest wyciągnąć z książki coś bardziej dla siebie. Jedno zapisane zdanie jako wniosek, z ćwierć tysiąca stron to jednak trochę za mało.

Dodatkowe informacje

  • Autor: Norman V. Peale
  • Tytuł: Entuzjazm zmienia wszystko
Czytaj 18680 razy Ostatnio modyfikowano: wtorek, 29 listopad 2011 15:23

Recenzje publikacji - uwagi

Recenzje publikacji są tylko i wyłącznie subiektywną opinią użytkowników społeczności PUALifestyle. Celem naszych recenzji nie jest reklamowanie czy zniechęcanie do zapoznania się z publikacją a jedynie przedstawienie własnej opinii na ich temat. Dyskusja i inne opinie dotyczące wybranych pozycji dostępne są na naszym forum.

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Recenzje i analizy Norman V. Peale - "Entuzjazm zmienia wszystko"