wtorek, 10 maj 2011 13:59

Minusy internetowego uwodzenia

Napisane przez
Oceń ten wpis
(4 głosów)

Dzisiaj chciałbym Ci zaproponować do przeczytania krótki tekst na temat minusów internetowego podrywu. Nie wiem czy zacząłeś się bawić w uwodzenie w internecie, czy też nie, ale przeczytaj sobie ten tekst - pokażę Ci dlaczego uważam, że internet to po prostu strata czasu...

piątek, 29 kwiecień 2011 15:52

Jak zmienić ramę Chłopak na Kochanek

Napisane przez
Oceń ten wpis
(1 Głosuj)

"Cześć Blek! Nie będę zbędnie właził w dupsko, mówiąc, że piszesz fajnego bloga i żebyś nie przestawał. Piszę bo mam problem. Naczy się, może to nie jest jakiś mega problem bo w sumie na kobiety nie narzekam, ale jakos tak się dzieje, że one zawsze widzą we mnie materiał na chłopaka - zanim wyląduje z taką w łóżku muszę odbbyć 6-7 randek, po czym ona się we mnie zakochuje i resztę mozesz sobie wyobrazić. Ja natomiast chciałbym zgodnie z Twoimi wskazówkami rozwijać siebie jako uwodziciela i ulepszać swój charakter, poza tym w sumie nie interesują mnie póki co związki, chcę się wyszaleć... Mam 25 lat, nie miałem nigdy problemów ze znalezieniem dziewczyny jako takich, laski mnie lubią, potrafię z nimi gadać... problem w tym, że nie chcę być chłopakiem, tylko kochankiem... jak to zrobić żeby one z góry wiedziały, że mogą liczyć tylko na seks bez całego tego gówna związanego ze związkami?"

niedziela, 10 kwiecień 2011 22:57

Jak to jest mieć wybór?

Napisane przez
Oceń ten wpis
(5 głosów)

Dlaczego faceci podlizują się kobietom? Dlaczego faceci uganiają się w nieskończoność za kobietami, które nawet ich nie chcą? Dlaczego tak wielu facetów spotyka się z nieatrakcyjnymi kobietami? Czemu trwają w toksycznych, nieudanych związkach?

poniedziałek, 21 marzec 2011 21:26

Cegiełka na temat związków z wieloma kobietami.

Napisane przez
Oceń ten wpis
(0 głosów)

Nie wiem dlaczego tak jest, ale faceci marzą o związkach poligamicznych. Mieć swój harem, kilka kobiet jednocześnie, multizwiązek – praktycznie 90% mężczyzn z jakimi rozmawiałem ma takie pragnienia i chciałoby. Tak samo jest w społeczności uwodzicieli – napisano już wiele na temat tzw. MLTRów – związków z wieloma kobietami. Jakiś czas temu próbowałem tego i teraz chciałbym dorzucić trochę od siebie na ten temat. Robicie to na własną odpowiedzialność i wkrótce przekonacie się pewnie sami, że niewiele w tym fajnego – skoro jednak ktoś ma ochotę spróbować to parę porad ode mnie jak utrzymać takie ustrojstwo w ryzach.

poniedziałek, 21 marzec 2011 21:23

Dlaczego nie wszyscy zostają uwodzicielami

Napisane przez
Oceń ten wpis
(6 głosów)

Tysiące facetów w Polsce zajmuje się uwodzeniem kobiet. Jak się popatrzy po forach to siedzi w tym internecie bardzo duża grupa mężczyzn, którzy „zajmują się” uwodzeniem. Tyle, że niestety tylko pewnie jakieś 10% wszystkich forumowiczów pick-upowych jest uwodzicielami. To trochę dziwne bo start wszyscy mają taki sam - jest baza wiedzowa, jest początkowa podjarka tematem i pierwsze próby podrywu. Dlaczego więc nie każdy zostaje dobrym uwodzicielem?

Myślę, że powody są tak naprawdę trzy:
-nastawienie na szybki i łatwy sukces
-brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności motywowania siebie
-zderzenie z rzeczywistością

poniedziałek, 21 marzec 2011 21:22

Gra dzienna cz. 3

Napisane przez
Oceń ten wpis
(4 głosów)

Bez zbędnego gadania lecimy do meritum. Miejscówki do uwodzenia znamy, oczywiście w międzyczasie podczas łażenia otwieramy co nam wpadnie w oko. Zasada jest taka, żeby zauważać laski, które nam się bardzo podobają. I żeby umieć się przed sobą przyznać, że się nie podeszło z własnej winy. Wszystko co wam mówi, żeby nie podchodzić to excuz. Pamiętajcie o tym i bądźcie świadomi. Myślcie na zasadzie „to excuz – jebać go”. Rozliczacie się w końcu sami przed sobą – nie ma przed kim się spinać i udawać macho. Nikt się nie będzie z was śmiał. Możecie mieć jedynie pretensje do siebie.

Strona 1 z 5

Logowanie

Ebook - Skuteczna Nauka Uwodzenia

Darmowy kurs uwodzenia.

Pobierz poradnik i dowiedz się jak stać się naturalnym uwodzicielem, dla którego poznawanie kobiet to norma! Jako bonus dwa rozdziały innego ebooka Bleka - "Flirtuj Po prostu", którego ze względu na zamknięty już nakład nie zdobędziesz nigdzie indziej!

Skuteczna Nauka Uwodzenia

POBIERZ: Skuteczna Nauka Uwodzenia - Jak sprawić by uwodzenie weszło Ci w krew?

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Mocne Espresso