niedziela, 20 marzec 2011 17:09

Zasady.

Oceń ten wpis
(3 głosów)

Wyciągnęła ostentacyjnie papierosa z paczki była świadoma tego jaka jest zasada, że nie pali przy mnie.

Wcześniej zgodziła się na tą właśnie zasadę, nie lubię jak ktoś łamie moje zasady, powiedziałem jej tylko, żeby tego nie robiła lecz zrobiła to celowo, żeby mnie wkurwić, więc powiedziałem jej, że idziemy ją odprowadzić, to ta z oburzeniem, ale ja nie chce iść do domu, gówno mnie to obchodzi złamałaś moją zasadę, która brzmiała, że przy mnie nie palisz, złamałaś ją. Więc idę Cię odprowadzić, przy okazji dasz mi moje rękawiczki, które u Ciebie zostawiłem. W Kontaktach z kobietami, musisz być konsekwentny, jeżeli jakaś dupa łamie twoje zasady, to nie stój jak pizda, tylko reaguj na to. Nie pozwalaj jej na to. Zasady nie są po to by je łamać.Jak będziesz zachowywał się pizda, to jak pizda będą Cię traktować.

Kobiety powinny znać twoje zasady i je szanować. Musisz też wiedzieć, że jeżeli relacja z Kobietą nie idzie po twojej myśli, to musisz być gotowy od niej odejść i znaleźć sobie nową, a z tym nie ma problemu, bo nie Cierpimy u nas w kraju na niedostatek Kobiet.

Zobacz rozejrzysz się! wszędzie one chodzą!

co więcej, dalej je produkują

Ponad połowa ludności na świecie stanowią Kobiety i jeżeli ktoś sądzi, że spotkał jedyną, niepowtarzalną i już nie ma podobnej, tudzież lepszej Kobiety, to jest niedorozwiniętym tępym kutasem, bo są lepsze, ładniejsze, z lepszym charakterem, bardziej seksowne, jedyne co musisz zrobić, to mieć na tyle jaj, żeby podejść otworzyć i zacząć ja uwodzić... Wydaje się proste prawda?

Oceń ten wpis
(4 głosów)

Ciekawi mnie dlaczego ludzie boją się stracić Kobiet?! Co jest w nich takiego, ze srają po gaciach z myślą o tym,że ich "Wymarzona" Kobieta, może ich rzucić.

Jest to najbardziej zjebane myślenie, które sprowadza się do tego, że faktycznie z Tobą zerwie, ponieważ przez takie o to myślenie, tracisz wszystkim gubisz pewność siebie, tracisz ramę jesteś bardziej podatny na manipulacje, wmawiając sobie, że robisz to " z miłości" Gówno prawda! Robisz wszystko pod nią najlepiej już na starcie wręcz jej swojego fiuta, bo on Tobie i tak nie będzie potrzebny.

Przestańcie być pizdami w związkach!

Jeżeli chcesz zdobyć Kobietę, nie bój się jej stracić!!! To jest kurwa bardzo ważne! w związkach, w poznawaniu Kobiet, wbij ten cytat sobie do głowy.

Oczywiście, że chcesz być miłym chłopaczkiem, który chodzi z Kobietą na zakupy, trzyma za nią torebkę, bo ona tak chce, to pewnie to jest droga! Przecież nie musisz mieć swojego zdania, swoich znajomych Tylko ona Ci wystarczy nie musisz wcale mieć swoich pasji, ona będzie tą pasją. Nie musisz mieć tych samych zasad możesz je przecież zmieniać co chwile, jak twojej kobiecie się one nie spodobają pewnie zmieniaj. Przecież związek polega na wyrozumieniu. Skoro twojej Kobiecie się coś nie podoba w tobie, przecież to oczywiste, ze to jest twój problem, a nie jej. Jasne Zmieniaj się dla niej. Naprawdę Warto!!!

Nie daj sobie wejść na głowę, żadna dupa nie jest tego warta, nawet jeżeli jest zajebista, pamiętaj, że są lepsze ładniejsze, mające lepszy charakter nie ma tej jedynej!

Nie bój się szczerości, jeżeli dupa Ci nie szanuje, nie bój się pokazać jej środkowego palca i powiedzieć jej, żeby spierdalała.

niedziela, 12 grudzień 2010 03:47

Hello, goodbye.

Oceń ten wpis
(1 Głosuj)

Tak, naprawdę nie wiem co mam wam napisać, jedyne co się dzieje w moim życiu, to Kobieta, która ma twarde zasady mnie odrzuciła. Kogo jak kogo, ale mnie? Sam nie mogę się z tym pogodzić. Wkurwia mnie to, bo jej zdaniem rozstaliśmy się z tego powodu, ze wyrywałem jej koleżankę jej koleżanki, bullshit. Tak zareagowałem, lecz nic to nie dało,  jestem  w czarnej dupie. Bo mam straszny pociąg do Kobiet, które są dla mnie niedostępne, a zarazem, jest to bardzo destrukcyjne, bo się to sprowadza do syndromu jedynej. Tak wiem, bez sensu, zawsze jak idą święta chce mieć kogoś u swojego boku...

sobota, 27 listopad 2010 03:51

Dlaczego jestem aspołeczny?

Oceń ten wpis
(3 głosów)

Prosta odwiedź. Wkurwia mnie to zajebane społeczeństwo. Nigdy nie wierzyłem w żadnego zbawiciela, który pojawia się, żeby chronić, tych którzy tego potrzebują. wszystko mnie to utwierdza w przekonaniu, ze bóg, ma nas wszystkich w dupie, i chuj go to obchodzi co zrobiłeś źle, on szczerze ma na to wyjebane.

Zadziwia mnie to, że częściej udaje mi się umówić z kobietom na seks na przystanku w drodze powrotnej do domu niż w klubie. Jebana zależność. Im coraz częściej chodzę do klubów, tym częściej się irytuje tym co wiedzę, i szczerze chce mi się rzygać...

...bo im więcej tego widzę, co się dzieje w klubach, tym mam większa chęć wszystkich powystrzelać.

Jebać ich.

niedziela, 07 listopad 2010 22:45

Wybieraj te dupy, którym sie podobasz!

Oceń ten wpis
(1 Głosuj)

Tak siedzę i myślę... Zawsze na dobre mi to w żaden sposób nie wychodzi ...ale hmm marnowanie czasu w klubie na dupy, które nie są tobą zainteresowane jest chujowe prawda?

Dlatego zawsze staram się wybierać dupy, które mnie lubią, to proste banalne skuteczne, kobiety, które Cie lubią pokazują to przez IOI. Nie da sie tego spierdolić, chyba, że będziesz bardzo uparty, to wtedy wiadomo.Oczywiście uczymy się uwodzenia, po to, żebyś to Ty mógł wybierać z jaką laską chcesz iść się przespać. Czasami nawet jest tak, że olewasz klientki które dają ci sygnały zainteresowania. Ja tak robiłem, bo usilnie próbowałem coś sobie udowodnic i było wiele razy tak, że wracałem sam do domu i myślałem, że gdybym podchodził do Kobiet, które mnie lubią to bym właśnie z nimi wychodził, ale tak naprawde marnowałem swoją cenną energie na dziewczyny, które nie było początkowo mną zainteresowane. To jest cięższa gra wymagająca wyższego poziomu umiejętności. Różnica pomiędzy uwodzniem Kobiety, która jest Tobą zainteresowana a taką która nie jest zainteresowana jest ogromna...

Wniosek? Musisz sprawić, żeby była:)

Tu jest pomocne budowanie własnej wartości, negi, social proof itd. Musisz pokazać, że nie jesteś jak reszta frajerów, którzy do niej podbijali tej nocy z myślą, że im się uda. Dlatego równie ważny jest ubiór, wyrzuć z głowy przekonanie, które Ci wpajają, że nie musisz zajebiście wyglądać, bo owszem musisz!  Błyskoteka w klubie jest wskazana, oczywiście bez pajacowania w kapeluszach. To pomaga w uwodzeniu. Często mi się zdarza, że kobiety pytają o mój naszyjnik, przy czym mogę jej opowiedzieć niesamowitą historie związaną " z tym naszyjnikiem" lub powiedzieć jej, że "aaa kupiłem go w h&m".

To jest twój wybór.

Strona 1 z 3

Logowanie

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Blogi Blog Josepha