Wybrane artykuły

Prev Next

Zdobywanie kobiet modelem progresji emocjonalnej

Pamięć emocjonalnaSposób w jaki jesteś postrzegany przez kobietę która Ci się podoba, wynika bezpośrednio z tego, co ona pamięta na Twój temat. Innymi słowy, poprzez swoje zachowania (właściwe lub niewłaściwe)...

Na czym polega czytanie jej z oczu?

Ten aspekt flirtu nie jest zwykłym bajerem na kobietę, ale w całości opiera się na kierowaniu jej uwagi do wewnątrz i łączeniu tego z Twoją osobą (trochę psychologii). Traktuj to jako...

Myśli o mnie, bo jestem

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w...

Jak tworzyć szybkie połączenie emocjonalne z kobietą?

Fakt tego, że ona chce Ciebie blisko siebie (mentalnie / fizycznie), fakt tego że jesteś w jej myślach, fakt tego że ona ma ochotę na seks z Tobą, wynika z...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Jak zrobić z niej seks-przyjaciółkę do 7 spotkania?

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc zmieniać stan emocjonalny dziewczyny, który ona bezustannie kojarzy z Tobą - poprzez to co robisz i mówisz - możesz ukształtować układ emocjonalny...

Atrakcyjność wizualna

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę...

środa, 29 grudzień 2010 11:36

Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Jak sprawić, aby to kobieta starała się na randce o Ciebie? Jak sprawić, aby to kobieta starała się na randce o Ciebie? Wingman.pl

W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się dobrze wypaść przed Tobą? Co takiego robisz, że ta dziewczyna zaczyna widzieć w Tobie TEGO mężczyznę z jej osobistych fantazji i odpowiada sobie „on ma to coś”?

Mechanizm pozornej dyskwalifikacji jest jednym z narzędzi uwodzenia, który jest zwykle nieodłącznym elementem flirtu mężczyzny z kobietą.
Jest odpowiedzią na zdecydowaną większość tzw. testów spójności, które kierowane są w stronę mężczyzn przez kobiety przekonane o swojej wartości i atrakcyjności.

Osoby pewne siebie, dominujące, atrakcyjne, będące liderami grup są jednocześnie osobami mającymi nakierowaną uwagę o swojej samoocenie do wewnątrz w znacznie większym stopniu niż na zewnątrz.
Oznacza to, że ich percepcja oraz sposób oceny świata zewnętrznego w większej mierze zależy od ich własnego zdania o ich doświadczeniu oraz poddaniu pod ocenę – negatywną lub pozytywną – informacji zwrotnych dostarczanych ze świata zewnętrznego – poprzez to co robią i mówią inni.
Jeżeli dołożymy do tego ciepło, spontaniczność i wysublimowane poczucie humoru, to taka osobowość staje się wyjątkowo atrakcyjna seksualnie dla kobiet.

Aby uwieść kobietę oraz być uwodzonym, musisz wybić się ponad standard przeciętnego mężczyzny i pokazać swoją niezależność, pewność siebie oraz siłę z jaką idziesz przez życie – poprzez między innymi odpowiednie reakcje, na tak kluczowe elementy budowania interakcji jak:
- eskalację, testy spójności
- kwalifikację
- flirt

Kobiety używają testów spójności, aby sprawdzić czy dobre pierwsze wrażenie jakie mężczyzna w nich wywołał nie jest tylko i wyłącznie pierwszym wrażeniem.
Często nie robią tego świadomie.
Pozorna dyskwalifikacja siebie np. podczas odpowiedniej grupy testów spójności, pozwala kobiecie poznać Ciebie jako mężczyznę, który ma silną osobowość i przekonania względem poczucia własnej wartości, co natychmiast komunikuje jej o sile osobowości mężczyzny oraz jego atrakcyjności.

Zajmiemy się wyspecjalizowanym obszarem pozornej dyskwalifikacji, odnoszącym się do kształtowania ramy relacji podczas flirtu mężczyzny z kobietą.

Pozorna dyskwalifikacja kobiety sprawia, że przez pryzmat dobrej zabawy, flirtu i żartu ukazujesz jej siebie jako osobę, która nie potrzebuje jej, tylko której potrzebuje ona.
Pozornie dyskwalifikujesz ją jako kobietę odpowiednią dla Ciebie, jednocześnie pokazując swoje zainteresowanie oraz eskalując interakcję na wyższy poziom.

Przykłady pozornej dyskwalifikacji podczas flirtu:
- Już teraz mogę powiedzieć, że między nami nic nie będzie
- Nie jestem materiałem na twojego chłopaka. Potrzebujesz kogoś kto będzie ci kupował kwiaty i będzie dla ciebie naprawdę miły. Ten facet o tam wygląda na idealnego kandydata.
- Studiujesz? No widzisz, ja piszę swój licencjat od roku i dawno powinienem był go obronić. Nie chcę cię ściągnąć na złą stronę mocy. Grzeczne dziewczynki powinny trzymać się z daleka.
- Nie myśl sobie, że kupowanie mi drinków gdzieś cię zaprowadzi.
- Nie robię takich rzeczy na pierwszej randce.
- Chcesz mnie tylko dla mojego ciała.
- Zawsze jesteś taka szybka?
- Zostańmy tylko przyjaciółmi.
- Mam na sobie niemytą bieliznę żeby mieć pewność, że do niczego nie dojdzie.
- Jesteś świetna -> ... tak jakby.
- To dziwne... czuje się tak dobrze przy tobie, szkoda, że nie jesteś w moim typie.
- Wiesz, moje pierwsze wrażenie odnośnie ciebie było takie sobie... ale teraz, kiedy cię trochę poznałem, jesteś niesamowita.


Pamiętaj oczywiście o odpowiedniej dozie oraz charakterze rzucanej pozornej dyskwalifikacji.
Podobną rolę pełni również mechanizm kwalifikacji.
- Lubię osoby o silnej osobowości. Jaki naturalnie miałaś kolor włosów przed zafarbowaniem?
- Zauważyłem, że ludzie zazwyczaj są albo nudni albo zwariowani. Opowiedz jaką najbardziej fascynującą historię przeżyłaś.

Udanej zabawy!

Pozdrawiam

F.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Źrodło: SztukaFlirtu

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 42748 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:15

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?