Wybrane artykuły

Prev Next

Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame

Dziś podzielę się z Tobą 5 zasadniczymi aspektami, które bez względu na okoliczności, zawsze sprawdzają się w lokalach nocnych.Możesz wyjść do klubu i sprawdzić to od razu. Trzymaj się poniższych...

Ona gra w Twoją grę

Sytuacja klasyczna – znajdujesz się w określonym miejscu i w promieniu 10 metrów widzisz grupę, w której jest kobieta która Ci się podoba – albo przynajmniej widzisz pojedynczą dziewczynę, która...

Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?

W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się...

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Jak nieśmiały facet może zakręcić w głowie atrakcyjnej dziewczynie? Poznaj 4 sekretne zasady.

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc - poprzez to co robisz i mówisz - zmieniać stan emocjonalny kobiety, który ona bezustannie kojarzy z Tobą, możesz kształtować układ emocjonalny...

Pocałujesz trzy kobiety?

To pytanie jest do Ciebie. Dokładnie Ciebie. Umiałbyś wyjść do lokalu nocnego i pocałować 3 kobiety tego samego wieczoru? Od każdej z nich wziąć numer i umówić się w ciągu jednego...

Jak tworzyć szybkie połączenie emocjonalne z kobietą?

Fakt tego, że ona chce Ciebie blisko siebie (mentalnie / fizycznie), fakt tego że jesteś w jej myślach, fakt tego że ona ma ochotę na seks z Tobą, wynika z...

Myśl za siebie

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym skąd się biorą zasady?Wyobraź sobie, że kształtujesz jednostkę społeczną. Jednostka musi spełniać pewne określone założenia. Dziecko się rodzi i od początku jest uczone podążać za...

środa, 29 grudzień 2010 11:27

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Twój wygląd Twój wygląd Wingman.pl

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.
Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10 oznacza bardzo wysoką atrakcyjność, a 1 jej dosłowny brak.

Naturalnym zjawiskiem jest, że kobieta o skali 7/10 będzie podobać się każdemu mężczyźnie, którego rating wynosi 7,6,5,4... To działa w dwie strony.
Z tego powodu, jeżeli mój rating wynosi np. 9/10, to wówczas bez problemu mogę uwodzić kobietę która jest 9/10, w przypadku kobiety z ratingiem 8/10 wystarczy że niczego nie zepsuję, a kobieta z ratingiem 7/10 sama będzie zachwycona że może ze mną rozmawiać. Nieco wykazać będę się musiał, uwodząc kobietę 10/10.

Jak oceniasz dziś swoją atrakcyjność wizualną?
Jeżeli jesteś mężczyzną, który obiektywnie patrząc ocenia siebie 5/10, wówczas możesz łatwo uwodzić kobiety, które również czują się na 5/10, o ile oczywiście umiesz swobodnie nawiązać i poprowadzić kontakt z nią – bez tego nic nie jest możliwe, choćbyś miał 10/10 a ona 2/10. Musicie wejść w kontakt, musisz z nią umieć rozmawiać, musisz umieć poprowadzić sytuację – to jest najważniejsze.

Umiejętności interpersonalne które zdobywasz w zakresie uwodzenia kobiet, powodują że jako mężczyzna z ratingiem 5/10 możesz szybko zainteresować sobą kobietę o np. ratingu 8/10.

Jest to jednak wyjątkowo duże uogólnienie. Takie uogólnienie wymaga wyjaśnienia co najmniej dwóch aspektów – po pierwsze, ocena za urodę jaką Ty nadajesz kobiecie jest najczęściej odmienna od jej własnej oceny siebie.
Zauważ, ile razy widziałeś jak nieciekawy facet prowadza się z atrakcyjną kobietą lub odwrotnie - przystojny facet idzie za rękę z nieciekawą dziewczyną.

To jak postrzegamy siebie ma bezpośredni wpływ na zainteresowanie płcią przeciwną – innymi słowy, nawet jeżeli wyglądasz 8/10, a oceniasz siebie samego niżej niż przeciętną resztę i tak się czujesz, definiujesz, taki jesteś - w Twoim zachowaniu będzie to widoczne.

To przede wszystkim kobiety mają zaniżoną samoocenę o sobie – tak, dobrze czytasz. Dziewczyna o wzroście 175cm i wadze 65kg czuje się gruba. Jej koleżanka z nową bluzką wydaje się jej atrakcyjniejsza, kiedy np. razem wychodzą.
Kobieta ma nieustannie przed sobą obraz siebie w lepszej wersji – inna bluzka, 2kg mniej, inne włosy, inne piersi, lepszy makijaż ... – wzorce wprost zaczerpnięte z magazynów, w których widzi modelki, które nota bene same chciałyby wyglądać tak, jak ich zdjęcia w magazynie. To jednak wzmacnia istotny czynnik psychologiczny.

Kobieta, która ma w swojej świadomości inny obraz siebie – lepszy i zbliżony do jej realnego wyglądu, zaczyna stawiać swój wygląd i siebie na nieco niższej pozycji, zaczyna ujmować wartości swojemu wizerunkowi na rzecz tego wyobrażonego i zaczyna czuć się jak osoba o zaniżonej wartości. Często więc kobieta 9/10 myśli o sobie jak 7/10.

Kiedy zapytałem kilka moich bliższych koleżanek, czy prawdą jest, że atrakcyjna kobieta zdaje sobie sprawę, że większość facetów przespałaby się z nią, gdyby tylko mieli do tego okazję – usłyszałem że to największa bzdura, jaką kiedykolwiek słyszały i że coś takiego mógł wymyślić tylko facet ;)
Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy ze swojej atrakcyjności.

Co należy zrobić?
Po pierwsze korekta stylistyczna – z tego powodu, każde szkolenie Sztuki Uwodzenia zawiera kilkugodzinną stylizację wizualną – ulepszenie fryzury, garderoby, czasem biżuterii i perfum. Uważam to za podstawę szkolenia, ponieważ w przypadku 8 na 10 mężczyzn w kontakcie z profesjonalną stylistką, ich rating podnosi się często o nawet 2 punkty. Do tego nie potrzebujesz szkolenia – wystarczy Ci kontakt z stylistką lub duże zakupy z atrakcyjną przyjaciółką.

Po drugie – umiejętności interpersonalne. Problem większości mężczyzn dotyka kwestii oceny rzeczywistości z perspektywy cząstkowej.
Mężczyzna który miał w życiu do 3 związków, do 5 kobiet w sypialni – posiada cząstkową ocenę rzeczywistości.
To dlatego 3 dni poznawania kobiet na kursie uwodzenia tak mocno odkształcają realizm – w rzeczywistości, w jeden weekend poznajesz tyle kobiet ilu nie poznałeś przez połowę swojego życia i do tego wiesz co po kolei zrobić i co powiedzieć, bo dowiedziałeś się tego na kursie.
Dopiero kiedy rozwijasz swoje umiejętności interpersonalne, kiedy rzeczywiście inicjujesz rozmowę z kobietami, kiedy nawiązujesz z nimi głębsze kontakty – zaczynasz mieć prawdziwy obraz rzeczywistości.
Jeżeli do dziś nie umiałeś odnaleźć się w rozmowie z obcą atrakcyjną dziewczyną do której podszedłeś i miałeś maksymalnie kilka kobiet w swoim życiu – posiadasz pewne przekłamania w swojej głowie, wynikające z małego doświadczenia, które będzie bardziej Cię blokować niż motywować.
To musisz zmienić.

Innymi słowy – jeżeli nie umiesz mi z doświadczenia odpowiedzieć na pytanie, co stanie się jeżeli podejdziesz do 20 kobiet które Ci się podobają i zainicjujesz kontakt, wiedząc co po kolei masz zrobić i powiedzieć – to znaczy, że nie masz odpowiedniego doświadczenia by w ogóle być w stanie ocenić postrzeganie Twojej atrakcyjności przez wchodzące z Tobą w kontakt kobiety.
Możesz jedynie sobie halucynować, że jesteś taki czy inny. Tak czy inaczej, masz za małe doświadczenie – i to musisz zmienić.

Wracam teraz do progresji emocjonalnej – jeżeli korektę stylistyczną oraz ujęcie samego siebie na tle kobiet masz już załatwione, pozostaje rozwinięcie Twoich umiejętności interpersonalnych – musisz umieć z nimi rozmawiać, flirtować, czarować, uwodzić, itd.

Progresja emocjonalna umożliwia Ci sterowanie jej emocjami oraz ulokowanie odpowiednich emocji w Twojej osobie. Temat progresji emocjonalnej nie w sposób wyczerpać w jednym artykule – możesz zmieniać na swoją korzyść kontekst w którym ona postrzega swojego chłopaka, kontekst w którym postrzega Ciebie, ogólne odniesienie wartości interpersonalnych jakie wynikają z waszego kontaktu.

Wyobraź sobie taśmy odtwarzane w kinie – jest taśma z dźwiękiem, jest taśma z obrazem. Dołóżmy do tego taśmę z... emocjami. To od tej ostatniej zależy, jak ocenisz obraz i dźwięk.
Jeżeli emocja którą czujesz w określonej sytuacji jest pozytywna, to wówczas zapamiętujesz sytuację jako podobającą Ci się. W odwrotnym przypadku, kiedy czujesz się źle, z sytuacją w której przebywasz kojarzysz emocje negatywne.
Ocena wspomnienia pozostanie więc bardzo pozytywna lub bardzo negatywna, w zależności od emocji, które kobieta czuje na spotkaniu z Tobą.

Człowiek na najgłębszym poziomie motywuje się chęcią doświadczenia pozytywnych emocji (przyjemności, ciepła, itp.) oraz potrzebą uniknięcia negatywnych (bólu, cierpienia, itp.)

Jeżeli sprawisz, że ze względu na tematy które poruszysz, miejsca w które ją zabierzesz, rzeczy które z nią zrobisz – będziecie się dużo śmiać, dobrze bawić i ona skojarzy mnóstwo pozytywnych emocji z obrazem Twojej osoby – sprawisz, że instynktownie ona będzie dążyła do spotkań z Tobą.

Oczywiście, w waszej interakcji nie może zabraknąć ostrego flirtu, tworzenia wspólnych projekcji oraz przemyślanej strategii oddziaływania emocjonalnego.

Kiedy Twoje umiejętności interpersonalne znajdą się na wyćwiczonym poziomie, a Twoja atrakcyjność zostanie podniesiona w wyniku korekty profesjonalnej stylistki – uwodzenie kobiet stanie się dla Ciebie po prostu łatwe.

Pozdrawiam

F.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Men2.pl

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 324461 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:15

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.