Wybrane artykuły

Prev Next

Myśl za siebie

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym skąd się biorą zasady?Wyobraź sobie, że kształtujesz jednostkę społeczną. Jednostka musi spełniać pewne określone założenia. Dziecko się rodzi i od początku jest uczone podążać za...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Ona gra w Twoją grę

Sytuacja klasyczna – znajdujesz się w określonym miejscu i w promieniu 10 metrów widzisz grupę, w której jest kobieta która Ci się podoba – albo przynajmniej widzisz pojedynczą dziewczynę, która...

Jak tworzyć szybkie połączenie emocjonalne z kobietą?

Fakt tego, że ona chce Ciebie blisko siebie (mentalnie / fizycznie), fakt tego że jesteś w jej myślach, fakt tego że ona ma ochotę na seks z Tobą, wynika z...

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10...

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Izolowanie dziewczyny od grupy znajomych

Byłeś w klubie wieczorowym. Spodobała Ci się dziewczyna, która znajdowała się w większej grupie koleżanek, znajomych. Oczywiście, podszedłeś, przedstawiłeś się, pogadałeś z nimi swobodnie, pośmiałeś się na luzie. Pijecie razem...

Jak wejść w ukochaną studentkę?

To zaskakujące, jak duża grupa mężczyzn stara się zdobyć kobietę, popisując się przed nią. Zobaczyłeś ją, masz z nią nawet jakiś kontakt w towarzystwie, podoba Ci się, co robisz?

sobota, 04 grudzień 2010 00:38

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(4 głosów)
Zakochana kobieta Zakochana kobieta Wingman.pl

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań z nią. Każde Twoje zachowanie zmienia jej emocje – zależnie - czy jesteś z nią na spacerze i pikniku pośród zieleni i opalasz się z nią w słońcu, czy się sprzeczasz, czy się dużo śmiejecie, czy marudzisz, czy rozmawiasz z nią na tzw. negatywne tematy – czy śmiejecie się z małp w zoo, czy stoicie w nudnej kolejce.

 

Za każdym razem wpływa to na jej emocje, na jej emocjonalny stan który przeżywa razem z Tobą. Nieświadomie tworzy sobie skojarzenia chwili z otoczeniem, muzyką, widokiem, czasem i wszystkim co wokół ma jakieś znaczenie, również z Tobą.

Dlaczego emocje są tak istotne?

Kiedy po raz pierwszy poznajesz dziewczynę, ona nie ma jeszcze w głowie żadnych informacji na Twój temat. Jedynie parę wniosków z Twojego zachowania, sposobu bycia, ubioru i innych elementów które obejmuje jej wzrok w pierwszym momencie.

Od tej chwili, tylko i wyłącznie od Ciebie zależy jakie obrazy na temat Ciebie „wstawisz jej do głowy”. Sytuacje w których się znajdziecie będą posiadały pamięć w jej umyśle:
- obrazową (zapamiętane obrazy, widoki, miejsca, kolory)
- dźwiękową (zapamiętana muzyka, głosy, dźwięki)
- logiczną (pamięć intelektualna)
- kinestetyczną (pamięć o dotyku, zapachach, smaku i wrażeniach emocjonalnych)

Wszystkie 4 kanały występują równolegle i pamięć o danej chwili w umyśle dziewczyny jest tak naprawdę pamięcią o obrazie, dźwięku i emocji, uporządkowaną w logiczną całość.
W związku z tym czy dana chwila jej się podobała, zależy od emocji jakie połączyła jednocześnie z obrazem (również widokiem Ciebie), dźwiękiem (muzyka, Twój głos), zapachem, informacją intelektualną (treść tego o czym rozmawialiście) oraz emocjami jakie odczuwała.

Na całokształt jej emocji względem Ciebie wpływa każda chwila, w której jakaś emocja występuje równolegle z doświadczeniem związanym z Tobą. Może to być rozmowa z kimś o Tobie, rzeczy związanej z Tobą, jakimś miejscu, może to być wspomnienie, fantazja, interpretacja, jednak najważniejsze pozostaje bezpośrednie doświadczenie z Tobą.
Wyobraź sobie 3 różne taśmy z których odtwarzana jest rzeczywistość – taśma z obrazem, taśma z dźwiękiem i taśma z emocją.
Jej sposób widzenia zwykłych sytuacji z Tobą, jest zależny tylko od emocji przypisanych tym sytuacjom.
Od tej chwili zacznij zwracać uwagę na emocje, jakie równolegle tworzysz wraz z daną chwilą.

Jak sprawić aby się zakochała?

Stan zakochania to układ odpowiednich emocji, które zostały wywołane w niej w określonej kolejności i przypisane właściwym zdarzeniom, jakie doświadczyła z Tobą.

Co się dzieje kiedy kobieta jest zakochana? Przez większość dnia myśli o Tobie. Kiedy widzi coś, co wznieca w niej dużo emocji, wyobraża sobie was oboje w tej sytuacji (reklama wycieczki do Tunezji – jak fajnie byłoby tam być – jak fajnie byłoby tam być z nim).
Kiedy robi coś w kuchni, jest zamyślona – „myśli o niebieskich migdałach”, tworząc projekcję wyobrażenia siebie z Tobą w różnych wspaniałych sytuacjach. Jest zaintrygowana, zamyślona, oraz rozentuzjazmowana – ponieważ zaczyna łączyć bardzo wiele ciepłych emocji z sytuacją życiową, w której się znalazła.
Kobieta przypisuje w swoim własnym umyśle te wszystkie wartości emocjonalne Tobie, aż wpada w tzw. wir idealizacji partnera – jest tak mocno zakochana, że nie zauważa żadnych wad, jesteś idealny. Towarzyszy temu silna euforia. W takim stanie kobieta utrzymuje się od kilkunastu godzin do nawet kilkudziesięciu dni.
Zwykle, mając wówczas stały kontakt z partnerem rozwija się przyzwyczajenie do rzeczywistości w której jest ona z Tobą i zaczynają tworzyć się głębsze emocje, a te pierwsze namiętne ustępują przyzwyczajeniom.
Oczywiście tworzący się związek można odpowiednio poprowadzić tak, że emocje z pierwszych chwil zostaną utrzymane w partnerach na stałe – to jednak zupełnie odrębny temat.

Zauważ, że tak naprawdę stan zakochania nie jest „jednym przełącznikiem”. Jest to kilkanaście procesów występujących jednocześnie, które – jeśli wystąpią łącznie – nazywamy zakochaniem. Te pojedyncze procesy możesz kolejno wywołać w kobiecie.

Upojenie euforią

Spraw aby od samego początku dominująca większość emocji jakie kobieta zapamięta z Tobą była radosna. W tym celu śmiej się z nią dużo, rozmawiajcie, bawcie się, tańczcie – chodzi o jak najwięcej „pamięci” na Twój temat z tymi właściwymi emocjami.

Podczas waszego spotkania zadbaj o bardzo dużo pozytywnych impulsów, wyśmienitą zabawę, itp. – jednak za pomocą tego co robicie, a nie tego o czym rozmawiacie.
Zabierz ją na bilard i spędźcie czas tak, aby się dużo śmiać – pobiegajcie wyczynowo po lesie kilka kilometrów i zaliczcie wszystkie ścieżki z ładnymi widokami. Możesz z nią zjechać na linach. Urządźcie w kuchni pieczenie ciasta i wojnę na mąkę, później sobie to razem posprzątacie. Chodzi o silną dawkę emocji i o bycie oryginalnym, granicą jest Twoja kreatywność.

Bycie kimś o kim ona myśli

Jeżeli prowadzisz spotkania w tak intrygujący sposób, to intrygujesz całościowo. To tak jak z rozmową – jeżeli powiesz ciekawą rzecz, to tylko powiedziałeś coś ciekawego. Jeżeli powiesz 10 ciekawych rzeczy – to Ty jesteś ciekawy.

O rzeczach i sytuacjach ciekawych, imponujących, intrygujących myśli się przez cały czas.
Na najgłębszym poziomie, kobieta odczuwa motywację tak naprawdę na 2 kanałach – pierwszy to chęć odczuwania radości, satysfakcji, miłości, fascynacji, a drugi to potrzeba unikania bólu, przykrości, rozczarowań, cierpienia.
Te 2 kanały bardzo często determinują jej decyzje, nawet jeśli czasem jest to wbrew logice.

Jeżeli będzie robiła ciasto dla was, ponieważ przegrała z Tobą zakład, również będzie myśleć o Tobie. Będzie we własnej głowie snuć projekcje i wyobrażenia, które będą jej się podobać.
Zauważ, że rzeczywistość może nie być idealna, ale projekcja i miłe wyobrażenie zawsze jest. Stąd wynika później tzw. proces idealizacji.

Połącz to z ramą erotyczną

Zadbaj o eskalację dotyku oraz całej interakcji. Zadbaj o ramę autorytetu, ramę lidera, nauczyciela oraz opiekuna. Stosuj symbole, które będą jej uświadamiać kierunek waszej relacji – dotknij ją w dłoń, spleć na chwile palce aby coś pokazać, twórz w niej różne wyobrażenia was w jakiś sytuacjach.
Jeżeli stajesz się kimś, z kim ona całuje się i przytula – połączenie tych 3 mechanizmów jednocześnie zaowocuje lawiną całego procesu powodując, że kobieta mocno zbliży się do Ciebie emocjonalnie.

Pozdrawiam

F.
psychotechniki.pl

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Zaawansowany
Czytaj 68380 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:16

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?