Wybrane artykuły

Prev Next

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Atrakcyjność wizualna

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę...

Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?

W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się...

Jak zrobić z niej seks-przyjaciółkę do 7 spotkania?

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc zmieniać stan emocjonalny dziewczyny, który ona bezustannie kojarzy z Tobą - poprzez to co robisz i mówisz - możesz ukształtować układ emocjonalny...

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań...

Jak nieśmiały facet może zakręcić w głowie atrakcyjnej dziewczynie? Poznaj 4 sekretne zasady.

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc - poprzez to co robisz i mówisz - zmieniać stan emocjonalny kobiety, który ona bezustannie kojarzy z Tobą, możesz kształtować układ emocjonalny...

Myśli o mnie, bo jestem

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w...

czwartek, 25 listopad 2010 16:28

Jak zrobić z niej seks-przyjaciółkę do 7 spotkania?

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(3 głosów)
Fuck Friend Fuck Friend Wingman.pl

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc zmieniać stan emocjonalny dziewczyny, który ona bezustannie kojarzy z Tobą - poprzez to co robisz i mówisz - możesz ukształtować układ emocjonalny jaki stworzy się między wami w dowolnym kierunku. Na dobrą sprawę, jest bardzo wąska grupa mężczyzn którzy regularnie uprawiają seks z najbardziej atrakcyjnymi kobietami. Ci mężczyźni nie są w niczym lepsi od Ciebie – są tacy sami, jednak to co ich różni to fakt, że robią właściwe rzeczy we właściwym momencie, podczas gdy reszta nie jest w stanie poradzić sobie na spotkaniu z atrakcyjną kobietą.

Opisana poniżej metoda jest możliwie najmniej skomplikowaną instrukcją, dostosowaną dla osób początkujących.

Imponowanie, chęć przypodobania się, nadmierne komplementy, potrzeba wywarcia pozytywnego wrażenia, itp. to zachowania będące wyrazem postawy uległej.
POSTAWA ULEGŁA JEST NIEATRAKCYJNA.

Uwodzenie, to jest powodowanie w kobiecie chęci do demonstrowania przez nią jej wartości. Ona poprzez demonstrowanie swojej wartości stara się pokazać od jak najlepszej strony.
Albo Ty starasz się komuś imponować, albo powodujesz że ona stara się imponować Tobie.
W drugim przypadku, jesteś na dobrej drodze, w pierwszym – już przegrałeś.

KWALIFIKACJA

Podstawowym fundamentem kształtowania relacji jest mechanizm kwalifikacji. Wszystko co w jakikolwiek sposób zaszufladkuje ją w taką lub inną kategorię poznawczą – nada jakąś opinię, sprawi że zaczniesz o niej myśleć w nowy sposób.
Kwalifikacja stawia osobę kwalifikowaną w świetle oceny, natomiast osobę kwalifikującą w świetle oceniającego.
Za każdym razem kiedy kobieta testuje mężczyznę, poddaje go kwalifikacji i ocenia. Zazwyczaj, odpowiednią reakcją na takie zachowanie jest sztuczna dyskwalifikacja.

Jeżeli będziesz kwalifikować kobietę na każdym z pierwszych spotkań, wpływasz na sposób kształtowania waszej relacji w znaczącym zakresie.
Dzięki temu ukazujesz prawdziwe zainteresowanie jej osobą, dając jej wrażenie, że jej piękne i atrakcyjne ciało to dla Ciebie za mało aby się na nią napalić i ona musi postarać się bardziej w Twoim kierunku.

Prosta zasada: jeżeli kobieta jest trudna do zdobycia, stań się wyzwaniem dla niej.

Mężczyzna, którego uwagę ona chce zatrzymać przy sobie, jest o wiele atrakcyjniejszy niż taki, który chce kupić jej uwagę stawiając drinka, biega za nią, próbuje się przymilać i jest... taki sam jak większość.

Ty zachowujesz się inaczej, intrygujesz, jesteś pewną zagadką dla niej i zostanie przy Tobie żeby to zgłębić.
Ten psychologiczny mechanizm używany jest w sposób nieświadomy przez osoby zdecydowane i silne wewnętrznie, ponieważ powoduje że kobieta zaczyna starać się o Twoją uwagę.

Przykłady kwalifikacji:
-    Co takiego jest w tobie, co wyróżnia Cię spośród tłumu ładnych buź dokoła?
-    Jakie masz 3 najlepsze cechy niezwiązane z twoim wyglądem, z których jesteś dumna?
-    Niektórzy ludzie... myślą, że mają otwarty umysł i są przygodowi. Robią te wszystkie wielkie plany... mówią o poznawaniu nowych osób, albo o przejściu na dietę, albo o pojechaniu na świetną wycieczkę. Ale tego nie robią. Po prostu siedzą w miejscu robiąc cały czas wszystkie te nudne rzeczy na okrągło. Też jesteś taka?
-    Lubię poznawać nowe osoby, ludzie zazwyczaj dzielą się na szalonych, a więc i ciekawych oraz na nudnych. Jaka była najbardziej niesamowita przygoda jaka ci się zdarzyła?
-    Gdybyś miała wymienić jedną rzecz, która sprawia, że warto żyć, co by to było?
-    Itp. ...

W JAKI SPOSÓB ZACHOWYWAĆ SIĘ PRZY NIEJ?

Przede wszystkim:
-    bądź wyluzowany i pewny siebie – pokaż, że towarzystwo pięknej kobiety nie jest dla Ciebie niczym nowym, niczym krępującym i możesz czuć się przy Tobie komfortowo.
-    bądź rozgadany – opowiadaj dużo o tym co lubisz, co sprawia Ci przyjemność, radość, opowiedz o zabawnych przygodach i spraw aby się dużo uśmiechała razem z Tobą.
-    nigdy nie marudź, nie narzekaj, nie krytykuj i unikaj dyskutowania, a także tematów oraz opowieści o rzeczach negatywnych.
-    kluczem jest tu wasz uśmiech – Twoim zadaniem jest sprawić, aby na waszym spotkaniu było jak najwięcej śmiechu, zabawy i szaleństwa.
-    najlepsze tematy na rozmowę to: przygody, podróże, muzyka, hobby, ciekawe zdarzenia, poznawanie ludzi, fantazje, moda, różnice kulturowe, sposób na relaks.
-    zapamiętaj zasadę: jeżeli mówisz jedną ciekawą rzecz, to po prostu powiedziałeś coś ciekawego – jeżeli mówisz 10 ciekawych rzeczy, to Ty jesteś ciekawy.
-    dotykaj ją w rozmowie – bez dotyku nie zrobisz nic – złap ją za rękę, za ramię, weź jej dłoń i pokaż coś na niej, dotknij ją przypadkowo w plecy, ramię, nogę – niech dotyk będzie krótki i spontaniczny.
-    nigdy nie patrz w miejsce które dotykasz, zawsze staraj się patrzyć jej w oczy.
-    pamiętaj o mowie ciała – im więcej przestrzeni zajmiesz, im mniej skrępowanie usiądziesz, tym lepiej.
-    zwróć uwagę na niewerbalne znaki zainteresowania (zabawa włosami, słomką, szklanką, pierścionkami, zagryzanie warg, patrzenie na usta, itp.)
-    pokaż się jako osoba konsekwentna, zdeterminowana i skuteczna w tym co robi.
-    zwracaj uwagę na jej uśmiech, zainteresowanie, ignoruj przypuszczenia które przeczą temu co widzisz, takie jak „pewnie jej nie zainteresuję” itp.
-    śmiej się dużo i ani przez chwilę nie pozwalaj wam marudzić.

Kiedy oboje bardzo dobrze się czujecie spędzając razem czas, wymiana numerów staje się oczywista, następne spotkanie także.

Człowiek na najgłębszym poziomie zawsze motywuje się chęcią doświadczenia pozytywnych emocji i przyjemności oraz uniknięcia emocji negatywnych i bólu.
Śmiech, zabawa, szaleństwo i radość jaką ona skojarzy ze spotkaniami z Tobą, spowoduje, że nie będzie chciała z tego rezygnować.
Dodatkowo, sama będzie wewnętrznie chciała więcej tych emocji, więcej tej zabawy, poczuje więc, że chce więcej spotkań z Tobą.

Śmiej się z nią i baw - kiedy dobrze się bawicie i oboje czujecie że pozytywnie spędzacie z sobą czas, możesz w odpowiedni sposób nakierować tą relację w stronę związku lub gdziekolwiek zechcesz.

KSZTAŁTOWANIE SEKS-PRZYJAŹNI

Tutaj ważna jest pewna zasada – kiedy już stworzyłeś odpowiednią relację, w której spędzacie razem czas w szalony, zabawny i przyjemny sposób oraz poprawnie przeprowadziłeś eskalację dotyku oraz etap kwalifikacji, a ona przychodzi na następne spotkania i świetnie się ze sobą czujecie – możesz sprawić, że zostanie Twoją seks przyjaciółką.

W takich wypadkach, kobieta najczęściej będzie oczekiwała od Ciebie związku, chociaż nie zawsze. Nie masz się jej co dziwić – wreszcie natrafiła na kogoś przy kim czuje więcej szaleństwa niż zwyczajnej codziennej nudy, na kogoś przy kim ona czuje się swobodnie.
Na tym etapie kobieta NIE zrezygnuje ze znajomości z Tobą, nawet gdyby z tego miało nie być stałego związku.

Inne możliwe formy znajomości jakie pozostają, to przyjaźń, znajomi, sex-przyjaciele.
Jeżeli poprawnie przeprowadziłeś etap kwalifikacji oraz eskalacji dotyku, nie będziesz jej przyjacielem. W innym przypadku, mógłbyś usłyszeć „zostańmy przyjaciółmi”.

PIERWSZY POCAŁUNEK

Musisz pocałować dziewczynę, jeżeli macie zostać seks-przyjaciółmi. Ten pocałunek będzie bardzo kluczowy. Możesz powiedzieć „Jesteś niesamowita, patrzę na twoje usta i wyobrażam sobie jak wyglądałby pocałunek z tobą – na każdego tak działasz? Chyba jesteś zbyt atrakcyjna jak dla mnie, bo nie mogę się skupić...” – oczywiście mówisz to w formie żartu ;)
Po tym zwyczajnie ją pocałuj. Jeżeli skupiłeś się odpowiednio na eskalacji dotyku, teraz pocałunek nie będzie żadnym nagłym zwrotem akcji, tylko miłą konsekwencją spotkania.

Na drugie spotkanie kobieta zainteresowana mężczyzną idzie najczęściej z ciekawości.
Może Ci się wydawać, że po kilku spotkaniach ona może chcieć związku, albo wreszcie seksu...
Sęk w tym, że jeżeli kobieta przyjdzie na trzecie, maksimum czwarte spotkanie, znaczy że jest Tobą bardzo zainteresowana i kieruje się w stronę seksu/związku.
Ona nie przychodzi na trzecie/czwarte spotkanie „tak o”.

Siódme spotkanie to już uzależnienie ;)

Pamiętaj, że nie możesz zbyt długo czekać z seksem. I nigdy nie rozmawiaj o tym co mógłbyś zrobić, tylko rób to bez uprzedzeń. Zaskakuj.

ELEMENTY ZACHOWAŃ

Pamiętaj, że kiedy już macie pierwszą gorącą noc (lub dzień) za sobą, jest to moment w którym większość mężczyzn popełnia błędy.
Pamiętaj, że z seks-przyjaciółką nie całujesz się na kolejnych spotkaniach, nie chodzisz za rękę, nie rozdajesz buziaków, nie używasz słodkich określeń kojarzonych ze związkami, nie zwierzasz się, nie robisz nic na poważnie.

Wprowadzenie tych elementów prowadzi do zmiany tej relacji w związek.

Spędzaj z nią wesoło czas, flirtuj, śmiej się i baw, po czym nagle idź na całość np. w przebieralni w sklepie, w zaułku na spacerze, pamiętaj że im dziwniejsze i zabawnie miejsca, tym lepiej.

Pozdrawiam
F.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Źrodło: SztukaFlirtu.pl

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 50030 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:17

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Jak zrobić z niej seks-przyjaciółkę do 7 spotkania?