Wybrane artykuły

Prev Next

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10...

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań...

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Pocałujesz trzy kobiety?

To pytanie jest do Ciebie. Dokładnie Ciebie. Umiałbyś wyjść do lokalu nocnego i pocałować 3 kobiety tego samego wieczoru? Od każdej z nich wziąć numer i umówić się w ciągu jednego...

Atrakcyjność wizualna

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Na czym polega czytanie jej z oczu?

Ten aspekt flirtu nie jest zwykłym bajerem na kobietę, ale w całości opiera się na kierowaniu jej uwagi do wewnątrz i łączeniu tego z Twoją osobą (trochę psychologii). Traktuj to jako...

Jak zrobić z niej seks-przyjaciółkę do 7 spotkania?

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc zmieniać stan emocjonalny dziewczyny, który ona bezustannie kojarzy z Tobą - poprzez to co robisz i mówisz - możesz ukształtować układ emocjonalny...

sobota, 13 listopad 2010 22:49

Jak nieśmiały facet może zakręcić w głowie atrakcyjnej dziewczynie? Poznaj 4 sekretne zasady.

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(6 głosów)
Jak zdobyć kobietę będąc nieśmiałym? Jak zdobyć kobietę będąc nieśmiałym? Wingman.pl

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc - poprzez to co robisz i mówisz - zmieniać stan emocjonalny kobiety, który ona bezustannie kojarzy z Tobą, możesz kształtować układ emocjonalny relacji, jaka tworzy się między wami. Na dobrą sprawę, jest bardzo wąska grupa mężczyzn którzy regularnie uprawiają seks z najbardziej atrakcyjnymi kobietami.

Ci mężczyźni nie są w niczym lepsi od Ciebie – są tacy sami, jednak to co ich różni to fakt, że robią właściwe rzeczy we właściwym momencie i mają w tym praktyczną wprawę, podczas gdy reszta nie jest w stanie poradzić sobie z inicjacją spotkania z atrakcyjną kobietą, już nie mówiąc o przebiegu samego spotkania.

 


I. Trzymaj postawę.

Imponowanie, chęć przypodobania się, nadmierne komplementy, potrzeba wywarcia pozytywnego wrażenia, itp. to zachowania będące wyrazem postawy uległej.
Postawa uległa jest nieatrakcyjna.

Mężczyzna silny psychicznie, przekonany o swojej wartości, który zamiast narzekać, że świat jest zły, bierze na siebie wyzwania; mężczyzna który posiada w życiu interesujące go aspekty i rozwija je w wokół siebie; mężczyzna który nie zaczyna otwarcie adorować kobiety, ale rzuca jej pewne subtelne wyzwania – jest osobą atrakcyjną wewnętrznie.
Posiada bowiem silną osobowość, silna osobowość to poczucie bezpieczeństwa dla kobiety.

Po prostu nie marudź, nie narzekaj, bierz wyzwania, opowiadaj o swoich celach i o tym jak jesteś zadowolony z sukcesów ich realizacji.
Uśmiechnij się do świata.
Pokaż, że jesteś silny.


II. Twoje zachowanie względem niej.

Przede wszystkim bądź wyluzowany i pewny siebie – pokaż, że towarzystwo pięknej kobiety nie jest dla Ciebie niczym nowym, niczym krępującym i możesz czuć się przy niej komfortowo.
Bądź rozmowny – opowiadaj dużo o tym co lubisz, co sprawia Ci przyjemność, radość, opowiedz o zabawnych przygodach i spraw aby się dużo uśmiechała razem z Tobą. Nigdy nie marudź, nie narzekaj, nie krytykuj i unikaj dyskutowania, a także tematów oraz opowieści o rzeczach negatywnych.
Najlepsze tematy na rozmowę to: przygody, podróże, muzyka, hobby, ciekawe zdarzenia, poznawanie ludzi, fantazje, moda, różnice kulturowe, sposób na relaks.


Zapamiętaj zasadę:

Jeżeli mówisz jedną ciekawą rzecz, to po prostu powiedziałeś coś ciekawego – jeżeli mówisz 10 ciekawych rzeczy, to Ty jesteś ciekawy.

Jeżeli nudzi się przy Tobie raz, to po prostu okoliczności były nudne. Jeżeli nudzi się przy Tobie 3 razy, to Ty jesteś nudny.


Pokaż się jako osoba konsekwentna, zdeterminowana i skuteczna w tym co robi.

Kluczem jest wasz uśmiech – Twoim zadaniem jest sprawić, aby na waszym spotkaniu było jak najwięcej śmiechu, zabawy i szaleństwa.
Dotykaj ją w rozmowie – bez dotyku nie zrobisz nic – złap ją za rękę, za ramię, weź jej dłoń i pokaż coś na niej, dotknij ją przypadkowo w plecy, ramię, nogę – niech dotyk będzie krótki i spontaniczny.
-    nigdy nie patrz w miejsce które dotykasz, zawsze staraj się patrzyć jej w oczy.
-    pamiętaj o mowie ciała – im więcej przestrzeni zajmiesz, im mniej skrępowanie usiądziesz, tym lepiej.


III. Na co zwrócić uwagę w jej zachowaniu?


Przede wszystkim zwróć uwagę na to jak się oboje czujecie na tym spotkaniu. Człowiek na najgłębszym poziomie zawsze motywuje się chęcią doświadczenia pozytywnych emocji i przyjemności oraz uniknięcia emocji negatywnych i bólu.

Śmiech, zabawa, szaleństwo i radość jaką ona skojarzy ze spotkaniami z Tobą, spowoduje, że nie będzie chciała z tego rezygnować.
Dodatkowo, sama będzie wewnętrznie chciała więcej tych emocji, więcej tej zabawy, poczuje więc, że chce więcej spotkań z Tobą.

Zwracaj uwagę na niewerbalne znaki zainteresowania (zabawa włosami, słomką, szklanką, pierścionkami, zagryzanie warg, patrzenie na usta, itp.). Zwracaj uwagę na jej uśmiech, zainteresowanie, pytania jakie Ci zadaje, jednocześnie ignoruj przypuszczenia które przeczą temu co widzisz, takie jak „pewnie jej nie zainteresuję” itp. Śmiej się dużo i ani przez chwilę nie pozwalaj wam marudzić.

Kiedy oboje bardzo dobrze się czujecie spędzając razem czas, wymiana numerów staje się oczywista, następne spotkanie także.


IV. Twórz wyobrażenia przyszłości.

Istnieje zdecydowana różnica, pomiędzy osobą o spotkaniu z którą ona myśli w kategorii: było, spotkaliśmy się dwa razy, porozmawialiśmy; A osobą, która w tym czasie zaplanowała z nią: że pójdziemy do kina we wtorek, że za 2 tygodnie jest impreza, że za 3 dni czeka mnie niespodzianka bo przegrał ze mną zakład;

Kobieta nie zakochuje się wtedy kiedy jest przy Tobie, ale wtedy gdy leży i rozmyśla o Tobie, fantazjuje.
Plany na niedaleką od teraz przyszłość, stymulują i wzmacniają takie myśli w jej głowie.

W takich wypadkach, kobieta najczęściej będzie oczekiwała od Ciebie związku, chociaż nie zawsze. Nie masz się jej co dziwić – wreszcie natrafiła na kogoś przy kim czuje więcej szaleństwa niż zwyczajnej codziennej nudy, na kogoś przy kim ona czuje się swobodnie.

W jaki sposób masz dojść do tak swobodnej wprawy z kobietami i być w tym dobrym?
Tak jak ja. Trenuj, trenuj, trenuj. Z najlepszymi.


Pozdrawiam

F.
psychotechniki.pl

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 250593 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:18

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Jak nieśmiały facet może zakręcić w głowie atrakcyjnej dziewczynie? Poznaj 4 sekretne zasady.