Wybrane artykuły

Prev Next

Jak zrobić z niej seks-przyjaciółkę do 7 spotkania?

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc zmieniać stan emocjonalny dziewczyny, który ona bezustannie kojarzy z Tobą - poprzez to co robisz i mówisz - możesz ukształtować układ emocjonalny...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Pocałujesz trzy kobiety?

To pytanie jest do Ciebie. Dokładnie Ciebie. Umiałbyś wyjść do lokalu nocnego i pocałować 3 kobiety tego samego wieczoru? Od każdej z nich wziąć numer i umówić się w ciągu jednego...

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań...

Jak wejść w ukochaną studentkę?

To zaskakujące, jak duża grupa mężczyzn stara się zdobyć kobietę, popisując się przed nią. Zobaczyłeś ją, masz z nią nawet jakiś kontakt w towarzystwie, podoba Ci się, co robisz?

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10...

Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame

Dziś podzielę się z Tobą 5 zasadniczymi aspektami, które bez względu na okoliczności, zawsze sprawdzają się w lokalach nocnych.Możesz wyjść do klubu i sprawdzić to od razu. Trzymaj się poniższych...

Ona gra w Twoją grę

Sytuacja klasyczna – znajdujesz się w określonym miejscu i w promieniu 10 metrów widzisz grupę, w której jest kobieta która Ci się podoba – albo przynajmniej widzisz pojedynczą dziewczynę, która...

sobota, 13 listopad 2010 22:42

Izolowanie dziewczyny od grupy znajomych

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(2 głosów)

Byłeś w klubie wieczorowym. Spodobała Ci się dziewczyna, która znajdowała się w większej grupie koleżanek, znajomych.
Oczywiście, podszedłeś, przedstawiłeś się, pogadałeś z nimi swobodnie, pośmiałeś się na luzie. Pijecie razem drinki, jednak Twoim celem nie jest zabawianie się w tej grupie, interesuje Cię jedna z tych dziewczyn i zdecydowanie wolisz spędzać z nią czas, bez tej całej grupy jej znajomych.


Bo niby jak masz skupić się na właściwej dziewczynie i zbudować jakieś emocje między wami, jeżeli bawisz się w grupie, która postrzega Ciebie jako jej coraz bardziej integralną część. Można flirtować ze wszystkimi chętnymi do tego laskami, ale dość niewygodnie jest uwodzić w takich warunkach jedną, konkretną z nich.
Dlatego musisz nauczyć się izolować dziewczynę z grupy.

Izolacja przebiega na 2 poziomach, które muszą nastąpić po sobie. W ten sposób zwiększasz swoją szansę na to, że odejdziesz z tej grupy z właściwą dziewczyną i usiądziecie razem we dwoje, w zupełnie innym miejscu.

Pierwszy poziom izolacji to izolacja psychologiczna.

Innymi słowy, zaczynasz poświęcać coraz mniej uwagi, wypowiedzi, zaangażowania w stronę pojedynczych osób w grupie, a coraz większą uwagę poświęcasz konkretnej dziewczynie. Używasz przy tym kwalifikacji, np. „Ja w zasadzie cenię sobie osoby o silnej osobowości. Powiedz, jaki miałaś naturalny kolor włosów, przed zafarbowaniem?
Kwalifikacja zadziała zdecydowanie lepiej, kiedy używasz jej w grupie, ponieważ pojawia się presja żeby się dobrze pokazać, nie tylko przed Tobą, ale ramę oceniającą przybiera cała grupa.

W dalszym toku zabawy, tworzysz osobne grupki tematyczne. Możesz rzucić temat który podłapie grupa, a następnie kiedy wkręcisz ich w dyskusję, zaczniesz równolegle rozmawiać ze swoją przyszłą dziewczyną na zupełnie inny temat, który ona nota bene z chęcią podejmie, bo to jest dla niej możliwość dalszego kontaktu z Tobą na poziomie lepszym, niż mają to jej koleżanki.

Kiedy stworzysz dwie osobne grupki tematyczne, to co będzie Tobie potrzebne to izolacja fizyczna dziewczyny. Zauważ, że ważne jest kiedy będziesz zabierał dziewczynę z grupy, by grupa jej znajomych wiedziała, że jesteś OK., a nie jakimś niepewnym kolesiem. Dlatego zawsze poświęcam na początku czas grupie.

Jak izolować ją fizycznie? Na tym etapie to jest już proste.

Mówisz do liderki grupy: „słuchaj, nie będziecie miały nic przeciwko, że na kwadrans czy dwa zabiorę wam waszą koleżankę?” (wcześniej w grupie jesteś już na poziomie zabawy i flirtu ze wszystkimi). To ma bardziej przypominać stwierdzenie, niż pytanie.
Jest zgoda, bierzesz laskę która jest Twoim celem bez pytania o aprobatę (zwłaszcza mową ciała). Po prostu bierzesz ją za rękę i idziesz, bo jak spytasz najpierw informacyjnie koleżanki, one się zgodzą i zaczniesz znowu pytać tym razem ją, to odpadasz – ile osób jeszcze miałbyś zamiar poprosić?

Ewentualnie ta sama sytuacja inaczej:
Hej, trochę wyalienowałem waszą przyjaciółkę. Nie będzie wam przeszkadzało jeśli porozmawiam z nią przez parę minut?". Do celu: "Hej, potrzymaj to. Pokażę ci coś naprawdę fajnego, jeśli będziesz grzeczną dziewczynką. Chodź ze mną." Do grupy: "Będziemy tam, jakby co to przyjdźcie do nas później, zostawimy dla was wolne siedzenie.
(Trzyma jakąś Twoją rzecz np. szklankę, a Ty odchodzisz i idziesz w miejsce w którym macie usiąść, w związku z tym ona musi iść za Tobą.)

Idąc z nią przez klub zrób test na dotyk. Kiedy już będziecie siadać, usiądź aż metr od niej i poczekaj aż wznowi rozmowę. Jeśli to zrobi, to będzie znak jej zaangażowania. Kiedy wznowi rozmowę powiedz, "Zanim pokażę ci co mam ci pokazać, jestem ciekaw.. To znaczy, poznałem twoich znajomych i wydają się całkiem fajni... więc kiedy tak trochę pogadaliśmy razem, zaczynam być ciebie ciekaw. Jest coś fajnego w tobie... powiedz, poza wyglądem, jakie są twoje 3 najsilniejsze atuty?” -> kwalifikacja
Jak ona reaguje pozytywnie na kwalifikację, przysuwasz ją do siebie „nie wstydź się", albo sam przysuwasz się bliżej niej.

Inne sposoby na szybką izolację:
- Zobaczmy co dzieje się w tamtej części klubu.
- Hej, pożyczę na chwilę waszą znajomą. Będziemy tam na kanapie.
- Chcę ci pokazać coś fajnego. Chodź ze mną na sekundę.
- Hej, chyba trochę zignorowałem waszą przyjaciółkę i muszę to nadrobić. Zaraz wrócimy.
- Nie będziecie miały nic przeciwko jeśli pożyczę na chwilę waszą przyjaciółkę?
- Chcę cię przedstawić moim znajomym, chodź.
- Musisz poznać moich znajomych.
- Chodźmy po drinka.
- Okej, wstań. Teraz daj mi swoje rękę (bierzesz ją pod ramię). Teraz chodź tutaj na sekundę...
- Chodźmy do baru, zaschło mi w gardle.
- Lubię waszą przyjaciółkę. Będzie okej jeśli porozmawiam z nią przez minutkę?


Pozdrawiam

F.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źrodło: SztukaFlirtu.pl

 

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Zaawansowany
Czytaj 89356 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:19

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Izolowanie dziewczyny od grupy znajomych