Wybrane artykuły

Prev Next

Izolowanie dziewczyny od grupy znajomych

Byłeś w klubie wieczorowym. Spodobała Ci się dziewczyna, która znajdowała się w większej grupie koleżanek, znajomych. Oczywiście, podszedłeś, przedstawiłeś się, pogadałeś z nimi swobodnie, pośmiałeś się na luzie. Pijecie razem...

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame

Dziś podzielę się z Tobą 5 zasadniczymi aspektami, które bez względu na okoliczności, zawsze sprawdzają się w lokalach nocnych.Możesz wyjść do klubu i sprawdzić to od razu. Trzymaj się poniższych...

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Jak nieśmiały facet może zakręcić w głowie atrakcyjnej dziewczynie? Poznaj 4 sekretne zasady.

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc - poprzez to co robisz i mówisz - zmieniać stan emocjonalny kobiety, który ona bezustannie kojarzy z Tobą, możesz kształtować układ emocjonalny...

Atrakcyjność wizualna

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę...

Na czym polega czytanie jej z oczu?

Ten aspekt flirtu nie jest zwykłym bajerem na kobietę, ale w całości opiera się na kierowaniu jej uwagi do wewnątrz i łączeniu tego z Twoją osobą (trochę psychologii). Traktuj to jako...

czwartek, 28 lipiec 2011 15:46

Myśli o mnie, bo jestem

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(6 głosów)
Myśli o mnie Myśli o mnie Wingman.pl

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.
Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w środkach komunikacji miejskiej mijamy 150 - 400 osób dziennie.
Pomimo to, jedna osoba która nagle pojawi się w naszym świecie zaczyna przybierać na niesamowitym znaczeniu - osoba u której mamy szansę, albo przynajmniej w to wierzymy.

Sytuacja praktyczna - Michał rozpoczął kontakt z dwiema kobietami w warszawskim klubie wieczorowym, po czym do tejże grupy doszła koleżanka dziewczyn – kiedy więc dołączyłem i rozpoczęliśmy grupową konwersację przy filarze, przejąłem na siebie liderkę grupy, która może nie odpowiadała w 100% moim fantazjom, ale moje „zajęcie się nią” umożliwiło Michałowi pracę nad logistyką i dwiema jej koleżankami.
W efekcie Michał z dziewczynami zaprosili nas do boksu.
Spędziliśmy tam wszyscy resztę imprezy. Co się dzieje dalej – wróciłem do siebie, a laska przez 2 tygodnie wydzwania, pisze smsy, ma żal za brak inicjatywy kontaktu z mojej strony.
Dlaczego?
Bo taki byłem zajebisty? Bo nie ma innych fajnych kolesi w Warszawie?
Wątpię, olewałem to.
Chodzi o to, że w końcu poznała kogoś, kto jest nią seksualnie zainteresowany na poziomie, który dla kobiety oznacza akceptację wszystkiego co się dzieje i chęć posiadania faceta.
Zauważ, że ludzie mają zawsze jakieś określone otoczenie – rodzina, praca lub uczelnia, znajomi... tam wszędzie przewija się kilkadziesiąt osób, ale żadnej z nich nie ma jak nadać statusu potencjalnego partnera seksualnego, czy potencjalnej partnerki seksualnej.

"Kobiety atrakcyjne często adorowane są przez wielu mężczyzn i codziennie mają wybór" - ten mit jest w bardzo dużym stopniu społecznym przekłamaniem.

Facetom wydaje się powszechnie, że atrakcyjną kobietę trudno jest zdobyć, trudniej niż szarą myszkę.
Skąd powszechnie panujący pomysł, że łatwiej jest z brzydszymi? Chyba właśnie stąd, że facetom słabym wydaje się, że brzydsza ma mniej wymagań bo mniej ją osób chce, a "petarda" ma wymagania, bo "petardę" każdy chce, tak jakby "petarda" miała to wiedzieć i się to miało "petardzie" na życie codzienne w praktyce przekładać.
A tak naprawdę kto do niej podejdzie? Ile będzie tych osób? Większość to chojraki, nikt nie podejdzie.

Z mega atrakcyjną laską jest jak z mega przystojnym facetem. Niby każda chce przystojnego, więc będzie się laskom wydawać że tego mniej urokliwego łatwiej jakoś zdobyć, bo tego przystojnego wszystkie chcą i każda by chciała - a w praktyce niczego to nie zmienia i przystojniaki lądują u nas na kursach.

Takie jest niby założenie, że atrakcyjna laska jest adorowana. Ale rzeczywistość jest inna. Nieraz jest tylko tak, że każdy się na nią gapi i tyle. A przecież niczego jej nie brakuje.
Więc jest to stereotyp, który się przyjął. Stereotyp, często powstający subiektywnie w głowie mężczyzny bez kontaktu z taką kobietą - "bo z kimś gadała, bo 3 do niej podeszło i się odbili, bo pewnie ma kogoś" i tym podobne iluzje.

Kiedy kobieta zobaczy, że ma u Ciebie szanse, sama chce Cię zdobywać.
Wtedy gdy chce rozmawiać, bo jest wolna, ma potrzeby, jest zainteresowana, ma okazję.
Więc najpierw z nią porozmawiaj 10 minut i zwróć uwagę, czy ona w ogóle jest zainteresowana rozmową z Tobą.
Jeżeli tak, reszta się zgadza.

To o czym mówimy, to siła zaistnienia w jej rzeczywistości.
Za sam ten fakt, masz +100 punktów do seksualności w jej myśleniu. To tak jakbyś nagle Ty na domówce poznał atrakcyjną dziewczynę, która jest Tobą zainteresowana – czujesz tą moc z jaką o takiej dziewczynie byś rozmyślał?
Powiem Ci jeszcze więcej.
Wyobraź sobie, że na domówce jest 10 lasek o skali urody od 8 do 10 w Twoim mniemaniu, ale tylko jedna z nich wyraźnie od godziny daje Ci wszelkie znaki zainteresowania – tu Cię chwyci za kolanko przechodząc, tu dotknie wstając, tu spojrzy, tu pobawi się dłonią po dekolcie naprzeciwko Ciebie i ona ma 8/10.
Wychodzisz do kibla i wracasz.
Koło której z nich wolisz usiąść?

To samo dzieje się w lokalu nocnym.
"Owszem, fajnych kolesi jest tysiąc dokoła. Ale TEN gada ze mną..."

Pozdrawiam
Daniel (F.)
psychotechniki.pl

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 54567 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:10
Więcej z tej kategorii: « Ona gra w Twoją grę

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Myśli o mnie, bo jestem