Wybrane artykuły

Prev Next

Jak powinna wyglądać randka?

Masa mężczyzn umawia się z dziewczyną na randkę, ale w praktyce popełnia rażące błędy, które w efekcie odpychają kobietę, zamiast ją przyciągnąć.

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Myśli o mnie, bo jestem

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w...

Izolowanie dziewczyny od grupy znajomych

Byłeś w klubie wieczorowym. Spodobała Ci się dziewczyna, która znajdowała się w większej grupie koleżanek, znajomych. Oczywiście, podszedłeś, przedstawiłeś się, pogadałeś z nimi swobodnie, pośmiałeś się na luzie. Pijecie razem...

Zdobywanie kobiet modelem progresji emocjonalnej

Pamięć emocjonalnaSposób w jaki jesteś postrzegany przez kobietę która Ci się podoba, wynika bezpośrednio z tego, co ona pamięta na Twój temat. Innymi słowy, poprzez swoje zachowania (właściwe lub niewłaściwe)...

Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?

W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się...

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Jak wejść w ukochaną studentkę?

To zaskakujące, jak duża grupa mężczyzn stara się zdobyć kobietę, popisując się przed nią. Zobaczyłeś ją, masz z nią nawet jakiś kontakt w towarzystwie, podoba Ci się, co robisz?

środa, 29 czerwiec 2011 16:56

Ona gra w Twoją grę

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(5 głosów)
Naturalne interakcje Naturalne interakcje Wingman.pl

Sytuacja klasyczna – znajdujesz się w określonym miejscu i w promieniu 10 metrów widzisz grupę, w której jest kobieta która Ci się podoba – albo przynajmniej widzisz pojedynczą dziewczynę, która bardzo mocno Ci się podoba.

Co masz zrobić? Oczywiście – podejść i zacząć kontakt. Tyle że co dalej?

Podczas tworzenia nowej relacji między ludźmi, zachodzą pewne procesy poznawcze w wyniku których kategoryzujemy, oceniamy, wystawiamy opinię, poznajemy drugą osobę. Często wynika to z interesowności.

Zazwyczaj, takie kategoryzowanie odbywa się szybko i oględnie:
•    jeżeli podchodzisz do mnie znaczy, że coś chcesz;
•    jeżeli ja podchodzę z czymś do ciebie znaczy, że ja coś od ciebie chcę;

Drugi model bazuje na bezinteresowności.
Wtedy gdy dwie osoby poznają się na płaszczyźnie wynikającej z okoliczności zewnętrznych - np. wspólne miejsce pracy, wspólne zajęcia na uczelni lub jakakolwiek przypadkowa sytuacja, w której wzajemne poznanie się nie wynikało z bezpośredniej chęci konkretnej osoby, a było podyktowane sytuacją.

O ile w wypadku pierwszego modelu uzasadnieniem interakcji jest fakt podejścia do dziewczyny, o tyle w wypadku drugiego uzasadnieniem całej sytuacji jest czynnik zewnętrzny.
Wówczas możemy powiedzieć, że osoby te poznają się na neutralnym podłożu, niepodyktowanym celowością.
Interakcje tego typu są łatwiejsze dla osób które zaczynają swoją przygodę z uwodzeniem. Przede wszystkim wzajemne zaangażowanie w interakcję jest większe, mniej zdystansowane.

Wyobraź sobie, że podchodzi do Ciebie fajna laska i zagaduje, przysiada się.
Rozmawiacie, mimo że nic od niej nie chciałeś.
Takie rozwiązanie jest wygodne dla osób, które na co dzień są mniej bezpośrednie.
Kiedy Twój znajomy rozmawia z grupą kobiet, podejdź, przybij mu piątkę i powiedz parę słów, po czym odejdź.
Kiedy on zatrzyma Ciebie mówiąc: "zaczekaj... to są moje koleżanki." - dołączysz do rozmowy z ukierunkowanego neutralnie podłoża.

Im bardziej zwyczajnie podrywasz, tym lepiej ten flirt wychodzi.
Ludzie czasem starają się robić magiczne rzeczy, ekstremalne rozpoczęcia kontaktów, stosować niezwykły sposób rozmawiania – a prawda jest taka, że im bardziej robisz to „niezwykle”, tym mniej naturalnie to wygląda z jej perspektywy.
Ona ma określone wyobrażenia sytuacji, do których się przyzwyczaiła. Fajnie jest zrobić z nią coś nowego, ale nie możesz od razu być kimś z totalnie innej bajki – jeżeli będziesz koniecznie chciał poderwać ją w autobusie,  pokazując przed nią jaki Ty jesteś odważny kozak, bo nie rusza Cię fakt że 30 osób patrzy, słyszy i ocenia – to może powinien ruszyć Cię fakt, że ona w takiej sytuacji wcale nie musi się czuć dobrze?

Kiedyś zastanawialiśmy się, jakby to było gdyby młody Bruce Willis przysiadł się w ogródku piwnym do stolika z laskami i zapytał o ogień.
Zastanawialiśmy się jak można przysiąść się do drugiej osoby, poznać ją, jednocześnie komunikując, że cały czas nic nie chcesz.
Celem było to, aby wchodzić w interakcje z kobietami na neutralnych podłożach, gdzie uzasadnieniem wspólnej rozmowy jest niekoniecznie fakt, że chodziło o podryw.

Niemniej jednak nie tędy droga – ona lubi być podrywana i nie musisz udawać, że ona nie robi na Tobie wrażenia. Całościowo chodzi o to, że to ona będzie grała w Twoją grę.

Jeżeli zaczynasz kontakt w klubie nocnym i z miejsca zakładasz, że musisz iść i udowodnić swoją wartość, pokazać się jaki jesteś super – to one zauważą, że starasz się przypodobać i zaczną stawiać Ci wyzwania.

Jeżeli zaczynasz kontakt na luzie i traktujesz je z poziomu selekcjonera, który ma jakieś wymagania, a póki co po prostu z nimi rozmawiasz – interakcja biegnie zdecydowanie łatwiej. One ciągle grają w Twoją grę, z tą różnicą, że Ty przyszedłeś z innymi zasadami swojej gry.

Problem facetów leży w tym, że zbyt szybko stają się łatwo osiągalni dla lasek. Nawet jeżeli widzisz, że ona się Tobą ekscytuje, wypytuje skąd jesteś, co lubisz, dotyka Cię w trakcie rozmowy, stresuje się delikatnie – nie pakuj się od razu w odwzajemnianie wszystkiego myśląc, że już ją zdobyłeś.

Daj jej przez pewien czas chełpić się myślą „on jest fajny, koniecznie muszę go mieć”. Jeżeli rzucisz się jej na szyję od razu po tym jak zauważysz, że ona na Ciebie leci – to zniszczysz te emocje, ona już nie będzie miała w głowie „koniecznie muszę go mieć”, zamiast tego zda sobie sprawę, że jesteś łatwy i już cała bajka z flirtem minęła. Już wszystko rozstrzygnięte.
A gdzie emocje, gdzie zabawa? Gdzie wyzwanie? Gdzie zdobywanie faceta?

Odbierasz jej wszystko co najlepsze kiedy ona zaczyna się mocniej Tobą interesować, a potem dziwisz się, że to zainteresowanie spada.
„O co chodzi, była taka zainteresowana, ja to tylko odwzajemniłem i ona przestała?”
Jeżeli ona poczuje, że owinęła sobie Ciebie wokół palca po 5 minutach czy 5 godzinach – stracisz ją bezpowrotnie.

Kiedy widzisz, że zainteresowała się Tobą mocniej, znaczy to, że ma w głowie „chcę go mieć, chcę go teraz”. Nie możesz jej tego zbyt szybko dać. Ona chce tak myśleć o facecie, chce tak się czuć, fantazjuje o takim, o którym by tak myślała.

Twoim celem jest zachować jak najdłużej wszystkie jej obawy i nadzieje o tym, co może być między wami.

Pozdrawiam
Daniel (F.)
SztukaUwodzenia.com

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 84735 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:12

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Ona gra w Twoją grę