Wybrane artykuły

Prev Next

Na czym polega czytanie jej z oczu?

Ten aspekt flirtu nie jest zwykłym bajerem na kobietę, ale w całości opiera się na kierowaniu jej uwagi do wewnątrz i łączeniu tego z Twoją osobą (trochę psychologii). Traktuj to jako...

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań...

Jak powinna wyglądać randka?

Masa mężczyzn umawia się z dziewczyną na randkę, ale w praktyce popełnia rażące błędy, które w efekcie odpychają kobietę, zamiast ją przyciągnąć.

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10...

Atrakcyjność wizualna

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę...

Pocałujesz trzy kobiety?

To pytanie jest do Ciebie. Dokładnie Ciebie. Umiałbyś wyjść do lokalu nocnego i pocałować 3 kobiety tego samego wieczoru? Od każdej z nich wziąć numer i umówić się w ciągu jednego...

Jak tworzyć szybkie połączenie emocjonalne z kobietą?

Fakt tego, że ona chce Ciebie blisko siebie (mentalnie / fizycznie), fakt tego że jesteś w jej myślach, fakt tego że ona ma ochotę na seks z Tobą, wynika z...

Myśl za siebie

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym skąd się biorą zasady?Wyobraź sobie, że kształtujesz jednostkę społeczną. Jednostka musi spełniać pewne określone założenia. Dziecko się rodzi i od początku jest uczone podążać za...

wtorek, 10 maj 2011 15:41

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(8 głosów)
Jak rozpoznać, że kobieta Cię zdradza Jak rozpoznać, że kobieta Cię zdradza Wingman.pl

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się nad wiernością swojej kobiety. Z wiedzą z tego artykułu z pewnością możesz mu pomóc.

Teraz posłuchaj od podstaw.

Kobiety zasadniczo dzielimy pod tym względem na 2 rodzaje: te, które bawią się niegrzecznie bo takie są z osobowości oraz te, które są wierne tak długo, jak wszystko wydaje im się imprezą z bajki wziętą.
Nie ma opcji pośrednich, pośrednie opcje w tym przypadku nie istnieją.
Sam pamiętam jak obudziłem się w łóżku na stancji u laski, którą poznałem poprzedzającej poranek nocy w klubie wieczorowym – przytulona do mnie po uprzednim mlecznym wypełnieniu prezerwatyw odebrała telefon od swojego chłopaka, mówiąc coś na zasadzie „tak misiu, tęsknię za tobą, nie mogę już doczekać się aż się zobaczymy w końcu”.
Dlaczego z nim była? Sama do końca nie umiała powiedzieć – po prostu, z przyzwyczajenia, wolała z nim być niż być sama, ale wiedziała że nie jest to czymś co naprawdę chciałaby przeżywać.

Tak czy inaczej, kobiety-imprezówy występują statystycznie rzadziej, niż kobiety które z założenia nastawione są na związek i chcą, aby był udany.
Jeżeli zdradziła Cię kobieta prawdopodobnie czegoś jej wewnętrznie między Tobą, a nią przez dłuższy czas zabrakło. Dopiero wtedy pojawia się potrzeba. Wtedy pojawia się uświadomienie sobie, że czegoś jej brakuje, że coś chciałby mieć i bardzo łatwo może pojawić się ktoś, kto może jej dać to, czego nie ma od Ciebie.
Kobieta wchodzi w kontakt z mężczyznami atrakcyjnymi wiele razy każdego tygodnia, dlatego nie od możliwości nawiązania kontaktu zależy czy Cię zdradzi, a od tego co jest lub czego nie ma między wami.
Bez zaistnienia deficytu na coś w jej życiu, nie zaistnieje motywacja by to mieć.
Dla przykładu – zdrada często pojawia się w przypadku związku utrzymywanego jakiś czas na odległość, w przypadku sytuacji z poważną kłótnią lub poczuciem odrzucenia. Ale oczywiście nie są to jedyne możliwe sytuacje.
Sęk polega na tym, że w dominującej większości przypadków zdradę można rozpoznać po zachowaniu kobiety w zwyczajnych sytuacjach. Teraz słowo wyjaśnienia – różne osoby w różny sposób definiują sobie zdradę. Dla jedynych to spotkania, dla innych flirt, dla innych pocałunek, dla innych seks, a dla innych dopiero emocjonalne zaangażowanie. Nie moim celem jest tutaj oceniać.
Dam Ci moją definicję – jeżeli ona nie robi nic z innym kolesiem bo ma racjonalną zasadę, że jest z Tobą – i to jedyne co ja powstrzymuje przed kontaktem zmysłowym z kimś na kogo ma ochotę – trudno pisać o jakiś uczuciach i wierności. Skoro ona czuje, że chce, fantazjuje w jaki sposób by z nim chciała – a potem stwierdza, "ale nie, bo jestem z nim" – dla mnie ma to nader niską wartość, ta cała sztuczna „wierność”.

Dlatego nie sam pocałunek, czy seks z nowym facetem decyduje o jej wierności, ale całe zachowanie dokoła poprzedzające taki ewentualny akt.
Moja znajoma poznała w klubie faceta, z którym się umawia biorąc koleżankę do swojego pokoju, po to „żeby on nie myślał, że ja coś do niego mam” – mimo to, zaprasza go, czeka na sms, emocjonuje się kiedy on się dłuższy czas dnia nie odzywa, ostatnio poszła do niego coś wspólnie z nim gotować.
I to jest tylko kolega?
Ja tak na kolegów nie reaguję, Ty reagujesz? Emocjonujesz się, bo kumpel przez już 10 godzin nie napisał Ci sms co u niego?
Nie, więc ich relacja musi być ponad koleżeńska. Choć faktem jest, że jej facet ostro na to zasłużył sposobem, w jaki ją postrzega i traktuje.

OK., poniżej daję Ci listę szybko rozpoznawalnych zachowań u kobiety, na które warto zwrócić uwagę:
•    nagły rzadszy seks, inicjowany z jej strony;
•    jakieś telefony od kolegów, którzy nigdy wcześniej nie dzwonili;
•    kilkukrotne prowadzenie rozmów w osobnych pomieszczeniach, w łazience lub odchodzenie na bok pod pretekstem prywatności;
•    tłumaczenie towarzyskich rozmów o niczym, trwających >15 minut jakimiś sprawami koleżanki;
•    częstsze wychodzenie na balety „potańczyć”, na których wszystkie koleżanki z którymi wychodzi wpadają w jakieś romansowe intrygi, ale Twoja dziewczyna zawsze w tych opowieściach tylko tańczy;
•    pozytywny odbiór koleżanek, które robią swoich facetów w balona;
•    częstsze smsy, rozmowy, telefon na czerwonej linii;
•    diametralny wzrost czasu i ilości spotkań „z koleżankami”;
•    mniejsza chęć na przytulanie, pocałunki, intymne imprezy lub nawet zwykły seks;
•    częstsze zamyślanie się bez powodu;
•    mniejsze pochłonięcie waszymi osobami, odzwierciedlające się wcześniej w planowaniu wspólnych rzeczy, entuzjazmie wobec nich, wyczekiwaniu na nie;
•    spadek zaangażowania tłumaczony czymś, co nie powinno mieć wpływu na was;
•    Twoje poczucie znikąd, że coś jest nie tak;
•    spadek częstości chodzenia za rękę / pod rękę (z jej inicjatywy);
•    częstsze niż dawniej nie odbieranie telefonów w danych momentach;
•    zwiększona ilość powodów do niespotykania się w danej chwili;
•    wyraźny komunikat, że masz jej nie odwiedzać, w sytuacji w której lekko podpita jest na imprezie domowej u siebie, a za powód podaje Tobie rzeczy totalnie niedorzeczne, argumentując że wyjdzie na klatkę jak bardzo chcesz albo przyjdzie na moment do Ciebie, ale najlepiej abyś odpuścił sprawę;
•    częste imprezy w jej gronie znajomych, na których jako jej facet nie jesteś mile widziany (jakkolwiek jest to tłumaczone);
•    brak "tego czegoś" w ujęciu emocjonalnym, który Ciebie drażni, a dla niej jest OK.;

Ta lista oczywiście się na tym nie kończy. Są to jednak uniwersalne, szybko zauważalne aspekty.
Mało która kobieta jest na tyle asertywna, żeby powiedzieć Ci wprost co uważa i co się dzieje – wiele z nich do samego końca będzie iść w zaparte.

Dodać należy do tego fakt, że „małpa nie puści się jednej gałęzi, dopóki nie złapie się drugiej” – kobieta najczęściej nie skończy jednego związku, zanim nie pojawi się realny rozwój sytuacji w kierunku drugiego.

Zachowania z wyżej wymienionej listy należy traktować grupowo – tj. nie w postaci pojedynczego zachowania, które wystąpiło raz czy dwa – bo to byłaby totalna głupota. Dopiero jeżeli zauważysz kilka z nich, regularnie się powtarzających lub istniejących przez rozległą ilość dni – należy zwrócić na nie uwagę i zapalić czerwone światło.

Wyprzedzę jednocześnie pytania, jakie z pewnością od Was padną – powyższy post nie jest jakimś kodeksem ostatecznym.
Nie jestem w stanie stwierdzić, czy Twoja kobieta Cię zdradza, bo są to sytuacje i okoliczności nader zindywidualizowane – dlatego wyprzedzam wszystkie maile. Nie zdawaj nam pytań czy Twoja kobieta Cię zdradza, jeśli teraz nagle widzisz, że dzieje się to czy tamto – tego nikt nie oceni z gwarancją 100%.

Powyższy artykuł służy po to, byś sam wiedział kiedy możesz czuć się swobodnie w tej kwestii, a kiedy zapalić sobie czerwoną lampkę i zwrócić uwagę na zachowania, na siebie, na nią – i się zastanowić w pełni świadomości.


Pozdrawiam
Daniel (F.)
SztukaUwodzenia

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 77546 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:12

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?