Wybrane artykuły

Prev Next

Atrakcyjność wizualna

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę...

Izolowanie dziewczyny od grupy znajomych

Byłeś w klubie wieczorowym. Spodobała Ci się dziewczyna, która znajdowała się w większej grupie koleżanek, znajomych. Oczywiście, podszedłeś, przedstawiłeś się, pogadałeś z nimi swobodnie, pośmiałeś się na luzie. Pijecie razem...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?

W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się...

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10...

Myśli o mnie, bo jestem

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w...

Jak nieśmiały facet może zakręcić w głowie atrakcyjnej dziewczynie? Poznaj 4 sekretne zasady.

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc - poprzez to co robisz i mówisz - zmieniać stan emocjonalny kobiety, który ona bezustannie kojarzy z Tobą, możesz kształtować układ emocjonalny...

Jak powinna wyglądać randka?

Masa mężczyzn umawia się z dziewczyną na randkę, ale w praktyce popełnia rażące błędy, które w efekcie odpychają kobietę, zamiast ją przyciągnąć.

wtorek, 10 maj 2011 15:41

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(8 głosów)
Jak rozpoznać, że kobieta Cię zdradza Jak rozpoznać, że kobieta Cię zdradza Wingman.pl

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się nad wiernością swojej kobiety. Z wiedzą z tego artykułu z pewnością możesz mu pomóc.

Teraz posłuchaj od podstaw.

Kobiety zasadniczo dzielimy pod tym względem na 2 rodzaje: te, które bawią się niegrzecznie bo takie są z osobowości oraz te, które są wierne tak długo, jak wszystko wydaje im się imprezą z bajki wziętą.
Nie ma opcji pośrednich, pośrednie opcje w tym przypadku nie istnieją.
Sam pamiętam jak obudziłem się w łóżku na stancji u laski, którą poznałem poprzedzającej poranek nocy w klubie wieczorowym – przytulona do mnie po uprzednim mlecznym wypełnieniu prezerwatyw odebrała telefon od swojego chłopaka, mówiąc coś na zasadzie „tak misiu, tęsknię za tobą, nie mogę już doczekać się aż się zobaczymy w końcu”.
Dlaczego z nim była? Sama do końca nie umiała powiedzieć – po prostu, z przyzwyczajenia, wolała z nim być niż być sama, ale wiedziała że nie jest to czymś co naprawdę chciałaby przeżywać.

Tak czy inaczej, kobiety-imprezówy występują statystycznie rzadziej, niż kobiety które z założenia nastawione są na związek i chcą, aby był udany.
Jeżeli zdradziła Cię kobieta prawdopodobnie czegoś jej wewnętrznie między Tobą, a nią przez dłuższy czas zabrakło. Dopiero wtedy pojawia się potrzeba. Wtedy pojawia się uświadomienie sobie, że czegoś jej brakuje, że coś chciałby mieć i bardzo łatwo może pojawić się ktoś, kto może jej dać to, czego nie ma od Ciebie.
Kobieta wchodzi w kontakt z mężczyznami atrakcyjnymi wiele razy każdego tygodnia, dlatego nie od możliwości nawiązania kontaktu zależy czy Cię zdradzi, a od tego co jest lub czego nie ma między wami.
Bez zaistnienia deficytu na coś w jej życiu, nie zaistnieje motywacja by to mieć.
Dla przykładu – zdrada często pojawia się w przypadku związku utrzymywanego jakiś czas na odległość, w przypadku sytuacji z poważną kłótnią lub poczuciem odrzucenia. Ale oczywiście nie są to jedyne możliwe sytuacje.
Sęk polega na tym, że w dominującej większości przypadków zdradę można rozpoznać po zachowaniu kobiety w zwyczajnych sytuacjach. Teraz słowo wyjaśnienia – różne osoby w różny sposób definiują sobie zdradę. Dla jedynych to spotkania, dla innych flirt, dla innych pocałunek, dla innych seks, a dla innych dopiero emocjonalne zaangażowanie. Nie moim celem jest tutaj oceniać.
Dam Ci moją definicję – jeżeli ona nie robi nic z innym kolesiem bo ma racjonalną zasadę, że jest z Tobą – i to jedyne co ja powstrzymuje przed kontaktem zmysłowym z kimś na kogo ma ochotę – trudno pisać o jakiś uczuciach i wierności. Skoro ona czuje, że chce, fantazjuje w jaki sposób by z nim chciała – a potem stwierdza, "ale nie, bo jestem z nim" – dla mnie ma to nader niską wartość, ta cała sztuczna „wierność”.

Dlatego nie sam pocałunek, czy seks z nowym facetem decyduje o jej wierności, ale całe zachowanie dokoła poprzedzające taki ewentualny akt.
Moja znajoma poznała w klubie faceta, z którym się umawia biorąc koleżankę do swojego pokoju, po to „żeby on nie myślał, że ja coś do niego mam” – mimo to, zaprasza go, czeka na sms, emocjonuje się kiedy on się dłuższy czas dnia nie odzywa, ostatnio poszła do niego coś wspólnie z nim gotować.
I to jest tylko kolega?
Ja tak na kolegów nie reaguję, Ty reagujesz? Emocjonujesz się, bo kumpel przez już 10 godzin nie napisał Ci sms co u niego?
Nie, więc ich relacja musi być ponad koleżeńska. Choć faktem jest, że jej facet ostro na to zasłużył sposobem, w jaki ją postrzega i traktuje.

OK., poniżej daję Ci listę szybko rozpoznawalnych zachowań u kobiety, na które warto zwrócić uwagę:
•    nagły rzadszy seks, inicjowany z jej strony;
•    jakieś telefony od kolegów, którzy nigdy wcześniej nie dzwonili;
•    kilkukrotne prowadzenie rozmów w osobnych pomieszczeniach, w łazience lub odchodzenie na bok pod pretekstem prywatności;
•    tłumaczenie towarzyskich rozmów o niczym, trwających >15 minut jakimiś sprawami koleżanki;
•    częstsze wychodzenie na balety „potańczyć”, na których wszystkie koleżanki z którymi wychodzi wpadają w jakieś romansowe intrygi, ale Twoja dziewczyna zawsze w tych opowieściach tylko tańczy;
•    pozytywny odbiór koleżanek, które robią swoich facetów w balona;
•    częstsze smsy, rozmowy, telefon na czerwonej linii;
•    diametralny wzrost czasu i ilości spotkań „z koleżankami”;
•    mniejsza chęć na przytulanie, pocałunki, intymne imprezy lub nawet zwykły seks;
•    częstsze zamyślanie się bez powodu;
•    mniejsze pochłonięcie waszymi osobami, odzwierciedlające się wcześniej w planowaniu wspólnych rzeczy, entuzjazmie wobec nich, wyczekiwaniu na nie;
•    spadek zaangażowania tłumaczony czymś, co nie powinno mieć wpływu na was;
•    Twoje poczucie znikąd, że coś jest nie tak;
•    spadek częstości chodzenia za rękę / pod rękę (z jej inicjatywy);
•    częstsze niż dawniej nie odbieranie telefonów w danych momentach;
•    zwiększona ilość powodów do niespotykania się w danej chwili;
•    wyraźny komunikat, że masz jej nie odwiedzać, w sytuacji w której lekko podpita jest na imprezie domowej u siebie, a za powód podaje Tobie rzeczy totalnie niedorzeczne, argumentując że wyjdzie na klatkę jak bardzo chcesz albo przyjdzie na moment do Ciebie, ale najlepiej abyś odpuścił sprawę;
•    częste imprezy w jej gronie znajomych, na których jako jej facet nie jesteś mile widziany (jakkolwiek jest to tłumaczone);
•    brak "tego czegoś" w ujęciu emocjonalnym, który Ciebie drażni, a dla niej jest OK.;

Ta lista oczywiście się na tym nie kończy. Są to jednak uniwersalne, szybko zauważalne aspekty.
Mało która kobieta jest na tyle asertywna, żeby powiedzieć Ci wprost co uważa i co się dzieje – wiele z nich do samego końca będzie iść w zaparte.

Dodać należy do tego fakt, że „małpa nie puści się jednej gałęzi, dopóki nie złapie się drugiej” – kobieta najczęściej nie skończy jednego związku, zanim nie pojawi się realny rozwój sytuacji w kierunku drugiego.

Zachowania z wyżej wymienionej listy należy traktować grupowo – tj. nie w postaci pojedynczego zachowania, które wystąpiło raz czy dwa – bo to byłaby totalna głupota. Dopiero jeżeli zauważysz kilka z nich, regularnie się powtarzających lub istniejących przez rozległą ilość dni – należy zwrócić na nie uwagę i zapalić czerwone światło.

Wyprzedzę jednocześnie pytania, jakie z pewnością od Was padną – powyższy post nie jest jakimś kodeksem ostatecznym.
Nie jestem w stanie stwierdzić, czy Twoja kobieta Cię zdradza, bo są to sytuacje i okoliczności nader zindywidualizowane – dlatego wyprzedzam wszystkie maile. Nie zdawaj nam pytań czy Twoja kobieta Cię zdradza, jeśli teraz nagle widzisz, że dzieje się to czy tamto – tego nikt nie oceni z gwarancją 100%.

Powyższy artykuł służy po to, byś sam wiedział kiedy możesz czuć się swobodnie w tej kwestii, a kiedy zapalić sobie czerwoną lampkę i zwrócić uwagę na zachowania, na siebie, na nią – i się zastanowić w pełni świadomości.


Pozdrawiam
Daniel (F.)
SztukaUwodzenia

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 80126 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:12

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?