Wybrane artykuły

Prev Next

Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame

Dziś podzielę się z Tobą 5 zasadniczymi aspektami, które bez względu na okoliczności, zawsze sprawdzają się w lokalach nocnych.Możesz wyjść do klubu i sprawdzić to od razu. Trzymaj się poniższych...

Zdobywanie kobiet modelem progresji emocjonalnej

Pamięć emocjonalnaSposób w jaki jesteś postrzegany przez kobietę która Ci się podoba, wynika bezpośrednio z tego, co ona pamięta na Twój temat. Innymi słowy, poprzez swoje zachowania (właściwe lub niewłaściwe)...

Psychologia uwodzenia kobiet. Twój wygląd.

Uwodzenie kobiet (oraz uwodzenie mężczyzn nota bene) ma w zasadzie jeden czynnik wyjściowy – jest nim Twój wygląd.Wygląd każdej kobiety oraz każdego mężczyzny możemy ocenić w skali 1-10, gdzie 10...

Jak nieśmiały facet może zakręcić w głowie atrakcyjnej dziewczynie? Poznaj 4 sekretne zasady.

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc - poprzez to co robisz i mówisz - zmieniać stan emocjonalny kobiety, który ona bezustannie kojarzy z Tobą, możesz kształtować układ emocjonalny...

Jak tworzyć szybkie połączenie emocjonalne z kobietą?

Fakt tego, że ona chce Ciebie blisko siebie (mentalnie / fizycznie), fakt tego że jesteś w jej myślach, fakt tego że ona ma ochotę na seks z Tobą, wynika z...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań...

Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?

W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się...

środa, 20 kwiecień 2011 16:45

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(5 głosów)
Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze Wingman.pl

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.
Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu, postrzeganiu i reagowaniu na nią - nie przydadzą Ci się.

Twoje życie, znajomi, wyjazdy, hobby, cała Twoja osobowość, Twoje doświadczenie i charakter, tworzą pewną wartość na którą masz wpływ, z której jesteś zadowolony lub nie.
Ale jest też pewna wartość seksualna Twojej osoby, która bierze się znikąd – jest ot tak, poruszasz się po tym świecie w postaci, która jest seksualnie atrakcyjna dla naprawdę wielu kobiet jakie mijasz na ulicy, jeśli nie większości – i nie jest to żadną Twoją zasługą.
Umiesz ocenić która dziewczyna jest bardzo ładna, która jest OK., której byś nie dotknął, ale prawda jest taka, że większości kobiet, które mijasz w swoim ulubionym zakresie wiekowym (pomijając skrajności), nie wygoniłbyś spod kołdry.

Jeżeli jesteś mężczyzną heteroseksualnym, nie dostrzegasz w sobie seksualnego piękna, a w niej tak, w związku z czym z miejsca nie widzisz potencjału własnej wartości, tej wynikającej znikąd.
To działa w obie strony.
Pamiętam jak dziś sytuację w warszawskim klubie wieczorowym, kiedy w łazience rozmawiają 2 laski między sobą i jedna z nich stwierdza, że ta koszulka fajnie na niej leży, że fajny zakup zrobiła, że wreszcie się sobie podoba i ma odwagę zaczepiać facetów wzrokiem... patrzę na twarz, patrzę na ciało... laska z poziomem atrakcyjności 9/10.
Kobieta na ogół nie zdaje sobie sprawy ze swojej atrakcyjności, wbrew temu co mężczyźni powszechnie uważają i powtarzają między sobą.
Podobnie jak przystojny facet często nawet nie wie że jest przystojny, nie umie tego sam ocenić, ponieważ seksualnie sam na siebie nie działa. Musiałby chociaż na chwilę stać się kobietą, żeby zrozumieć jak działa na przeciwną płeć samą swoją egzystencją.

Kobiety pragną seksu na tym samym poziomie co mężczyźni, jeśli nie bardziej. Nie oznacza to jednak, że laski zaczną biegać z cyckami na wierzchu i gwałcić facetów po ciemnych zakątkach.
Po pierwsze, społeczeństwo skonstruowane zostało w taki sposób, że kobieta musi skrywać się ze swoją seksualnością. Jeżeli facet na domowej imprezie zaliczy 5 lasek, to jest playboy. Jeżeli dziewczyna na domówce zrobi to z 5, jest dziwką. Skrajnie niesprawiedliwe, prawda?
Ona ma takie same zachcianki seksualne jak Ty, tylko obnoszenie się z nimi wobec świata zewnętrznego jest odmienne, bo taką mamy kulturę.
Ona będąc "niedostępna" cieleśnie przez pierwszą randkę myśli, że to podnosi jej wartość w Twoich oczach, bo inaczej wyszłaby na łatwą i pomyślałbyś sobie o niej źle!
Kiedy więc udaje niedostępną lub mało zainteresowaną, a wszystkie znaki na niebie i na ziemi mówią inaczej, tak naprawdę jest to jej flirt, jej sposób na Ciebie, w który ona wierzy – Ty odchodzisz z nią od baru, zamówiliście napoje, wskazujesz na pusty stolik przy barze i chcesz na moment z nią tam usiąść (izolacja), ona machnie oczętami i powie Tobie „tu chcesz siadać, nie możemy od razu wrócić do nich?”, a w myśli „jest! - chyba mam go na haczyku!”.

Wewnętrzne postrzeganie
Najzabawniejsze jest, że kiedy Ty myślisz że ją wyrwałeś, ona w swojej głowie myśli, że to ona wyrwała Ciebie.
Ty podchodzisz i zaczynasz kontakt, ona chwilę potem kombinuje jak Cię wyrwać. Poznaliście się, w mniemaniu jej i jej koleżanek to ona sobie wyrwała faceta. Skończyło się seksem tej samej nocy? W jej myśleniu to ona sobie poznała gościa i go bzyknęła.
A to że to Ty podszedłeś i zagadałeś jest kompletnie nieistotne. W jej mniemaniu ona to sprowokowała.
Pamiętam niejednokrotną sytuację ze szkolenia - kiedy kursant podchodzi do dziewczyny w klubie wieczorowym i rozpoczyna kontakt, a 3 minuty później ucieka, bo nie wie jak to poprowadzić, bo dopiero zaczyna się uczyć.
Wiesz co najczęściej ma w głowie taka dziewczyna?
Że spodobała mu się, bo podszedł i zagadał. I że musiała coś ewidentnie spieprzyć, skoro 3 minuty później już odchodzi i nie kontynuuje tego.
Jeżeli spotykam się z dziewczyną i nagle przestanę, ona pomyśli że mnie sobą nie zainteresowała.
Jeżeli spotykamy się nadal, jej wydaje się, że widocznie umiała mnie sobą zainteresować.
Im więcej wiesz, im więcej masz z kobietami doświadczenia, tym łatwiej jest Tobie z tą wiedzą iść na nową randkę, spotkanie albo poznać kobietę w określonym miejscu wiedząc, że to ona w swojej głowie stara się przed środowiskiem zewnętrznym (Tobą) dobrze wypaść.

Pozdrawiam
Daniel (F.)

 

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 166597 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:13

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze