Wybrane artykuły

Prev Next

Jak powinna wyglądać randka?

Masa mężczyzn umawia się z dziewczyną na randkę, ale w praktyce popełnia rażące błędy, które w efekcie odpychają kobietę, zamiast ją przyciągnąć.

Pocałujesz trzy kobiety?

To pytanie jest do Ciebie. Dokładnie Ciebie. Umiałbyś wyjść do lokalu nocnego i pocałować 3 kobiety tego samego wieczoru? Od każdej z nich wziąć numer i umówić się w ciągu jednego...

Na czym polega czytanie jej z oczu?

Ten aspekt flirtu nie jest zwykłym bajerem na kobietę, ale w całości opiera się na kierowaniu jej uwagi do wewnątrz i łączeniu tego z Twoją osobą (trochę psychologii). Traktuj to jako...

Jak nieśmiały facet może zakręcić w głowie atrakcyjnej dziewczynie? Poznaj 4 sekretne zasady.

Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że mogąc - poprzez to co robisz i mówisz - zmieniać stan emocjonalny kobiety, który ona bezustannie kojarzy z Tobą, możesz kształtować układ emocjonalny...

Ty podrywasz, a to ona stara się wypaść dobrze

Tak naprawdę Twoja wewnętrzna postawa ma zdecydowanie większy wpływ na sukces z kobietą, niż techniki uwodzenia, jakie wobec niej stosujesz.Techniki mają sens, owszem, ale bez solidnej postawy w Twoim zachowaniu,...

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Chcesz sprawić aby kobieta się zakochała?

Kiedy dziewczyna jest zakochana, odczuwa zbiór określonych emocji względem Ciebie. Istnieje pewien mechanizm psychologiczny, który odpowiada za selekcję wszystkich emocji, jakie pojawiają się w wyniku tego co robisz podczas spotkań...

Atrakcyjność wizualna

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę...

poniedziałek, 11 kwiecień 2011 15:45

Jak powinna wyglądać randka?

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(4 głosów)
Jak powinna wyglądać randka Jak powinna wyglądać randka Wingman.pl

Masa mężczyzn umawia się z dziewczyną na randkę, ale w praktyce popełnia rażące błędy, które w efekcie odpychają kobietę, zamiast ją przyciągnąć.

Wielu z Was idzie na randkę, z kilkoma z góry ugruntowanymi założeniami, które zaimplikowane w interakcję między mężczyzna a kobietą, skutkują tym, że ona później nie odbiera telefonu, nie ma czasu się spotkać lub jest niedotykalska.

Omówię klasyczny przykład:
Mężczyzna idzie na spotkanie z kobietą i chce zrobić na niej jak najlepsze wrażenie. Jest to w pełni zrozumiałe i całkiem sensowne. Logika podpowiada mu, że jeżeli będzie dla niej miły, automatycznie ona stanie się milsza, a kiedy już będą miło rozmawiali to jest on o krok do przodu.
Stąd wniosek, że jeżeli mężczyzna ten zrobi na niej dobre wrażenie, wówczas ona będzie myślała „super facet” i będzie chciała spotkać się kolejny raz. W tym celu facet stara się w różny sposób imponować, starać się na tym spotkaniu, często przygotowuje się do niego i od pierwszej do ostatniej chwili chce na nim dobrze wypaść.

Tylko dlaczego ten sam facet potem zastanawia się nad tym, że ona nie odbiera, nie dzwoni, ciągle nie ma czasu na spotkanie, nie chciała nawet by odprowadzać ją do domu?
Bo za mało jej imponował?
Bzdura.

Imponowanie, chęć wywarcia dobrego wrażenia na kimś, staranie się o bycie dobrze odbieranym – to zachowania, będące wyrazem postawy ULEGLEJ w interakcji.
Postawa uległa jest kompletnie nieatrakcyjna dla kobiet.

Jeżeli coś jest dla nas łatwo osiągalne, łatwo dostępne, nie trzeba się o to starać – to nie ma aż takiej wartości jak coś, za czym musiałeś naprawdę mocno się postarać, nim to zdobyłeś.

Facet, który idzie na spotkanie i stara się zaimponować, stara się zrobić wrażenie, jest kimś, wobec kogo ONA starać się nie musi.
Rozumiesz?

Ona już z miejsca Ciebie ma, nie musi się wykazywać, nie musi nic robić. Ty się starasz, by ona Cię zaakceptowała. Jesteś kolejnym, którego może mieć ot tak.
Właśnie po tym od razu można rozpoznać jaki facet jest. Jeżeli jesteś kolejnym, którego ona może mieć za ładne oczy, który w dodatku prosi się o jej akceptację – odpadłeś.
Atrakcyjna kobieta ma dość przebywania w otoczeniu ludzi, którzy są przy niej dlatego, że im się podoba. Choć raz chce zdobyć kogoś, kto spodobał się jej. Taki ktoś na pewno będzie miał wobec niej jakieś wymagania, nie będzie się jej podlizywał.

Idąc na randkę oraz będąc w trakcie randki, zastanów się:
•    jakie masz wymagania wobec kobiet?
•    czy ona te wymagania spełnia?
•    czy jest sens pozwolić jej na dalsze spotkania?
•    jakie ma wady, co jest w niej OK.?
•    OCENIAJ

 

Stawiaj kobietom wymagania.
Możesz rzucać jej subtelne wyzywania (specjalna technika flirtu). Zdaj sobie sprawę, że to ona ma robić wrażenie  i postarać się o to, żebyś Ty chciał się z nią jeszcze spotkać.

Wyobraź sobie, że jesteś w pubie i czekasz na znajomego, który spóźni się pół godziny. Przy barze siedzi dziewczyna o urodzie 7/10. Więc podchodzisz z nią pogadać, bo to jasne, że nie będziesz siedział pół godziny samotnie z piwem jak kołek.
Jednocześnie, w domu czekają na Ciebie dwie biseksualne piękności o urodzie 10/10 i 11/10, od których dostałeś właśnie sms, że zaczynają zabawiać się we dwie, bo nie mogą się już Ciebie doczekać, ale rozumieją że masz spotkanie ze znajomym.
Jaki będzie Twój stosunek podczas rozmowy, do laski przy barze? To raczej ona będzie musiała udowodnić Ci, że warto z nią rozmawiać.

Paradoksalnie, to nastawienie będzie najbardziej atrakcyjnym zachowaniem wobec niej, jakie mogło paść z Twojej strony. Mężczyzna z zasadami i wymaganiami, o którego trzeba choć chwilę zawalczyć. Eliksir wybuchowy.
Przemyśl to.

Pozdrawiam

F.
sztukauwodzenia.com

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 86603 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:13

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Jak powinna wyglądać randka?