Jak zacząć w PUA, jak stać się najlepszą wersją siebie

Witaj

Ja jestem Drake a Ty jesteś wiedziony tylko Tobie znaną ciekawością.

Uwaga zamknij teraz tą stronę bo za moment będzie za późno. Dostajesz ostrzeżenie, bo po tym wszystkim czego się tu nauczysz przestaniesz mieć czas na granie w gry komputerowe i oglądanie telewizji:).

W najbliższym czasie zrozumiesz wiele rzeczy i staniesz się zupełnie innym człowiekiem. Kobiety przestaną Cię taktować jak przyjaciółkę. Będą spoglądały na Ciebie zupełnie inaczej. Nabierzesz pewności siebie, tak, że większość kobiet będzie Cię pytało „...czy Ty nie jesteś aby zbyt pewny siebie?”.

Będziesz się z nimi świetnie bawił całował się, kochał patrzył jak rozkwitają w twoich ramionach. Będziesz ich księciem z bajki albo piratem którego gdzieś tam w środku pragną... Wszystko zależy tylko od Ciebie. Czy zechcesz nad sobą pracować i czy będziesz miał na to odwagę.

Jesteś tu z powodu...

Są dwie najczęstsze przyczyny: Pierwsza, w twoim życiu jest za mało kobiet, czujesz się słabo w kwestiach relacji damsko męskich, nie wiesz jak zagadać, potrzebujesz zmiany i chcesz więcej. Ta przyczyna nie wymaga dodatkowego wstępu.

Druga, jesteś zakochany w jakiejś dziewczynie, chcesz ale nie potrafisz jej zdobyć bo jest to dla Ciebie sytuacja, w której masz niewielkie doświadczenie.

Domyślam się, że zrobiłbyś dla niej wszystko. Myślisz o niej wieczorami kiedy słuchasz Myslovitz. Ok., pierwsza rzecz aby ją uwieść a którą musisz zrobić, to na najbliższy czas zapomnieć o niej... Dziwisz się, ale piszę to bo na prawdę chcę żebyś ją zdobył. Dam Ci receptę, którą jeżeli zrealizujesz będziesz miał największe możliwe szanse - potrzebujesz czasu.

Jeżeli będziesz z niego korzystał ucząc się i praktykując, ten czas Cię zmieni. Da zupełnie nowe możliwości, dystans i właściwe spojrzenie. Nie wystarczy nauczyć się trzech tekstów an pamięć. Najważniejsze są te sygnały których nie widać, a które uda Ci się zauważyć wiedząc na co zwracać uwagę.

Co tak na prawdę uwodzi kobietę?

99,9% facetów uważa, że żeby zdobyć kobietę, koniecznie trzeba być przystojnym bądź/i bogatym. Cóż, to też prawda... można dzięki temu zdobyć kobietę, ale przyczyna leży gdzie indziej. Jest masa pomysłów, masa teorii na ten temat. Ale każdy kto ma choć trochę doświadczenia w uwodzeniu i relacjach damsko męskich, powie Ci, że najważniejsza jest Twoja postawa, pewność siebie.

Faceci którzy są przystojni bądź bogaci, w większości wypadków pewność siebie dostają od losu. Głównie dzięki temu wykształca się w nich poczucie wyższej wartości. Bez pewności siebie nigdy nie będziesz miał takich rezultatów jakie pragniesz mieć. To jest coś, od czego musisz zacząć. Równolegle do zdobywania wszystkich innych umiejętności, musisz budować swoją pewność siebie. Staraj się uwodzić w każdej sytuacji twojego życia. Czy jest to ekspedientka w sklepie, czy 50 letnia kobieta w windzie nie bój się rozmawiać. Bądź otwarty, socjalny, nie bój się kontaktu... to cechy i umiejętności, które pomogą Ci w całym Twoim życiu.

Różnice płci

Ty i ja jesteśmy facetami i oceniamy świat przez pryzmat męskiego umysłu. Kiedy widzisz kobietę w ciągu 10 sek. wiesz czy Ci się podoba czy nie. Widzisz fajne nogi, ładną buzię, chcesz ją poznać... to jest Twój schemat. Wydaje Ci się, że tym samym schematem posługują się kobiety i raczej nie bierzesz pod uwagę, że kobiecy umysł jest skonstruowany inaczej.

Tak jak my oceniając atrakcyjność patrzymy głównie na fizyczny wygląd a dopiero później na resztę, tak kobiety zwracają uwagę na dodatkowe czynniki. To jak się poruszasz, jak mówisz, co mówisz, jakie wzbudzasz emocje, jak się przy Tobie czują, czy jesteś spięty, czy otaczają Cię w Twoim życiu kobiety. Widzisz różnicę? Nie liczy się opalenizna ale charyzma i pewność siebie. To ona jest atrakcyjna i buduje w jej głowie obraz atrakcyjnego faceta.

Jeśli zobaczysz zdjęcia najlepszych Guru PUA - Mysteriego czy Styla, zobaczysz, że wcale nie są przystojni. Zresztą inaczej. Wyobraź sobie Ala Pachino. Gdybyś pozbawił go charyzmy wyglądał by jak menel spod sklepu z winem. Tylko, że on jest najbardziej charyzmatyczną i przez to pociągającą postacią w show biznesie... Zrozum, wygląd to tylko element Twojej atrakcyjności w oczach kobiety. Oczywiście, nie możesz śmierdzieć i mieć półmetrowej brody, masz być najlepszą wersją siebie ale rób to przede wszystkim dla siebie.

Część facetów zacznie teraz mówić, że dla nich liczy się jedynie wnętrze. Ja, teraz kiedy poznałem masę kobiet wiem, że, wnętrze jest tak samo ważne jak wygląd. Poznałem super wyglądające dziewczyny, ale nie miały w sobie tej energii którą kocham. Większość facetów, którzy mówią, że wygląd się nie liczy oszukuje samych siebie. Tak naprawdę, pokrętnie sądzą, że kiedy kobiety się o tym dowiedzą, to uznają go za wrażliwego, głębokiego, fajnego faceta z którym warto się wiązać. Bo przecież mama mówiła, że jak będziesz opiekuńczy i dobry to kobiety będą cię kochały... tylko, że nie miała w życiu wielu kobiet.

Od czego zacząć?

Zanim cokolwiek zrobisz odpowiedz sobie w najdłuższym wywodzie jaki Ci przychodzi do głowy na parę pytań.
- Dlaczego jestem wartościowym facetem ?
- Jak barwne jest moje życie ?
- Czy akceptujesz siebie, swój wygląd ?
- Jak chciałbyś wyglądać za rok ?
- Jakie są najważniejsze zasady, reguły w twoim życiu którymi się kierujesz ?
- Jaka kobieta byłą by twoim ideałem ? (wylistuj jak najwięcej cech)
- Jakie mam hobby, zajęcia poza kobietami ?

Zanim przystąpisz do gry uświadom sobie, że Twoje problemy związane z relacjami leżą głównie w Tobie i Twojej głowie... Zabierz się za siebie bo bez tego będziesz tylko robotem, któremu ktoś podpowiedział regułkę jak rozpocząć rozmowę... a nie o to chodzi.

Jak?

Dla przełamania swojej nieśmiałości, lęku przed podejściem i podbudowania swojej pewności siebie dostępne są różne ćwiczenia (jak np. „Demonic Confidence”, albo „Misja szalonego zdobywcy”. Brzmi śmiesznie albo ciekawie? Szczegóły i materiały są dostępne za darmo na portalu albo forum... Kiedy zaczniesz działać, kup sobie jakiś poradnik lub ściągnij ebooka z naszego portalu. Jeśli potrzebujesz motywacji kup „Grę” Neil Strauss’a, ona da Ci kopa do działania.

Czyli... podchodź, rozmawiaj, uwodź, bądź socjalny. To twoja pierwsza i najważniejsza lekcja.

Ważne jest wyjście z boxa!

Robienie rzeczy których się wcześniej nie robiło.
Robieni rzeczy których się bało.
Nie muszą być związane z PU a wręcz nie powinny.
Uwodzenie to jeden z aspektów twojego życia, popracuj nad resztą.
Biłeś się kiedyś z dobrym kumplem? nie? to spróbuj!
Ukradłeś kiedyś znak drogowy? Albo złamałeś inny zakaz wpajany Ci od dziecka. Nie mówię tu o łamaniu prawa. Mówię tu o łamaniu społeczeństwa.
Nie masz wprowadzać chaosu na ulicach, ale masz zrobić coś na co miałeś ochotę tylko ktoś kiedyś Ci zabronił.
wejdź na stronę internetową o zupełnie nie znanym Ci temacie i przejrzyj ją
Przeczytaj książkę nie znanego Ci autora.
Idź do empiku i przesłuchaj płyty wykonawcy którego nie znasz albo nie lubisz,
lub z takiego gatunku muzycznego za którym nie przepadasz.
Poszerz horyzonty.

By CU

Co dalej?

Pisz FR’y na forum, zadawaj pytania, zacznij działać, przestań marnować czas...

Pozdrawiam na drodze rozwoju
Drake (mod. by Vip)

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Wingman Jak zacząć w PUA, jak stać się najlepszą wersją siebie